PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : براي اجرا كردن فايل ISO از فيلم سه بعدي FullHD از چه نرم افزاري استفاده ميشه؟

Pejvak61
22-09-2012, 15:20
من يك image از يك فيلم سه بعدي FullHD با حجم 40 گيگابايت را با پسوند ISO از اينترنت دانلود كردم. از اونجا كه من bluray رايتر ندارم و نميتونم ايميج مورد نظر را روي bluray رايت كنم اونو با winrar از فشردگي در آوردم ولي نميدونم با چه برنامه اي ميشه فيلمشو ديد؟

بعد از اينكه فايل ISO‌ را از فشردگي در آوردم ديدم فايل هاي اصلي فيلم در فولدر BDMV\STREAM\SSIF قرار ميگيرن ولي حجيم ترين فايل مجموعه يك فايل تقريباً 39 گيگابايتيه كه با فرمت ssif هستش و با هيچ برنامه اي هم باز نميشه. البته اين ايميج از خيلي از فايلها تشكيل شده كه حجمشون بعضاً به چند صد مگ هم ميرسه و فرمتشون هم m2ts هستش كه با mpcstar تونستم فقط بعضياشونو ببينم ولي در باز كردن بقيه عاجز بود. اما مشكل اصلي اينه كه نتونستم اون فايل بزرگ ssif‌ را كه فكر كنم قسمت اعظم ديتاي اين فيلم مال اونه باز كنم.

اگر كسي ميدونه چكار ميشه كرد تا اين فيلم ديده بشه، لطف كنه بهم راهنمايي كنه.

قبلاً متشكرم.:11:

jafarian
22-09-2012, 16:07
سایت پایین بحثش کرده که ازبرنامه Stereoscopic Player میتونید استفاده کنید برای این فرمت:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام تاپيک: Stereoscopic Player | پلیری برای پخش فیلم های 3 بعدی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pejvak61
25-09-2012, 12:08
واقعاً متشكرم. راستي از اين عينك هاي دورنگ passive كجاها ميشه تهيه كرد؟ آيا براي ديدن فيلم هاي سه بعدي روي lcd هاي معمولي ميشه ازش استفاده كرد؟

jafarian
25-09-2012, 14:22
برای سئوال اولتون داخل فورشگاههای اینترنتی هستش یک سرچی بزنید برای سئوال دوم اون چیزی که مدنظرتون به اونصورت نمیشه چون تصویر روی مانیتور lcd با مانیتور یا تلوزیونهای 3d کلا تفاوت داره .

Pejvak61
27-09-2012, 12:51
من بعد از پرسيدن سئوال يه چرخي در وب زدم و متوجه شدم نوعي از تصاوير هستن كه به آناگليف (anaglyph) معروفند و اون تصاوير حتي روي كاغذ قابل چاپ هستن و با عينك هايي كه يك چشمش قرمز رنگ و چشم ديگرش فيروزه ايه ميشه اين تصاوير سه بعدي را مشاهده كرد. من اون فيلمي كه دانلود كردم يه همچين خروجي اي داشت و گمان كنم بشه با اون عينك ها فيلم سه بعدي كه اينطوري ساخته شده را حتي توي تلويزيون يا LCD معمولي هم ديدش. ولي فعلاً مكان خريدن اون عينك ها را پيدا نكردم. يعني ميگن اين عينك ها انواع تقلبيش تو بازار پر شده. فقط تنها ابهامي كه وجود داره اينه كه چرا هيچكي ازش تعريف نميكنه؟

Pejvak61
01-10-2012, 08:03
يك سئوال ديگه :
اين فايل قابليت اجرا روي پليرهاي خانگي يا ورودي هاي USB و DLNA داره يا نه؟
در واقع من دنبال راهي هستم كه بدون رايت كردن اين ايميج روي bluray اونو با هارد اكسترنال يا از طريق لپ تاپ روي تلويزيون هاي سه بعدي اجرا كنم (البته اكستركت شده شو منظورمه نه خود ايميج).