PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HP DV6T-7000 یـا Lenovo Y580 یـا Asus N56VZ ؟ کـمـک فــوری ...!

Alireza-Khan
27-09-2012, 22:45
سلام به همه !

آقا من در عرض 2 - 3 روز باید یه لپ تاپ بگیرم ! به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم ؟

HP DV6T-7000 یـا Lenovo Y580 یـا Asus N56VZ ؟

از هر لحاظ هر مشکلی یا مزیتی نسبت به هم دارن لطف میکنید بگید !

قیمت حدودیشونم اگه میشه بگید !

مــرسی ...! :40::11:

InsanelyCoolb0y
28-09-2012, 13:59
بدون شک Dv6t 7000 چون خیلی سرتره نسبت به اون دوتا دیگه ...
طراحی بدنه - کیفیت - اسپیکر Beats - قسمتی برای MSSD جداگانه - حسگر اثر انگشت - و ....این مدل رو واقعا به غولی تبدیل کرده ..
واقعا عالبه به نظر من ...
لنوو و اسوس هم واقعا خوبن ولی به 7000 نمی رسن ...
لنوو مشکل ضخیم بودن و طراحی بد داره به نظر من بده البته و نظر شخصیه .اسوس هم طراحی آنچنان فوق العاده و جذابی نداره و مشکل اسپیر نویز داره هم هنوز رفع نشده اما اچ پی واقعا همه جوره عالیه ...
فکر کنم الان 2650 باشه ..

dooni
28-09-2012, 14:05
اینجوریام نیست که شما میگین. یعنی هر کدوم یه مزیتایی دارن.
شما چه استفاده ای از لپ تاپ میخوای بکنی؟

Alireza-Khan
28-09-2012, 16:50
نقشه کشی و نزم افزارای مهندسی و صد البته بازی ... قیمتا که پایین بیا نیستن ؟ طباید الان گرفت تا باز گروون نشده ! نه ؟

Alireza-Khan
29-09-2012, 18:02
دوستان خواهشا كمك كنيد ! دلار هي داره ميره بالا ! صب 2700 بود الان شد 2860 ! آقا موندم چيكار كنم ! احتمالا اچ پي رو بگيرم ! ولي دلار به نظرتون نمياد پايين ؟ خواهشا زود جواب بديد ! بحث دقيقه است ... :دي

majidli
29-09-2012, 18:06
دوستان خواهشا كمك كنيد ! دلار هي داره ميره بالا ! صب 2700 بود الان شد 2860 ! آقا موندم چيكار كنم ! احتمالا اچ پي رو بگيرم ! ولي دلار به نظرتون نمياد پايين ؟ خواهشا زود جواب بديد ! بحث دقيقه است ... :دي
احتمال پایین اومدن قیمت دلار تا هفته دیگه زیاده/اما باز نمیشه اعتماد کرد
lenovo y580 هم گرافیک بالا/هم اینکه تو کارهای سنگین سیستم خنک کنندگیش خوبه

sms11
29-09-2012, 20:02
سی پی یوی لنوو از خانواده سندی بریجه یا ایووی؟
نظرتون کلا در رابطه با لب تاپ های لنوو چیه؟
گارانتی سازگار که میدونم گارانتی بدی نیست اما خود لب تاپ نمیدونم چجوره؟میشه تا چند سال ازش کار کشید(منظورم اجرای برنامه های سنگینه) یا نه؟
لب تاپاش خرابی داره یا نه؟

h!tman
29-09-2012, 20:05
آیوی هست
و این که لنوو یکی از بهترین برند های بازاره
به نظرم Y580 بهتره.

majidli
29-09-2012, 20:09
سی پی یوی لنوو از خانواده سندی بریجه یا ایووی؟
نظرتون کلا در رابطه با لب تاپ های لنوو چیه؟
گارانتی سازگار که میدونم گارانتی بدی نیست اما خود لب تاپ نمیدونم چجوره؟میشه تا چند سال ازش کار کشید(منظورم اجرای برنامه های سنگینه) یا نه؟
لب تاپاش خرابی داره یا نه؟
یله این مدل ایوی هستش/لنوو ibm شرکت بزرگیه و تونسته بازار خوبی داشته باشه/لبتاباش واقعا جواب پس داده و کسی رو ندیدم ایرادی بگیره/این مدل رو قشنگ میتونین باش کارای سنگین رو به راحتی انجام بدین

