PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کندی ویندوز جدید بدون ویروس

nelahe
20-09-2012, 17:17
سلام

ویندوزم بدجور کند شده بود

کلاً سیستم جدید خریداری کردم

ویندوز جدید نصب کردم

آنتی ویروس و عاری بودن سیستم از ویروس

نصب برنامه فقط در حد نیاز (شاید به ده تا هم نرسد)

چرا هنوز کند است؟؟؟؟

sasha199098
20-09-2012, 17:34
1- مهم جدیدبودن سیستم و ویندوز نیست شما سخت افزار های سیستم رو چک کن و همینجا بذار
2- ضمنا برنامه داریم تا برنامه من می تونم یه برنامه نصب کنم که فشارش به سیستم به اندازه 10 تا برنامه باشه
3- از کجا مطمئنی که ویروسی نیست؟!
4- چه برنامه هایی رو نصب کردی؟

jafarian
20-09-2012, 22:08
بالا بودن سرعت سیستم از لحاظ سخت افزاری مربوط به 3 عامل میشه اول هارد بعد رم بعدشم سی پی یو اگر این سه تا قطعه شما مشخصاتش از قطعات سیستم قبلی بالا تر هست ربطی به سخت افزار سیستم نداره درصورتی که هارد بدسکتور نداشته باشه بایوس مادربوردم سعی کنید آپدیت باشه نرم افزاری این موارد انجام بدین ابتدا برنامه Vit Registry Fix 12 از لینک پایین دانلود کنید اجراش کنید رجیستری رو با این برنامه اسکن بعدشم به سربرگ tools برین رجیستری رو optomize کنید بعدم که پیغام ریست داد تایید اکی کنیدوقتی که بالا اومد برنامه O&O Defrag Professional ازقسمت دوم دانلود نصب رجیسترش کنید بعدشم برنامه رو اجرا کنید ابتدا روی درایو c خودتون یکبار کلیک کنید بعدش کلیدهای shift+f11 رو همزمان فشار بدین بزارین تا 100 درصد درایو شما دیفرگ بشه برای مابقی درایوها هم همین کارکنید

Vit Registry Fix 12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

O&O Defrag Professional ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nelahe
23-09-2012, 18:37
1- چطور میشه سخت افزارهای سیستم را فهمید فکر کنم از طریق خود سیستم یک راهی بود ولی فراموش کردم

2- برنامه های خیلی ساده مثل فتوشاپ (خیلی ساده :)‌) و آکروبات و آفیس و فشرده ساز و چند تا برنامه کوچک دیگه

3- آنتی ویروسم مدام آپ می شه

راستی هم با خود سیستم و هم یک برنامه دیگه بود برای دیفرگ معرفی کرده بود دیفرگ کردم

sasha199098
23-09-2012, 18:55
1- چطور میشه سخت افزارهای سیستم را فهمید فکر کنم از طریق خود سیستم یک راهی بود ولی فراموش کردم

my computer>right click > properties
حجم رم و سی پی یو غیره رو بذار اینجا تا اونوقت قضاوت کنیم

ضمنا نگفتی آنتی ویروست چیه و اینکه آیا سخت گیری های امنیتی شو دستکاری کردی یا خیر

jafarian
23-09-2012, 23:11

2- برنامه های خیلی ساده مثل فتوشاپ (خیلی ساده :)‌) و آکروبات و آفیس و فشرده ساز و چند تا برنامه کوچک دیگه

3- آنتی ویروسم مدام آپ می شه

راستی هم با خود سیستم و هم یک برنامه دیگه بود برای دیفرگ معرفی کرده بود دیفرگ کردم

منوی run اجرا داخلش دستور dxdiag تایپ کنید بعدشم در سربرگ اول مشخصات سیستم میده بعد عکسش اینجا آپبود کنید شما بایوس مادربورد خودتون بدین بیرون یا اگر که بلد هستین خودتون آپدیت کنید این روش پایینم قبلش تست کنید که داخل تاپیک پایین پست 6 توضیح دادم اون قسمتی که نوشته شده روش ششم توضیح دادم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nelahe
26-09-2012, 13:40

آنتی ویروسم آویرا هست و هیچ کدوم از گزینه هاش را تغییر ندادم

jafarian
26-09-2012, 14:43

آنتی ویروسم آویرا هست و هیچ کدوم از گزینه هاش را تغییر ندادم

مشخصات سیستم شما برای نصب ویندوز 32 بیتی کافیه به شرطی که مادربورد گرافیک شما آنبرد نباشه اگر که اینطور باشه از رم سیستم شر میشه به گرافیک اضافه میشه همین مورد تا حدودی باعث کندی سیستم میشه چون شما در مشخصاتی که قراردادین اشاره ای به گرافیک سیستم نکردین درضمن بایوس خودتونم آپدیت کنید درضمن از اول که سیستم خریداری کردین به همین صورت بوده یا که نه؟

nelahe
29-09-2012, 12:45
سلام

چطور میشه تشخیص داد که مادربورد گرافیک آنبورد هست یا نه ؟

2- مشخصات گرافیک سیستم را چطور می تونم بگذارم؟

3- چطور بایوس را آپدیت کنم

4- بله سیستم از اول همینطور بوده و سخت افزارش تغییری نکرده

5- مشخصات این سیستم به نظرتون خوب هست

jafarian
29-09-2012, 14:11
1: اگر که پشت پنل مادربود سوکت آبی رنگ برای اتصال گرافیک بود یعنی مادربورد شما گرافیک آنبرد ساپورت میکنه

2: همون دستوری که گفتم داخل منوی run تایپ اینتر بعدشم به سربرگ disaplay اونجا مدل گرافیک زده

3: تاپیک پایین توضیح داده شده بسته به مدل مادربورد میتونید پیدا کنید

آموزش كامل آپديت بايوس براي تمام مادربورد ها ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5: شما هم مدل cpu با ram که قراردادین کم کم مال 2 تا سه سال پیشه سیستمی که برای شما بسته شده چندان بروز نیست همینطور هم که گفتم cpu با رم نقش اساسی رو در سرعت سیستم دارن cpu شما celeron که درمدل خودش پایینترین رم سیستم هم که بنظرم ddr2 باشه باسشم نهایت 1066.

nelahe
03-10-2012, 17:01
میشه یه سیستم با مدل خوب و حدود قیمت بهم معرفی کنید