PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار ادغام دو کلید کیبورد...

amirw7
26-09-2012, 21:54
سلام لطفا یه برنامه معرفی کنید که بشه باهاش دوتا کلید رو به یک کلید تبدیل کرد

مثلا وقتی دکمه * رو میزنیم عمل SHIFT + F12 انجام بشه

با تشکر فراوان...:40:

Arash4484
27-09-2012, 01:42
سلام. با Hot Keyboard Pro 4 میتونید به هر کلید کیبورد(حتی کلیدهای اکسترا و مولتی مدیا و...) عملگر دلخواه حالا ترکیبی یا غیر ترکیبی اختصاص بدید.

amirw7
27-09-2012, 19:43
سلام. با Hot Keyboard Pro 4 میتونید به هر کلید کیبورد(حتی کلیدهای اکسترا و مولتی مدیا و...) عملگر دلخواه حالا ترکیبی یا غیر ترکیبی اختصاص بدید.

ممنون....فقط من هر چی سعی کردم معلوم نیست چیجوری باید باهاش کار کرد.............میتونی بگی چیجوری میشه shift + f12 رو به * قسمت نامبرپد تبدیل کرد؟؟؟

Arash4484
30-09-2012, 10:17
در صفحه اصلی New Macro رو بزنید، سپس گزینه Record/play keystrokes .
Edit recorded sequence رو کلیک کنید، و سپس New event .
در کادر جدید مقدار Key down رو انتخاب و در Key کلید دلخواه (برای شما * Num ) رو انتخاب کنید .
سپس OK و Close و دوباره در صفحه ..Macro properties اینبار در مقابل Hot Key کلید دلخواه (برای شما Shift + F12) بزنید.
و در نهایت به ماکروتون اسمی اختصاص بدید و OK کنید.

amirw7
30-09-2012, 23:48
ممنون...میگم شما خودت این کارو امتحان کردی؟.....چون من دقیقا چیزایی که گفتی انجام دادم و کامپیوترم ریستارت کردم ولی نه تنها کار نکرد بلکه خود sift + f12 هم کار نمیکنه

Arash4484
03-10-2012, 18:43
ممنون...میگم شما خودت این کارو امتحان کردی؟.....چون من دقیقا چیزایی که گفتی انجام دادم و کامپیوترم ریستارت کردم ولی نه تنها کار نکرد بلکه خود sift + f12 هم کار نمیکنه
بله مدتهاست که از این برنامه استفاده میکنم...حتمن جایی رو اشتباه انجام دادی. به ریستارت هم نیاز نداره، در همون لحظه عملکرد کلید عوض میشه.
دوباره هم با کلید مورد نظر شما امتحان کردم....Shift+F12 الان برای من ستاره میزنه.فقط تنها فرقی که داره یکی یکی میزنه یعنی با نگهداشتنش مسلسل وار نمیزنه.
یک اکسپورت که از اون کلید که نیاز دارید گرفتم و براتون ضمیمه کردم.
از زیپ خارجش کنید و در منوی برنامه ایمپورت رو بزنید و اونو وارد کنید، میبایستی کار کنه: