PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن درایو فلش مموری

pedromi
29-09-2012, 16:26
با سلام
فلش مموریم hp هست. ولی مدتی هست که در هیچ کامپیوتری بالا نمیاد. کلا درایوش بالا نمیاد.
اگه امکانش هست راهنماییم کنید.

متشکرم

EXTREME
29-09-2012, 17:22
یعنی دیتکت نمیشه فلش ؟
فلش رو که به سیستم زدین یک عکس از disk managment سیستم بدین

pedromi
29-09-2012, 19:03
یعنی چی عکی بدم.! وقتی که فلش رو میزنم انگار نه انگار که فلش تو سیستمه. نه درایوی نه ... هیچی نمیاد. اصلاتغییری نداره. کلاً درایو فلش ظاهر نمیشه.لطفاً راهنمایی کنید.متشکرم

EXTREME
29-09-2012, 19:31
اگه تو disk managment هم پارتیشن فلش دیده نمیشه و در سیستم های مختلف هم همینطوری بوده فلش مشکل سخت افزاری داره یا مسیر ولتاژش مشکل داره یا -d یا +d اگه کارانتی داره بفرستین گارانتی وگرنه بدید برای تعمیر

tehran57
01-10-2012, 21:43
فلش من kingstonاست وقتی اطلاعتی توش میریزم و دفعه بعد به کامپیوتر وصل میکنم اطلاعات ان ناخانا میشه

tehran57
01-10-2012, 21:53
فلش من kingstonاست وقتی اطلاعتی توش میریزم و دفعه بعد به کامپیوتر وصل میکنم اطلاعات ان ناخانا میشه

EXTREME
01-10-2012, 23:09

مشکل شما یا میتونه از ویروس باشه
یا میتونه از فایل سیستم فلش باشه فلش رو با نرم افزار مخصوصش هم فرمت سریع کنید و هم فرمت سطح پایین
میتونید از نرم افزار HP USB Disk Storage Format Tool هم برای فرمت استفاده کنید
درست ننشد باید فلش رو با نرم افزار online recovery تعمیر کنید

PARSFACE
23-01-2014, 16:29
دوستان من با فلش مشکل دارم

هر فلشی رو به پی سی میزنم نمیخونه گوشیرم بالا نمیاره پیغام زیر میاد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما موس رو که به همون یو اس بی میزنم قشنگ کار میکنه ضمنا پرینتر هم همین مشکل داره اونم وصل نمیشه

چیکار باید کرد حتی ویندوز هم عوض کردم اما درست نشده.

ممنون

EXTREME
23-01-2014, 16:55
هم با یو اس بی های جلو این مشکل است هم با یو اس بی های عقب؟
درایورهای سیستم و بایوس مین رو هم آپدیت کنید یک دور یو اس بی ها رو از دیوایس مینیجر آنیستال و دوباره نصب کنید درست نشد باید پاور و مین سیستم بررسی بشه

اگه رم ریدر و یا دیوایس دیگه ای به سیستم وصل است اون رو بکنید و دوباره تست کنید

برای یو اس بی های جلو که اینطوری میشه سیم یو اس بی جلو رو بکنید و روی یک پین دیگه وصل کنید

PARSFACE
23-01-2014, 17:03
هم با یو اس بی های جلو این مشکل است هم با یو اس بی های عقب؟
درایورهای سیستم و بایوس مین رو هم آپدیت کنید یک دور یو اس بی ها رو از دیوایس مینیجر آنیستال و دوباره نصب کنید درست نشد باید پاور و مین سیستم بررسی بشه

اگه رم ریدر و یا دیوایس دیگه ای به سیستم وصل است اون رو بکنید و دوباره تست کنید

برای یو اس بی های جلو که اینطوری میشه سیم یو اس بی جلو رو بکنید و روی یک پین دیگه وصل کنید

بله فلش هم در جللو هم در عقب مشکل داره اما کنسول وصل میشه و بالا میاد

میشه یکم ساده تر بگید چیکار کنم اصلا سر در نیاوردم:n03:

شیطان مست
28-07-2014, 22:26
سلام من فلشم شناسایی میشه اما درایوش ساخته نمیشه و تو منیجر میطنه حجمش 0 لطفاراهنمایی کنید

parsdc
16-07-2017, 08:04
سلام به همه
مدتی پیش روی مموری سعی کردم اندروید نصب کنم ، خلاصه نشد، الان مموری 32 رو میزنم به مموری ریدر، به هر کامپیوتری که میزنم، راحت بالا میاد درایو میسازه فرمت میشه ولی اگر ویندوز 10 باشه، حافظه فلش شناسایی میشه، داخل Disk Management حافظه رو نشون هم میده و باید اونجا یک نام براش انتخاب کنم مثلا s بعد داخل محیط ویندوز درایو s اضافه همیشه، همه چیز هم داخلش هست و بدون مشکل کار میکنه، باز از کامپیوتر جدا میکنم به کامپیوتر میزنم باید براش نام درایو رو مشخص کنم تا درایو ظاهر بشه، فقط در ویندوز 10 این مشکل هست، ویندوز ده آخرین نسخه با آپدیت کامل و بدون اپدیت هر دو این مشکل وجود داره

masood.ashoori789
18-07-2017, 16:44
سلام به همه
مدتی پیش روی مموری سعی کردم اندروید نصب کنم ، خلاصه نشد، الان مموری 32 رو میزنم به مموری ریدر، به هر کامپیوتری که میزنم، راحت بالا میاد درایو میسازه فرمت میشه ولی اگر ویندوز 10 باشه، حافظه فلش شناسایی میشه، داخل Disk Management حافظه رو نشون هم میده و باید اونجا یک نام براش انتخاب کنم مثلا s بعد داخل محیط ویندوز درایو s اضافه همیشه، همه چیز هم داخلش هست و بدون مشکل کار میکنه، باز از کامپیوتر جدا میکنم به کامپیوتر میزنم باید براش نام درایو رو مشخص کنم تا درایو ظاهر بشه، فقط در ویندوز 10 این مشکل هست، ویندوز ده آخرین نسخه با آپدیت کامل و بدون اپدیت هر دو این مشکل وجود داره
یکبار توسط محیط دستوری disk part فلش رو clean کنید مجدد پارتیشن بسازید و اساین کنید ، روی همون ویندوز ۱۰ .
توجه ، با اینکار اطلاعات فلش حذف میشود