PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در دانلود کردن

mohsenking
24-09-2012, 00:56
دوستام من امروز متوجه یه مشکلی شدم توی لپتاپم اونم اینه فایل دانلود نمیکنه!!

البنه این فقط برای بعضی از فایلها ودر بعضی از سایتها صدق میکنه
مثلا این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میزنم دانلود بشه وقتی میاد توی دانلود منیجر حتی حجمش رو هم نمیزنه !
یه لپتاپ دیگه کنارم هست و ویندوزشم مثل مال خودم 7Ultimate هست و آنتی ویروسم BD IS 2013 هست ولی روی اون یکی لپتاپ مشکلی نداره !
با گوشیمم تست کردم مشکلی نداشت دیگه مطمئن شدم مشکل
Firewall هم خاموش کردم ولی فایده نداشت

فایل hosts رو هم که اینجا(C:\Windows\System32\drivers\etc) هست انگولک کرده بودم اونم اورجینالشو کپی کردم بازم نشد
ویندوزم 10روز پیش نصب کردم

Farjameh
24-09-2012, 14:29
مشکل از همین BitDeffender هست که دارید. بصورت خودکار خیلی از Connection ها رو Block میکنه و نمیزاره اتصال برقرار بشه.
من همچین مشکلی رو روی سیستم یکی از دوستام دیدم. شبکه رو هم غیرفعال می کرد. جالبه وقتی Uninstall کردش همه چیز درست شد.

mohsenking
24-09-2012, 14:51
مشکل از همین BitDeffender هست که دارید. بصورت خودکار خیلی از Connection ها رو Block میکنه و نمیزاره اتصال برقرار بشه.
من همچین مشکلی رو روی سیستم یکی از دوستام دیدم. شبکه رو هم غیرفعال می کرد. جالبه وقتی Uninstall کردش همه چیز درست شد.
پست رو خوی نخوندین
یه لپتاپ دیگه کنارم هست و ویندوزشم مثل مال خودم 7Ultimate هست و آنتی ویروسش هم BD IS 2013 هست ولی روی اون یکی لپتاپ مشکلی نداره !

Master Root
02-10-2012, 12:16
روی سیستمتون Proxy ست ندارید؟

mohsenking
04-10-2012, 00:33
روی سیستمتون Proxy ست ندارید؟

قبلا داشتم
الان ندارم
ویندوز زیختم ولی باز همونجوریه و با بعضی فایلها مشکل داره

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

mohsenking
04-10-2012, 02:24
بچه ها بخاطر آنتی ویروسمه
پاکش کردم درست شد !
چیکار کنم ؟ لایسنس اورجینالشو دارم :41:

Guidance
06-10-2012, 14:29
بچه ها بخاطر آنتی ویروسمه
پاکش کردم درست شد !
چیکار کنم ؟ لایسنس اورجینالشو دارم :41:
سلام
کلا نمیدونم داستان این bitdeffender چی هستش که یه سری از دانلود هارو بلاک میکنه و نمیذاره نصب بشن. خود انتی ویروس بخشی برای لیست سفید نداره یا اینکه لیست بلاک هایی که کرده را نشان نمیده؟ شاید بتونید اینطوری قضیه را حل کنید!!:sq_18:

mohsenking
08-10-2012, 10:30
سلام
کلا نمیدونم داستان این bitdeffender چی هستش که یه سری از دانلود هارو بلاک میکنه و نمیذاره نصب بشن. خود انتی ویروس بخشی برای لیست سفید نداره یا اینکه لیست بلاک هایی که کرده را نشان نمیده؟ شاید بتونید اینطوری قضیه را حل کنید!!:sq_18:

لیست سفید داره ولی بی تاثیره
بیت اینجوری نیست
روی دوتا سیستم مشکلی نیست من مشکل دارم الان انگار نصبش شانسیه !

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2