PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ایجاد virtual access poin توسط لپ تاپ

xqg50
21-09-2012, 14:04
سلام دوستان
من لپ تاپ سونی مدل VGN-SZ75GN با ویندوز سون دارم که جدیدا از سایت اینتل کارت وایرلس رو هم آپدیت کردم. باهاش راحت شبکه ad hoc ساخته میشه ولی هرکاری میکنم نمیتونم access poin باهاش بسازم همه برنامه ها رو هم امتحان کردم هیچکدوم کار نمیکنه. از این دستورات تو CMD هم استفاده کردم
netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=mynet key=12345678
و بعد
netsh wlan start hostednetwork
اولی رو که میزنم میگه شبکه ست شد ولی وقتی دومی رو میزنم میزنم میگه امکان برقراری شبکه وجود ندارد.
قبلا وقتی از برنامه conectify استفاده می کردم یه ad hoc می ساخت که متاسفانه به درد من نمیخوره ولی از وقتی کارت شبکه رو آپ دیت کردم دیگه ad hoc هم نمی سازه و بعد از start این پیام رو میده:
failed to configure a private inter face.
Make sure your wireless card is turned on, and that the virtual Wifi Miniport is not Disable.
با تشکر

xqg50
23-09-2012, 19:48
یعنی این مشکل اینقدر پیچیده است که کسی راه حلی براش نداره!!!!
دوستان اگه جایی از توضیحاتم نامفهوم بود لطف کنین بگین تا بیشتر توضیح بدم.
اگه امکان درست شدن این وجود نداره لطفا یه اکسس پوینت معرفی کنین که بتونم باهاش به شبکه VPN دانشگاه متصل بشم. مشکل من اینه که اینترنت تو دانشگاه از طریق کابل شبکه است و بعد از اتصال کابل به لپ تاپ باید یه کانکشن VPN بسازی و یوزر و پسورد رو بدی توش تا بتونی به اینترنت کانکت بشی حالا من یه اکسس پوینت می خوام که این شبکه کابلی رو وایرلس کنم منظورم اینه که اکسس پوینت خودش به VPN کانکت شه و اینترنت رو به صورت وایرلس پخش کنه.
با تشکر