PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : AVID سرور همه کمپانی ها

tarkann
23-09-2012, 15:11
هنوز هم که هنوزه از اسباب بازی ها استفاده می کنید ( EDIUS - PREMIERE ) ؟ آیا فکر می کنید این نرم افزار ها قدرتمند هستند ؟ حتما که با نام LIQUID آشنایی دارید .
این نرم افزار که در سال 2006 ساخته شده و هنوز ورژن جدیدی نداره از نرم افزار های edius / premiere قوی تره . امکاناتی چون : ادیت 3 بعدی - وایپ - حذف رنگ فوق العاده -
افکت های فراوان که شامل هزاران افکت زیبا و حرفه ای و خیلی امکانات دیگر که در نرم افزار های edius / premiere چنین چیزی وجود ندارد و باید دنبال پلاگین های این و اون باشید
تا بتونید این کارها انجام بدید . وقتی که یه دفعه برق میره یا کامپیوتر قفل می کنه و پروژه شما از بین میره ناراحت نمی شوید ؟ در حالی که در liquid و همه نرم افزار های avid که باز هم به لطفه liquid این مشکل رو ندارید و هر کلیکی که شما می زنید رو ذخیره می کنه . اگر هم liquid برای شما سخته از دیگر نرم افزار های avid استفاده کنید . مثل : avid studio که به liquid شبیه سازی شده . به خدا این این نرم افزار هایی که باهاشون کار می کنید برای کارهای خانگی خوبه نه برای کارهای حرفه ای . البته به جز افتر افکت .

کلیپ زیر معرفی کمپانی avid هستش . حتما نگاه کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای idm
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای مشاهده صفحه معرفی

adame_haji
21-10-2012, 02:06
این کلیپ رو من دیدم
دستت درد نکنه که اطلاع رسانی کردی
اما یه نکته مطرحه که اگه از من بخوای من میتونم همین کلیپ رو برای Paint خود ویندوز هم بسازم
یعنی پیش 10 نفر برم و ازشون فیلم بگیرم که از Paint ویندوز برای چه کارهایی میشه استفاده کرد :دی

ادیوس فقط برای سرعت عمل بالا و راه دست بودنشه که ارزش داره وگرنه همه از افترافکت برای میکس استفاده میکرده
ادیوس بیشتر بدرد تدوین میخوره تا میکس
برای میکس افترافکت فوق العادست
برای چند تا افکت توی افترافکت خودت میدونی که باید 1000 تا دکمه رو بچرخونی
یا مثلا بخوای ادیت سه بعدی کنی لازمه کلی تنظیمات انجام بدی
خب برای گرفتن نتیجه مطلوب در میکس باد همچین تنظیماتی باشه
ولی ادیوس کارها معمولا برای تدوین استفاده میکنن
البته توی ادیوس هم میشه میکس انجام داد ولی دست خیلی بستست
اوید هم خیلی برنامه فوق العادیه هست البته Final Cut Pro از اون حرفه ای تره
یا علی