PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل لود نشدن عکس های شخصی ! ( کمکک خیلی فوریه )

emilvr
23-09-2012, 13:58
سلام

دوستان عزیزم برام یک مشکلی پیش اومده

من از تو دوربینم عکس هایی که گرفتمو Cut کردم و تو دسکتاپ ریختم و تا اینجا هیچ مشکلی نبود... بعد از اون از تو دسکتاپ پوشه رو Cut کردم که ببرم تو یک درایوم بریزم که آخرای کپی یک دفعه ارور داد ...

حالا که میرم تو پوشه ای که عکسا رو cut کردم فایل های عکس هیچکدومش رو باز نمیکنه و این ارور رو میده :

photo gallery cant open this photo or video . the file may be unsupported , damaged or corrupted

جالب اینجاست که حجم فایل ها همه اش هست ! یعنی عکس ها حجمشون همه 5 مگابایت و 6 مگابایته !! ولی بازشون نمیشه کرد

همه کار انجام داد مثل :

فایلو بردم فوتوشاپ اصلا قبولش نکرد
بردم تو paint قبولش نکرد

فایل رو با نرم افزار های Rapir ترمیم میخواستم بکنم که اصلا فایلو قبول نمیکرد !!!
خواستم فرمت عکس رو تغییر بدم که اونم فرمت عکس رو قبول نمیکرد که تبدیل کنه !

فرمت عکس هام همش Jpeg هست ..

لطفا کمک کنید عکس ها خیلی برام مهم هستن !!

EXTREME
23-09-2012, 14:11
احتمال فایلها ناقص cut شدن و به فایل ها آسیب رسیده یا اینکه میتونه مشکل از ویروس و خرابی هارد باشه که اینطور شده و به فایل ها آسیب رسیده

فرمت فایل های عکس چیه ؟

emilvr
23-09-2012, 14:22
فرمت عکس ها Jpeg هست و درسته ناقص کات شده .. من فایل ها رو توی یک سیستم دیگه هم تست کردم ولی بازم لود نشد ، هر کاری هم میکنم فایل ها رو نمیاره .. چه راهی داره که بتونم عکس ها رو بیارم ؟؟

emilvr
23-09-2012, 14:29
دوستان مشکل حل شد .. ریکاوری کردم

EXTREME
23-09-2012, 14:37
فرمت عکس ها Jpeg هست و درسته ناقص کات شده .. من فایل ها رو توی یک سیستم دیگه هم تست کردم ولی بازم لود نشد ، هر کاری هم میکنم فایل ها رو نمیاره .. چه راهی داره که بتونم عکس ها رو بیارم ؟؟

ریکاوری کنید درست میشه