PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : واسه یه دانش آموز کار و دانش رشته کامپیوتر

_ermia
24-09-2012, 22:55
سلام

دوستان برای دانش آموز کار و دانش رشته کامپیوتر کدوم از مدل های زیر رو پیشنهاد میدید؟

من خودم به ترتیب نظرم این ها هست:

Fujitsu LifeBook AH-531-A

HP ProBook 4530

Dell Inspiron 5110

قیمت هم نهایتا تا 1,500

البته فکر کنم 1,500 هزینه برای همچین کاربری زیاده، نیست؟
البته من دقیقا نمیدونم بچه های کار و دانش رشته کامپوتر دقیقا چه نیازهایی دارند اما فکر نکنم خیلی چیز حرفه ای بخوان، درسته؟!

حالا به نظرتون کدوم از مدل های بالا بهتره؟ هم از نظر توانایی و هم از نظر این که لپ تاپی نباشه که خیلی ازش ناراضی بوده باشن مشتری ها!
اگر خودتون هم نظری دارید، ممنون میشم بگید

مرسی

InsanelyCoolb0y
24-09-2012, 23:11
بدون شک سری probook ولی بهتره 4540 باشه چون جدیدتره اما 4530 هم عالیه .
نه زیاد نیست و کاملا مناسبه .
probook محبوب ترین و پرفروش ترین سری اداری جهان هست و خیلی از حرفه ای ها دارن ازش استفاده می کنن ...
فوق العاده عالی هست ...
اگر می خواین باز مطمئن تر باشین برین به سایت دیجی و نظرات زیر probook 4530 رو بخونین ...

pcsoft
24-09-2012, 23:21
سلام

دوستان برای دانش آموز کار و دانش رشته کامپیوتر کدوم از مدل های زیر رو پیشنهاد میدید؟

من خودم به ترتیب نظرم این ها هست:

Fujitsu LifeBook AH-531-A

HP ProBook 4530

Dell Inspiron 5110

قیمت هم نهایتا تا 1,500

البته فکر کنم 1,500 هزینه برای همچین کاربری زیاده، نیست؟
البته من دقیقا نمیدونم بچه های کار و دانش رشته کامپوتر دقیقا چه نیازهایی دارند اما فکر نکنم خیلی چیز حرفه ای بخوان، درسته؟!

حالا به نظرتون کدوم از مدل های بالا بهتره؟ هم از نظر توانایی و هم از نظر این که لپ تاپی نباشه که خیلی ازش ناراضی بوده باشن مشتری ها!
اگر خودتون هم نظری دارید، ممنون میشم بگید

مرسی

سلام. من میگم عجله نکن توی خرید. قشنگ با حوصله مدل ها رو مقایسه کن. یه آینده نگری هم بکن. پس فردا نگی گرافیکش ضعیفه فلان. اهل بازی اگر نیستی پس سی پی یو باید برات مهم باشه و بقیه مثل ram و باس رم.

111111111q
25-09-2012, 01:24
سلام. من میگم عجله نکن توی خرید. قشنگ با حوصله مدل ها رو مقایسه کن. یه آینده نگری هم بکن. پس فردا نگی گرافیکش ضعیفه فلان. اهل بازی اگر نیستی پس سی پی یو باید برات مهم باشه و بقیه مثل ram و باس رم.

فقط دل
ووووووووووووووووووووووووو وووووووووووو دل

bahman30
25-09-2012, 02:34
اصلا 4530 نگیر به هیچ عنوان!گرافیکش ضعیفه!5110 دل نگیر خیلی خرابیش زیاده!با بودجه ای که داری میتونی acer 5755،acer e1 i5 تهیه کنی.اگه میتونی بودجتو یه خورده بیشتر کنی v3 i5 بگیر.

_ermia
25-09-2012, 10:50
بدون شک سری probook ولی بهتره 4540 باشه چون جدیدتره اما 4530 هم عالیه .
نه زیاد نیست و کاملا مناسبه .
probook محبوب ترین و پرفروش ترین سری اداری جهان هست و خیلی از حرفه ای ها دارن ازش استفاده می کنن ...
فوق العاده عالی هست ...
اگر می خواین باز مطمئن تر باشین برین به سایت دیجی و نظرات زیر probook 4530 رو بخونین ...

اصلا 4530 نگیر به هیچ عنوان!گرافیکش ضعیفه!5110 دل نگیر خیلی خرابیش زیاده!با بودجه ای که داری میتونی acer 5755،acer e1 i5 تهیه کنی.اگه میتونی بودجتو یه خورده بیشتر کنی v3 i5 بگیر.

نظر دوستان چرا انقدر متناقضه راجع به HP؟
بله دیجی کالا رو دیدم، نظرات مثبت بود، نمیدونم دیگه، گفتم اینجا هم سوال کنم

واقعیتش برای خودم نمیخوام، یکی ازم خواسته براش انتخاب کنم، خودشم نمیدونه دقیق، فقط گفته واسه رشته کامپیوتر کار و دانش میخواد، منم نمیدونم چه استفاده هایی میخوان داشته باشن و درساشون چیه

فقط دل

به هرحال تو همه برند ها میشه مدل های خوب پیدا کرد

InsanelyCoolb0y
25-09-2012, 11:23
نظرات متناقض نیست مشکل اینجاس که اشخاصی هستن که با حفظ کردن چند مدل مثل v3 و ...اومدن و اینجا مثلا مشاوره میدن ...
شما نظرات رو خوندی دیگه دیدی چقدر همه راضی بودن ...
همین کافیه ...
حالا برو نظرات ایسر رو هم بخون بد نیست ولی مثل این مدل نمیشه ...
اینم بخون کلا ایسر زیاد جالب نیست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشاوره هم از نظر من تموم شده ست .

tasmin
25-09-2012, 12:20
فقط دل

دوست عزیز ، هیچ وقت تعصب رو برند خاصی نداشته باش ، شما تو همین انجمن خرابی دل رو سرچ کن ببین چندتا پست برات میاره که اگه بشینی بخونی ، نظرت مطمئنا تغییر میکنه.

_ermia
25-09-2012, 16:59
نظرات متناقض نیست مشکل اینجاس که اشخاصی هستن که با حفظ کردن چند مدل مثل v3 و ...اومدن و اینجا مثلا مشاوره میدن ...

کلا لحن صحبت هاتون یکم ملایم تر باشه بهتره، ممنون از همکاری که میکنید

مشاوره هم از نظر من تموم شده ست .

البته تصمیم برای تموم شدن مشاوره به سوال کننده بر میگرده :)

در هرحال تشکر بابت نظراتی که دادید

111111111q
26-09-2012, 01:44

داداش من دوساله دارم اخ هم نگفته

111111111q
26-09-2012, 01:54
دوست عزیز ، هیچ وقت تعصب رو برند خاصی نداشته باش ، شما تو همین انجمن خرابی دل رو سرچ کن ببین چندتا پست برات میاره که اگه بشینی بخونی ، نظرت مطمئنا تغییر میکنه.

بستگي ب نگهداري داره مال من و گروهمون ک تا حالا عالی بوده

bahman30
26-09-2012, 02:29
داداش من دوساله دارم اخ هم نگفته
برای بازی چرا جالب نیست ولی برای کارهای روزمره خیلی هم خوبه.و با قیمتی که داره میشه لب تاپ بهتری تهیه کرد!