PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mercedes Benz SL65 AMG Black

TheGnomonWorkshop
26-09-2012, 21:44
سلام دوستان . . . دوستان . . . . دوستان . . . .
اینقد خلوت شده که صدا میپیچه . . . :31:
بگذریم . . .
خیلی وقته خودمم نبودم . . .
بازم بگذریم . . . :13:
تو این مدت یه چند تایی تمرین داشتم . . . گفتم اینجا هم بزارم گرد و خاکش بلند شه یکم . . .
این ماشین رو قبلا مدل کرده بودم . . .
ولی یه مدتی با تنظیمات رندر آشنا شدم . . .
تصمیم گرفتم یه رندر ازش بگیرم . . .
اینجوری شد، البته ایراد هم داره، که بعدش مشکل ایرادا رو هم فهمیدم . . .
اگه کسی روزی روزگاری از اینجا رد شد، نظر بده :31:
:11:
3Ds Max 2012
Vray 2
Photoshop CS4

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NINJA0098
04-10-2012, 16:58
قشنگه فقط این یه مفدرا بلورش فکر کنم نیاز نیست بهتره لنز فلیر بندازی روش ... مثلا با سایز و مفدار کم برای رفلکت ماشین ....

Lord-Voldemort
04-10-2012, 18:54
همه میان اینجا همین رو می گن ، وقتی خودتون میان می گین و می رین ، همه هم همین کار رو می کنند
.
من مشکلات کار رو می گم ولی خودت استادی ...
همیشه باید روی موضوع فوکوس بشه الان نه ماشین نه ساختمون ها موضوعه بلکه کل فضا هست خیلی دوربین باید نزدیک تر بشه و زاویش درست تر بشه ، مثلن دوربین بیاد پایین تر
اون ساختمون های پشت هم خیلی بد بلور شده ، وسطش بلور نشده که .... باید همش بلور بشه .
متریال بدنه که جای کار داره ، متریال شیشه هم همین طور ....
ولی نسبت به کار های قبلیت خیلی خیلی بهتر شده مخصوصا از رندر قبلی همین ماشین و همین طور از محیط این کار خیلی خیلی خیلی خوشم اومد .

باز میگم این ها نظر خودم بود وشما یه پا استادی...

TheGnomonWorkshop
04-10-2012, 22:34
قشنگه فقط این یه مفدرا بلورش فکر کنم نیاز نیست بهتره لنز فلیر بندازی روش ... مثلا با سایز و مفدار کم برای رفلکت ماشین ....
مرسی که نظر دادی . . .
اگه بلور رندر اولی رو میدیدی چی میگفتی! البته اگه منظورت ساختومنها باشه، چون ماشین بلور نداره . . .
لنز فلیر افکت قشنگیه، کاش به چرخ ماشین میدادم . . .

همه میان اینجا همین رو می گن ، وقتی خودتون میان می گین و می رین ، همه هم همین کار رو می کنند
.
من مشکلات کار رو می گم ولی خودت استادی ...
همیشه باید روی موضوع فوکوس بشه الان نه ماشین نه ساختمون ها موضوعه بلکه کل فضا هست خیلی دوربین باید نزدیک تر بشه و زاویش درست تر بشه ، مثلن دوربین بیاد پایین تر
اون ساختمون های پشت هم خیلی بد بلور شده ، وسطش بلور نشده که .... باید همش بلور بشه .
متریال بدنه که جای کار داره ، متریال شیشه هم همین طور ....
ولی نسبت به کار های قبلیت خیلی خیلی بهتر شده مخصوصا از رندر قبلی همین ماشین و همین طور از محیط این کار خیلی خیلی خیلی خوشم اومد .

باز میگم این ها نظر خودم بود وشما یه پا استادی...

مرسی لرد جان
وقتی کسی نیست منم دلسرد میشم و دیر به دیر سر میزنم . . .
کاش مثل قبل پر بازدید میشد . . .
من سعی میکنم از این به بعد بیشتر فعال تر باشم . . . آموزش خوب دیدم ترجمه کنم و . . . بیخیال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کاش یکی باشه همیشه مشکلات رو بگه . . .
این فوکوس رو درست میگی!
من تصویر پس زمینه رو به اندازه سایز رندر انتخاب کردم، چون نمیخواستم از کیفیتش کم بشه یکم بزرگترش نکردم که ماشین رو به دوربین نزدیک تر قرار بدم . . .
توی تست رندر اولی هم واسه اینکه فوکوس روی ماشین رو نشون بدم ساختمون های اطراف رو زیادی بلور کردم که یه مقداری هم بد شد . . .
این رو هم شاید درست بگی!
چون ساختمون ها رو از روی فاصلشون بلور کردم، ساختمون جلویی رو فکر کردم اگه بلور نشه قشنگتره . . .
متریال ها کلا مشکل دارن که زیاد برام مهم نبودن . . .
بدنه ماشین هم تصویر پس زمینه توش افتاده بود که بعد از پایان کار فهمیدم باید تیک مربوط به رفلکشن و . . . از Properties پلان زیر ماشین بر میداشتم!
بازم مرسی که ایرادا رو گفتی . . .

kamron_devil
07-10-2012, 12:56
علی سی جی این کارت رو تو مجید انلاین دیده بودم. قشنگه. پیغام من رو رسوندی؟ این سایت تا امروز که 1 شنبه هست هنوز خرابه . یعنی 1 هفته بیشتر شده

TheGnomonWorkshop
08-10-2012, 22:22
بالای سایت با خط قرمز خودش معذرت خواهی کرده و گفته که مشکل برطرف شده . . .

hadi665
11-10-2012, 15:37
به نظرم رندر خیلی عالی شده
اما مدل یکمی ایراد داره به نظر مدل فانتزی شده

اما رندر خیلی خوبه
موفق باشی ;)

TheGnomonWorkshop
12-10-2012, 14:16
مرسی هادی جان
مدل مال پارساله . . .
تاپیکشم هست . . .
اون موقع همه گفتن ایراد نداره . . . ! :sq_17: