PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام مدل؟ فوری

amin 5800
26-09-2012, 11:25
کدام مدل بهتره است بین این دوتا موندم؟ N55SL N53SM

InsanelyCoolb0y
26-09-2012, 12:23
جفتش رد میشه ...
سری N اسوس تاچ و کیبرد بی کیفت / مشکلات کولینگ / اسپیکر و ...داره و خریدش اصلا درست نیست ...
مدل های خیلی خیلی بهتری هست با هزینه ای که قراره به این مدل ها داده بشه ..

mkabadan
26-09-2012, 12:50
جفتش رد میشه ...
سری N اسوس تاچ و کیبرد بی کیفت / مشکلات کولینگ / اسپیکر و ...داره و خریدش اصلا درست نیست ...
مدل های خیلی خیلی بهتری هست با هزینه ای که قراره به این مدل ها داده بشه ..

مدل های دیگه با همین قیمت رو میشه معرفی کنید، اتفاقا منم میخواستم n55sl رو بگیرم، نظرتون در مورد sony f23 چیه؟ دوستان حتما کمک کنید

majidli
26-09-2012, 13:03
سری nایسوس پرقدرترین سری ایسوس هست و از همه لحاظ از سدی های دیگش بهتره/اگه خواستین دلیل میارم
سونی پیشنهاد نمیشه

InsanelyCoolb0y
26-09-2012, 13:15
ببینید کافیه خودتون برین تو تاپیک اسوس سری N و ببینید اونایی که دارن چی گفتن ...
من در وهله اول به حرفای اونا هم زیاد تکیه نمی کنم ...
خودم با N55 کار کردم بله کانفیگ بالایی داره مثلا گرافیک 555M داره که خیلی قویه ( بود ) اما نوت بوک فقط کانفیگ نیست ...
کافیه فقط یک دقیقه باهاش کار کنین به همه چی پی می برین ( اگر کمی آشنا باشین نه هر کسی ) ...
اولین چیزی که به شدت تو ذوق می زنه تاچ بسیار بی کیفیت پلاستیکی هست که انگار از دمپای کیلویی آب کرده ساخته شده ...
واقعا اگر بگم به شدت بی کیفیت اغراق نکردم ...
بعد از چند هفته رنگ پریدگی پیدا می کنه ...
کیبرد بسیار فاجعه و در هم طوری که کسی که کارش تایپ باشه واقعا نابود میشه ...
اسپیکر نویز دار که من دیدم حتی تو N56 هم رفع نشده تازه بدتر هم شده اسوس اومده اسپیکر سونیک انداخته که شوت ترین برند هست ...
سیستم کولینگ رو گفتن خودم تست نکردم / خراب شدن ورودی ساب ووفر که این عدم طراحی زیاد حرفه ای رو می رسونه که اسوس نتونسته ساب رو تو خود دستگاه تعبیه کنه ( بر خلاف اچ پی که زیر دستگاه هست بدون این که صدا خفه بشه ) ...
من رد نمی کنم گفته باشم ولی زیاد جالب نیست بعد پشیمون نشی ...
سونی اگر کانفیگ جت هم داشته باشه پیشنهاد نمیشه چون واقعا جالب نیست از اون تصور که سونی تلویزیون خوب داشت پس لپ تاپ خوب هم داره فاصله بگیرین ..
بودجه کلی تون چقدر هست ؟

InsanelyCoolb0y
26-09-2012, 13:20
ضمنا یعضی ها هستن که میگن سونی پول برند می گیره در حالی این حرف چرت ترین حرفی هست که من تا بحال شنیدم و کاملا احمقانه ست ...
سونی هیچ برتری نسبت به هیچ برندی نداره و دلیل گرون بودن لپ تاپ هاش کوچیک و محدود بودن بخش کامپیوتر و عدم صرفه اقتصادی هست که مجبوره پول بیشتری بگیره نه این که واقعا ارزشش رو داشته باشه ...
شرکتی که ضررده باشه بایدم نوت بوک هاش گرون تر باشه ..
تو کیفیت از اسوس پایین تره ( البته اسوس واقعا یکی از بهترین هاس اما مشکلات خاصی هم داره ) ..
البته سونی صفحه های خیلی خوبی داره که بازم دلیل نمیشه چون مثلا صفحه های FHD - anti - glare های اچ پی بی نهایت عالی تر ه .

mkabadan
26-09-2012, 13:29
سری nایسوس پرقدرترین سری ایسوس هست و از همه لحاظ از سدی های دیگش بهتره/اگه خواستین دلیل میارم
سونی پیشنهاد نمیشه

