PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resume کردن و Refresh کردن لینک در IDM - لطفا کمک کنید

MRHArtsClube
28-09-2012, 20:14
سلام دوستان
من با IDM یه فایل رو تا 80% - 90% دانلود می کنم بعد لینکش Expire میشه! Refresh که میکنم اگه Queueم رو Start کنم فایل رو معمولا از اول میگیره و اگه خود دانلود رو Resume کنم یه پیغام میده که میگه میخوای از اول دانلود کنم که من No رو میزنم و از ادامش میگیره!
نکته:
معمولا این پیغام رو وقتی سرور فایل عوض میشه میده اما بصورت پیشفرض خودش وقتی روی دانلود اتوماتیک باشه از اول میگیره!
من بخاطر این مشکل تا الان چند گیگ از دانلودام با این سرعت پایین اینترنت به فنا رفته :45: دیگه وا موندم از دستش! راه حلش رو میدونم [باید بعد از Refresh کردن لینکش حتما خود دانلود رو Resume کنم] اما میخواستم ببینم که راهی داره که پیشفرض این پیغامه بشه No؟
متاسفانه بعد از اینکه دانلود از اول میشه فایلای دانلود شده رو پاک میکنه! اما بعضی وقتا پاک نمیکنه! راهی هست که دانلود 0% جدید رو با فایلهای دانلود 98% قدیم جابجا کنم؟
من این اسکریپت ساده رو هم برای Backup گرفتن و Restore کردن دانلودها روی سیستم خودتون یا یکی دیگه رو هم نوشتم! لطفا راهنمایی کنید! ممنون!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Pedram_IR
04-10-2012, 09:32
سوالتو اینجا مطرح کن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein_gorgan
04-10-2012, 10:46
میشه.شما با لینک جدید دانلود کن وقتی شروع شد استوپش کن.بعد برو به آدرس برنامه توی مای داکیومنت.از اونجا اطلاعات فولدر قبلی که دانلودش ناتموم مونده رو کپی کن و توی فولدر جدید که دانلود را استوپ کردی کپی کن.حالا ریسوم رو بزن از دانلود جدیدت.امیدوارم متوجه بشی چی گفتم؟اگه نشدی پ خ بده تا دوباره بگم

MRHArtsClube
08-10-2012, 00:07
سوالتو اینجا مطرح کن:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوست عزیز ممنون از راهنماییت ولی اونجا این سوال مطرح شده و جواب نگرفته و اینکه گفتم شاید بخاطر شلوغی بهتر باشه یه تاپیک جدا بزنم چون خیلیا با این قضیه مشکل دارن!
میشه.شما با لینک جدید دانلود کن وقتی شروع شد استوپش کن.بعد برو به آدرس برنامه توی مای داکیومنت.از اونجا اطلاعات فولدر قبلی که دانلودش ناتموم مونده رو کپی کن و توی فولدر جدید که دانلود را استوپ کردی کپی کن.حالا ریسوم رو بزن از دانلود جدیدت.امیدوارم متوجه بشی چی گفتم؟اگه نشدی پ خ بده تا دوباره بگمدوست عزیز این کار رو امتحان کرده بودم قبلا ولی جواب نداد! خواستم با تغییر کلید ریجستریش آدرسو به قبل برگردونم که نشد! کلا هرچی پیغام میده اگه رو حالت اتوماتیک باشه پیشفرض Yes میده!! مثلا اسم فایل همونی باشه که از روی سرور میاد، یا اینکه از اول بگیره و ...! اینو اگه میشد تغیی داد نصف کار حل بود! واسه بقیشو باید چند تا تست بکنم تا مطمئن شم!ممنون از پاسخ هاتون! امیدوارم زودتر برای این مشکلات راه حلی پیدا کنیم!

hamed473
27-10-2012, 00:03
سلام دوستان
من با IDM یه فایل رو تا 80% - 90% دانلود می کنم بعد لینکش Expire میشه! Refresh که میکنم اگه Queueم رو Start کنم فایل رو معمولا از اول میگیره و اگه خود دانلود رو Resume کنم یه پیغام میده که میگه میخوای از اول دانلود کنم که من No رو میزنم و از ادامش میگیره!
نکته:
معمولا این پیغام رو وقتی سرور فایل عوض میشه میده اما بصورت پیشفرض خودش وقتی روی دانلود اتوماتیک باشه از اول میگیره!
من بخاطر این مشکل تا الان چند گیگ از دانلودام با این سرعت پایین اینترنت به فنا رفته :45: دیگه وا موندم از دستش! راه حلش رو میدونم [باید بعد از Refresh کردن لینکش حتما خود دانلود رو Resume کنم] اما میخواستم ببینم که راهی داره که پیشفرض این پیغامه بشه No؟
متاسفانه بعد از اینکه دانلود از اول میشه فایلای دانلود شده رو پاک میکنه! اما بعضی وقتا پاک نمیکنه! راهی هست که دانلود 0% جدید رو با فایلهای دانلود 98% قدیم جابجا کنم؟
من این اسکریپت ساده رو هم برای Backup گرفتن و Restore کردن دانلودها روی سیستم خودتون یا یکی دیگه رو هم نوشتم! لطفا راهنمایی کنید! ممنون!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پستت رو تازه دیدم امیدوارم بتونم کمکت کنم

آموزش تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MRHArtsClube
04-11-2012, 00:03
پستت رو تازه دیدم امیدوارم بتونم کمکت کنم

آموزش تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی ممنونم دوست عزیز :sq_1: اما این همون Refresh Link هست! من Resume دانلودهای ناتمام پاک شده که فایلش رو دارم و Refresh کردن و از اول نگرفتن اتوماتیک لینکیه که سرورش عوض شده ولی فایل همونه!

دارم برای اون اسکریپتی که اولین پست گذاشتم اضافات می نویسم! فعلا دارم روی بی نیاز کردن از ساخت یوزر جدید کار می کنم که دانلود ها روی هر یوزری قابل پیگیری باشن! اگه اینم برطرف شه شاهد یه اسکریپت کمکی مهم برای دانلود منیجر IDM خواهیم بود! :sq_24: :sq_25:

پ ن:
فکر نکنم این مشکل توی خود برنامه IDM و ورژنهای جدیدش حل بشه! پس این تاپیک تا 100 سال دیگه هم فکر نمیکنم قدیمی بشه!
-----------------------------------------
راستی اگه کسی دانلود منیجری سراغ داره که این مشکلات توش برطرف شده باشه و سرعت دانلودشم Accelerate شده باشه اینجا معرفی کنه! ممنون.