Mosses
30-09-2012, 22:07
سی پی یوی هر سه یکیه. Core i7 3610
توی گرافیک اول لنوو بعد اسوس و در آخر اچ پی.
توی صفحه نمایش هم چون اسوس فول اچدیه اول و اون دو تای دیگه اچ دی.(صفحه فول اچ دی گرچه کیفیت نمایش بهتری داره ولی خوب تو بازیا فشار بیشتری به گرافیک میاد)
توی خنک کار کردن اول لنوو بعد اچ پی و در اخر ایسوسه.(البته زیاد اذیت نمیکنه)
توی طراحی اچ پی اوله. لنوو و اسوس در یه حد هستند.(خیلی سلیقه ای هستش.مثلا من هیت سینک های بزرگ لنوو رو خیلی دوست داشتم)
توی قیمت اسوس با اختلاف 400 از اون دوتای دیگه گرونتره.
کیفیت ساخت هر سه تا تقریبا یکیه.هر سه از خوبای بازارن.
و اینکه مثلا اسپیکر های دوتاشون شاخن.مال لنوو جی بی اله که من خیلی حال کردم باش.مال اچ پی بیت سوند.البته مال اسوس هم بد نیس ولی فک کنم به پای اون دوتا نمیرسه.
لنوو و ایسوز گارانتی خوب دارن.

Alireza-Khan
01-10-2012, 19:17
نظرم قطعی شد ! اچ پی رو میگیرم ! ولی هر روز دقیقا داره 500 هزار تومن گرونتر میشه ! باید یکم وایسم ببینم چی میشه آخرش ! شانس ماس دیگه ...!

M A M M U T
01-10-2012, 19:37
نظرم قطعی شد ! اچ پی رو میگیرم ! ولی هر روز دقیقا داره 500 هزار تومن گرونتر میشه ! باید یکم وایسم ببینم چی میشه آخرش ! شانس ماس دیگه ...!
خیلی جالب بود صفحه قبل 8 نفر گفتن لنوو :دی خوشم میاد تصمیمت رو گرفته بودی:) مبارکت باشه..این هم خیلی لپتاپ خوبیه:)

mammad13
21-10-2012, 20:43
حاجی چی شد گرفتی یا نه؟؟
منم میخوام تا چند هفته دیگه لپ تاپ بگیرم .بد جوری بین Asus N56VZ va HP DV6t-7000 موندم .هنوز انتخاب نکردم .بهشدت اهل بازی هم هستم .شما نمیدونی برا من کدوم بهتره ؟

phenomen
21-10-2012, 21:11
لنوو برای بازی خیلی خیلی مناسبه
چون هم گرافیکه بهتری داره و هم کولینگ عالی که در نتیجه عملکرد فوق العاده ای رو میده
توخریدش شک نکن هرکی گرفته راضیه
HPداره شانسی میشه اگه شانست بزنه و یه دونه خوبش گیرت باید خدا رو شکر کنی(خرابیش خیلیه تو بخش مخصوص میتونی ببینی)

sms11
21-10-2012, 21:18

داداش گلم شده این لپ تاپ 3.7 میلیون.داری اینقدر پول بدی؟اگه داری دست مارو هم بگیر

payma
22-10-2012, 01:16
لنوو برای بازی خیلی خیلی مناسبه
چون هم گرافیکه بهتری داره و هم کولینگ عالی که در نتیجه عملکرد فوق العاده ای رو میده
توخریدش شک نکن هرکی گرفته راضیه
HPداره شانسی میشه اگه شانست بزنه و یه دونه خوبش گیرت باید خدا رو شکر کنی(خرابیش خیلیه تو بخش مخصوص میتونی ببینی)
شمام یه چیزی شنیدی تکرار میکنی پراید نیست که شانسی باشه !!!
لنوو کیفیت ساختش واقعا پائینه هیچوقت کیفیت رو فدای قیمت نکنید ! من که حاضر نیستم اونقد پول زبون بسته رو بدم به لنوو بعدم زیر کیبوردش کاغذ بذارم تا لق نزنه!!!

phenomen
22-10-2012, 09:48
من هم شنیدم هم خوندم هم موجود هست میتونی ببیند خرابی HPبالاست در مورد لنوو باید بگم که بد از اپل بهترین از نظر کیفیت ساخته من اینیکه میگید رو نشنیدم تو بحثش تو کلوپ برند میتونید مطالعه کنید که خرابی نداره ولی تو بحث خرابی HPرو چک کن تا ببنید درمورد اینکه لنوو برای بازی مناسب تره بنچ مارکاش موجود هست میتونید انوهم ببینید تو سایت notebookcheckاینهمه دلیل و مدرک برای اثبات گفته هام کافیه.

h!tman
22-10-2012, 10:55
شمام یه چیزی شنیدی تکرار میکنی پراید نیست که شانسی باشه !!!
لنوو کیفیت ساختش واقعا پائینه هیچوقت کیفیت رو فدای قیمت نکنید ! من که حاضر نیستم اونقد پول زبون بسته رو بدم به لنوو بعدم زیر کیبوردش کاغذ بذارم تا لق نزنه!!!
شما از کجات گفتی لنوو کیفیت ساخت پایین داره ؟ از نظر کیفیت ساخت لنوو در صدر تمامی لپ تاپ های ویندوزیه!

payma
22-10-2012, 12:06
شما از کجات گفتی لنوو کیفیت ساخت پایین داره ؟ از نظر کیفیت ساخت لنوو در صدر تمامی لپ تاپ های ویندوزیه!

جای دوری نیاز نیست بری تو همین فروم بچه ها زیر کیبوردش کاغذ گذاشتن!!!
یه نگاهی هم به فروم notebookreview بنداز ببین چیا نوشته اونجا دیگه منبع معتبره
خوب نیست آدم چیزی رو که داره بهترین بدونه منم پراید دارم اما نمیگم بهترین ماشین کم مصرف دنیاس!!!

phenomen
22-10-2012, 14:36
خوب تو همون سایتی که گفتینnotebookecheck کیبوردش یه کی از مزیتاش بود
Pros

Great casual gaming machine with discrete graphics
Good battery life
Blu-Ray optical drive
Good keyboard and touchpad

تو توضیحاتم که تعریف میکنه
Keyboard and Touchpad
The layout of the laptop is fairly generic, though there are a few differences that may not be evident at a quick glance. The keyboard is one of these. It contains full-size keys with rounded edges and a good feel with a positive keypress. The keyboard also features a numeric keypad for rapid data entry. These keys are slightly smaller than the typing keys, but I had no trouble using the keypad in Excel. The keyboard is backlit, and this can be turned on and off using the Fn key and spacebar.
تو بنچمارک که از 6 تا تو 4تا اوله و تو 2 تا دومه
خود سایتم گفته برای بازی یه لب تاپ خوبیه شما از چی ایراد می گیرین بهتره یه نگاه یه ایرادات لب تاپ ها asus.HP بندازین.

payma
23-10-2012, 01:35
خوب تو همون سایتی که گفتینnotebookecheck کیبوردش یه کی از مزیتاش بود
Pros

Great casual gaming machine with discrete graphics
Good battery life
Blu-Ray optical drive
Good keyboard and touchpad

تو توضیحاتم که تعریف میکنه
Keyboard and Touchpad
The layout of the laptop is fairly generic, though there are a few differences that may not be evident at a quick glance. The keyboard is one of these. It contains full-size keys with rounded edges and a good feel with a positive keypress. The keyboard also features a numeric keypad for rapid data entry. These keys are slightly smaller than the typing keys, but I had no trouble using the keypad in Excel. The keyboard is backlit, and this can be turned on and off using the Fn key and spacebar.
تو بنچمارک که از 6 تا تو 4تا اوله و تو 2 تا دومه
خود سایتم گفته برای بازی یه لب تاپ خوبیه شما از چی ایراد می گیرین بهتره یه نگاه یه ایرادات لب تاپ ها asus.HP بندازین.

دوست عزیز من ریویو رو نگفتم برین توی فرومی که گفتم صحبت های دارنده های لپتاپ رو بخونین نه اینکه ریویوی کسی که نیم ساعت با لپ تاپ کار کرده رو!
بهترین ریویو نظرات دارندگان اون مدل هستش

phenomen
23-10-2012, 07:31
خوب اونجا که اتفاقا از keyboardتعریف می کنن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]