حتما دلیل بیارید، و بگید چرا سونی پیشنهاد نمیشه فقط دلیل پیشنهاد نشدن سونی این نباشه که سونی پول برندشو میگیره خب حتما یه فرقی این برند داره دیگه، نداره؟ ممنون از کمکتون

majidli
26-09-2012, 13:50
حتما دلیل بیارید، و بگید چرا سونی پیشنهاد نمیشه فقط دلیل پیشنهاد نشدن سونی این نباشه که سونی پول برندشو میگیره خب حتما یه فرقی این برند داره دیگه، نداره؟ ممنون از کمکتون
بزرگترین اشتباه شما مقایسه بین ایسوس و سونیه!باز با لنوو مقایسه میکردین میشد بحث کرد.اولا اینکه ایسوس شرکت بزرگیه که قطعاتش برا خودشه/یکی از بزرگترین تولید کننده های مادربرد گرافیک و صفحه نمایش که میاد تو لبتابهاش به کار میبره اما سونی فقط یه پوستس که از قطعات شرکتای دیگه استفاده میکنه و با اسم خودش روانه بازار میکنه و اینکه میگن پول اسمشو میخوره یه حقیقته مردم ما فقط یه اسم شنیدن هرچی میخای بخری میگن سونی بخر سونی فلانه در حالی که اینطور نی
اما در مورد سری n ایسوس استفاده از فناوری و تکنولوژی sonicmasterو icepowerکه تونسته شفافترین صدا و با کیفیت ترین صدا در بین سایر نوت بوکهارو داشته باشه/استفاده از تکنولوژی super hybrid engineبرای صرفه جویی در مصرف انرژی و همچنین تکنولوژی video magicبرای بهبود کیفیت تصویر.

mkabadan
26-09-2012, 14:05
اما در مورد سری n ایسوس استفاده از فناوری و تکنولوژی sonicmasterو icepowerکه تونسته شفافترین صدا و با کیفیت ترین صدا در بین سایر نوت بوکهارو داشته باشه/استفاده از تکنولوژی super hybrid engineبرای صرفه جویی در مصرف انرژی و همچنین تکنولوژی video magicبرای بهبود کیفیت تصویر.

ببینید کافیه خودتون برین تو تاپیک اسوس سری N و ببینید اونایی که دارن چی گفتن ...
من در وهله اول به حرفای اونا هم زیاد تکیه نمی کنم ...
خودم با N55 کار کردم بله کانفیگ بالایی داره مثلا گرافیک 555M داره که خیلی قویه ( بود ) اما نوت بوک فقط کانفیگ نیست ...
کافیه فقط یک دقیقه باهاش کار کنین به همه چی پی می برین ( اگر کمی آشنا باشین نه هر کسی ) ...
اولین چیزی که به شدت تو ذوق می زنه تاچ بسیار بی کیفیت پلاستیکی هست که انگار از دمپای کیلویی آب کرده ساخته شده ...
واقعا اگر بگم به شدت بی کیفیت اغراق نکردم ...
بعد از چند هفته رنگ پریدگی پیدا می کنه ...
کیبرد بسیار فاجعه و در هم طوری که کسی که کارش تایپ باشه واقعا نابود میشه ...
اسپیکر نویز دار که من دیدم حتی تو N56 هم رفع نشده تازه بدتر هم شده اسوس اومده اسپیکر سونیک انداخته که شوت ترین برند هست ...
سیستم کولینگ رو گفتن خودم تست نکردم /خراب شدن ورودی ساب ووفر که این عدم طراحی زیاد حرفه ای رو می رسونه که اسوس نتونسته ساب رو تو خود دستگاه تعبیه کنه ( بر خلاف اچ پی که زیر دستگاه هست بدون این که صدا خفه بشه ) ...
من رد نمی کنم گفته باشم ولی زیاد جالب نیست بعد پشیمون نشی ...
سونی اگر کانفیگ جت هم داشته باشه پیشنهاد نمیشه چون واقعا جالب نیست از اون تصور که سونی تلویزیون خوب داشت پس لپ تاپ خوب هم داره فاصله بگیرین ..
بودجه کلی تون چقدر هست ؟

خداااااااااااااا حرف کیو باور کنمممممممممممم؟؟؟؟؟؟ در هر صورت ممنون از majidi و coolboy عزیز

InsanelyCoolb0y
26-09-2012, 14:10
ببین دوست من لپ تاپی که تاپ و کیبردش مزخرف باشه به هیچ دردی نمی خوره اصلا کانفیگ جت داشته باشه ...
مدل های اچ پی پاویلیون رو ببین من خودم داشتم بعد از 15 ماه فروختم باورم نمیشد هنوز مثل روز اول بود تاچ و کیبردش اما اسوس واقعا مشکل تاچ و کیبرد داره ...
برو تاپیک سری N رو پیدا کن پستاشو بخون می فهمی ..

majidli
26-09-2012, 14:24
خداااااااااااااا حرف کیو باور کنمممممممممممم؟؟؟؟؟؟ در هر صورت ممنون از majidi و coolboy عزیز
دوست من شما لبتابی رو نمیتونینن پیدا کنین که بگین هیچی ایرادی دارن/شما باید بگردین دنبال لبتابی که ایراد کمی داشته باشه/به نظرم ایسوس بهتره

InsanelyCoolb0y
26-09-2012, 14:35
پست آخرو بخون این کسی هست که اسوس داره اونم سری مثلا عالیه N ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin 5800
27-09-2012, 10:55
حالا به نظر شما تا 2میلیون 200 تومن بهترین لب تاب تو بازار چه نوعی هست؟

InsanelyCoolb0y
27-09-2012, 11:11
کاربری تون چیه ؟
شاید لازم نباشه کل 2200 رو خرج کنی .

amin 5800
27-09-2012, 13:54
مهندسی +بازی +.... یه لب تاب خوب میخوام با کمترین معایب تا حالا 200 یا 300 تومن بالاتر باشه اشکال نداره ولی یه چیزی کامل میخوام که عمری کارکنه در همه جهت