PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با بابيلون

Honradez
22-07-2006, 19:25
سلام.
من ديروز ويندزم رو عوش كردم و بعد بابيلون رو نصب و كرك كردم. حالا امروز وقتي اونو باز مي كنم اين پيغام رو ميده و بعد برنامه رو مي بنده. در ويندوز قبليم هم اين مشكل پيش اومد. (بعد از يك روز)

پيغام:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشكر.

Honradez
22-07-2006, 19:43
البته نسخه 6.0 كه تازه اومده!

AK1
22-07-2006, 19:48
ارور رت خيلي كم كيفيته چيزي ديده نميشه
از كدوم كرك استفاده مي كني يكي رو سودا جان براي نسخه شيش گزاشته بود خيلي خوب بود

zendegi
22-07-2006, 23:56
FEiZ جان برو به تاپيك مربوط به بابيلون و نسخه جديدش6.0.0.29 رو سودا جون لينكش گذاشته و حدود 4 مگ هم حجمشه رو دانلود كن و بعد با پچي كه بازم سوداجون به تازگي زحمتش رو كشيدند رو بگير و كركش كن من ديروز اين كار رو كردم و به راحتي هم آپديت شد بدون مشكل.....
اون پيغام هم براي اينه كه كركش ديگه كار نميكنه......
امتحان كن ضرر نميكني........

mirmohammadi
23-07-2006, 09:58
سلام feiz جان
من هم همين مشكل رو داشتم ولي اين كرك رو كه دوست عزيزمون آقا Ivan گذاشتند گرفتم و فعلا مشكلم حل شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما هم يه امتحاني بكن

va3man2akon
23-07-2006, 22:51
با سلام ببينيد اين بابيلون همينه وقتي وصل ميشه به نت سريعا ليسنزشو مخابره ميكنه به سايت خودش و سايتم اونو باطل ميكنه اين ارور شما هم مال همينه
براي همين بايد سه كار بكنيد

1- دايركتور مربوط به بابيلون را انتخاب و ريد اونلي read only کنید

2- قبل از ورود به نت بابیلون رو از ترای خارج کنید.

3- یه فایروال نصب کنید و بابیلون رو از مسیر اتصال به نت خارج کنید .

*****بهترین راه : خرج کردن کلی دلار و خرید اورجینال :puke: :tongue: :puke:
التماس دعا

تو این وبلاگ هم میتونید از جدیدترین کرک ها و ... بابیلون مطلع بشین ... البته بگما این وبلاگ به هیچ نحو به من ارتباط نداره بعدا نگین دارم تبلیغ می کنم ...

مرجع کامل بابیلون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

zendegi
24-07-2006, 01:03
نه دوست عزيز شما از كرك سودا جان استفاده كن نه احتياج به محروم كردن بابيلون از اينترنت توسط فايروال هستش نه اينكه بخواي دلار خرج كني من اسفاده كردم و به راحتي آنلاين هم ميشم حتي آپديت هم ميشه....ممنون.....