PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشگل فرمت در ویندوز xp

xgf
22-09-2012, 12:19
با سلام وسخته نباشید خدمت دوستان محترم..

دوستان من با یک مشگل جدی مواجهم امیدوارم که کمکم کنید..

مموری کارت یا فلش به سیستمم میزنم وقتی میخواهم فرمتش کنم این ارور رو میده که تو عکس پایین گذاشتم براتون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قابل توجه این هست که رم رو که میزنم یه دو دقیقه ای میکشه تا رم رو بشناسه بعد رم رو میشناسه برای فرمت اون ارور رو میده ولی خودم که وارد رم که میشم پوشه ها رو دستی پاک میکنم مشگلی نداره پاک میشه فایل های سیتسمی رو ها تیکشو رو بر میدارم که اگه ویروسی تو رم باشه نشون بده ولی خالی هست ...

تو سیستمم هم ویروس خاصی دستی که میگشتم پیدا نکردم ..

یه ویندوز سون هم رو ی سیستمم نصب دارم یعنی دو تا ویندوز دارم رو سیستمم وقتی با سون میام بالا خیلی راحت رو رو میشناسه و فرمت ه ممیکنه..
نمیدونم مشگل از کجاست تازه هم ویندوز عوض کردم XP_SP3

jafarian
22-09-2012, 14:11
روشهای پایین برین:20:

روش اول

سیستم ریست کنید از طریق safe mode بالا بیاین بعدش روی همین گزینه مموری کارت خودتون در مای کامپیوتر کلیک راست گزینه propeties انتخاب بعدش عمل چک دیسک روش انجا م بدین

روش دوم

منوی run اجرا داخلش دستور diskmgmt.msc بزنید اینتر کنیدداخل صفحه ای که باز میشه روی همین مموری کارت خودتون کلیک راست گزینه فرمت انتخاب کنید ببینید فرمت میشه اگر که نشد گزینه Delete Volume از همون منو انتخاب از نوع بسازین چک کنید:20:

xgf
22-09-2012, 20:03
روشهای پایین برین:20:

روش اول

سیستم ریست کنید از طریق safe mode بالا بیاین بعدش روی همین گزینه مموری کارت خودتون در مای کامپیوتر کلیک راست گزینه propeties انتخاب بعدش عمل چک دیسک روش انجا م بدین

روش دوم

منوی run اجرا داخلش دستور diskmgmt.msc بزنید اینتر کنیدداخل صفحه ای که باز میشه روی همین مموری کارت خودتون کلیک راست گزینه فرمت انتخاب کنید ببینید فرمت میشه اگر که نشد گزینه Delete Volume از همون منو انتخاب از نوع بسازین چک کنید:20:
با تشکر از شما
ولی من دنبال حل کلی این مشگل بودم

وقتی ویروس دیدم ندارم و احتمالش کم بود گفتم احتمالا از برنامه ای باشه این شد که برنامه Acronis True Image 2012 build 6154 که اخیرا نصب کرده بودم پاک کردم مشگل حل شد ولی نمیدونید چرا با نصب اون برنامه پشتیبان گیری این مشگل به وجود میاد؟