PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .: مشکل لود/بوت شدن ویندوز 7 :.

metana
28-09-2012, 12:51
سلام رفقای عزیز...

ویندوز 7 لپتاپ ACER من دچار مشکل شده. کلا ویندوزش خیلی اذیت میکنه... چنبار دیگه هم مشکل پیدا میکرد، میتونستم حلش کنم. اما ایندفعه دیگه خیلی عجیبه!!

دیشب سیستم یکم دیر خاموش شد. صبح که روشن کردم دیدم ویندوزلد نشدو رفت به StartUp Repair. بعدم گفت که نتونسته مشکل و حل کنه! دقت که کردم دیدم ویندوز رو از درایو D لود کرده. آخه ویندوزم رو C نصبه. با cmd خواستم ببینم درایو c چه خبره، که گفت: Drive C files Not Found...

من قبلا یه رستور پوینت هم ساخته بودم، اما وقتی خواستم رستور کنم، اصلا رستور پوینت رو پیدا نکرد! شاید چون درایو c رو نخونده بود. البته الان که بررسی کردم: من چند دقیقه پیش یه رستور پوینت ساختم، اما بعد ری استارت میبینم که بازم رستور پوینت ِ نیست!!!

حالت Safe Mode هم بالا نمیاد و موقع لود شدن ری استارت میشه.
----------------
الان هم دوباره زدم بالا بیاد، کلی طول کشید تا لود شه. اما حالا که لود شد، صدا نداره و همچنین ماوس هم کار نمیکنه...

اما خوب، دوباره که ری استارت کردم، بازم بالا نمیاد! یعنی هر از گاهی ویندوز لود میشه و نمیشه!!!

دوستان چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟ (البته بجز تعویض ویندوز)...
من برای پس-فردا نیاز ضروری و مبرمی به این لپتاپ دارم. ممنون میشم کمکم کنید...

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.:11:

Farshid72
29-09-2012, 02:27
ببینید دوسته عزیز شما میتونید هارد خودتونو با برنامه HDD REGENERATOR چک کنید و بد سکتور های اونو از بین ببرید
و بعد از انجام کارتون ویندوز رو عوض کنید

mrt2iran
29-09-2012, 08:46
اول تعمیرش کن یعنی repair با اینکار مشکلت حل میشه با تعمیر چیزی ازبین نمیره فقط درست میشه موفق باشی

metana
29-09-2012, 23:51
ممنون. اما چک برای بد-سکتور وقتی ویندوز در حال اجرا هست، انجام نمیشه! چیکار کنم؟

دوست عزیز، با ریپیر خود 7 درس نشد...

metana
29-09-2012, 23:56
راستی، یه 100 مگ، قبل درایو C بصورت آنلوکیت هست. اونو چجوری جابجا کنم؟ یا به درایو C اضافه کنم؟

خواستم با برنامه پاراگون پارتیشن منیجر اینکارو کنم، ازم ری-استارت خواستو دیگه بالا نیومد...

ممنون میشم راهنماییم کنید، هم این سوال، هم سوال پست قبلیم.

mrt2iran
30-09-2012, 10:18
راستی، یه 100 مگ، قبل درایو C بصورت آنلوکیت هست. اونو چجوری جابجا کنم؟ یا به درایو C اضافه کنم؟خواستم با برنامه پاراگون پارتیشن منیجر اینکارو کنم، ازم ری-استارت خواستو دیگه بالا نیومد...ممنون میشم راهنماییم کنید، هم این سوال، هم سوال پست قبلیم.اون ۱۰۰مگ برای حافظه مجازی ویندوزه کاریش نداشته باش