PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سوال ديگه درمورد انواع مودم

hamedmotevali
06-04-2005, 16:02
با سلام
من مي‌خوام يك مودم بخرم شما چي پيشنهاد مي‌كنيد؟
ممنون مي‌شم اگه قيمتش رو اگه مي‌دونيد جلوش بنويسيد.

Lucky Luck
06-04-2005, 17:20
با سلام خدمت دوست عزيز
من به شما مودم ZOLTRIX 56K EXTRNAL رو پيشنهاد ميكنم كه قيمتش الان 36 تا 37 هزار تومان است
البته مودم ZOLTRIX 56K 3CHIP هم خوبه كه قيمتي حدود 14 تا 15 هزار تومان داره
با تشكر :arrow:

HamidFULL
06-04-2005, 21:40
والا اين ZOLTRIX 56K ها که همش قلابی شده البته اصلش خوب هست ولی U.S Robotics بگير قيمت هم با مدل های مختلف فرق ميکنه بيا بازار خودت ببين و انتخاب کن و قيمت هم با توجه به امکانات تعريف ميشه :arrow:

Rooz
14-04-2005, 01:10
برو سراغ genius Lusent win modem
از دو پروتکل v90 , v92 پشتیبانی میکنه
قابلیت دریافت و ارسال فکس رو داره
در ویندوز ایکس پی اتوماتیک نصب میشه
و ...
البته زولتریکس معرفی شده در بالا هم خوبه :|

بهزاد
14-04-2005, 07:20
D-LINK DU-562M
مودم های دی لینک هنوز چینی نشده و ساخت تایوان هست
:mrgreen:

Lucky Luck
15-04-2005, 13:18
با سلام خدمت دوستان عزيز

والا اين ZOLTRIX 56K ها که همش قلابی شده

من با نظر شما مخالفم
چون تشخيص يه مودم زولتريكس قلابي با اوريجينال خيلي ساده هست
اگه قصد خريد يه زولتريكس را داريد حتما از يه آشنا خريد كنيد و يه نفري كه تفاوت اصل زولتريكس رو با قلابي ميدونه رو با خودتون ببريد

HamidFULL
15-04-2005, 22:23
من با نظر شما مخالفم
چون تشخيص يه مودم زولتريكس قلابي با اوريجينال خيلي ساده هست
اگه قصد خريد يه زولتريكس را داريد حتما از يه آشنا خريد كنيد و يه نفري كه تفاوت اصل زولتريكس رو با قلابي ميدونه رو با خودتون ببريد

عزيز من يه جا ميشناسم تو تهران زولتريكس اصل ميسازن! :lol:

yasinzahedi
16-04-2005, 08:59
به نظر من مودمD_LINKFAXMODEMDFM-562JSخوب است
راستي من اين مودم را ديروز بعد از ظهر خريده ام وقابليت voiceرا نيز دارا مي باشد

kazemiprince
16-04-2005, 21:48
اگه مودم zoltrix 3chip را با گارانتي alraghi بخريد اصله :lol:

HamidFULL
16-04-2005, 23:10
kazemiprince کارت گارانتی های alraghi تو همين طبقه 2 بازار رضا چاپ و آماده ميشه :wink:

senator_saeed
17-04-2005, 00:25
ببین عزیزم مودم های زولترکس خوبند ولی عیبی که دارند اینه که v92رو ساپورت نمیکنند
البته مدل smartspiritرو میگمکه همون مدل سه چیپ معروفه
اگه برات caller id و پشت خط داشتن تو زمان اتصال به اینتر نت مهم نیست همون زولتریکس خوبه
وگر نه مارکهای دی لینک هم بد نتستند
در ضمن روی جعبه زولترکس وی 92 رو مینوسه ولی در عمل وی 79 پشتیبانی نمیکنه.ا

در اخر صلاح مملکت خویش را خسروان دانن!!

Lucky Luck
17-04-2005, 15:09
سلام

عزيز من يه جا ميشناسم تو تهران زولتريكس اصل ميسازن!
من چي بگم ... خودتون ميگين توي تهران ميسازند... بعد چه طوري اصل هست؟ يعني شما نميتوني يه زولتريكس اصل رو با بدل تشخيص بدين .... حتي اگه خيلي شبيه بسازند ( كه فكر نميكنم بتونند) از روي شماره سريال ميشه متوجه شد كه اصله يا قلابي

shahroozm
17-04-2005, 18:42
U.S Robotics از همه بهتره.كالر اي دي داره و رو لينوكس هم راحت نصب ميشه
قيمتشم اينترنالش16000
اين مطلب رو دوست خوبم naviid_kashani گفتن

HamidFULL
17-04-2005, 23:04
Lucky Luck جان من وقتی ميگم
يعنی همش قلابی هست!! و تو همين تهران ميسازن!! با نظر shahroozm جان موافقم فعلاً بهترين U.S Robotics

nazanin_sae
17-04-2005, 23:51
نظرتون درباره خريد از نمايندگي زولتريكس چيه؟؟؟ مودمي كه من خريدم عالي بود!

Rooz
18-04-2005, 03:09
سلام

من چي بگم ... خودتون ميگين توي تهران ميسازند... بعد چه طوري اصل هست؟ يعني شما نميتوني يه زولتريكس اصل رو با بدل تشخيص بدين .... حتي اگه خيلي شبيه بسازند ( كه فكر نميكنم بتونند) از روي شماره سريال ميشه متوجه شد كه اصله يا قلابي

یه بار گفتم برو سراغ Genius lusent win modemخیال خودت رو راحت کن من خودم از همین مورم استفاده میکنم و تا حالا هیچ مشکلی برام پیش نیومده و برخلاف زولتریکس این مدل از دو پروتکل فوق پشتیبانی میکنه قیمتش هم مناسبه چیزی در حدود 10هزار تومنه

موفق باشی

saghy
18-04-2005, 03:35
سلام
يه بحثي هست كه بايد بيشتر مد نظر باشه . و اون رضايت يك كاربر از سخت افزار خودش و عدم اطلاع از باقي قطعات .
دوستي كه مودم جنيوس دارن ممكنه بنا به دلايل منطقه اي اكانت نت يا هر چيز ديگه از اون مودم راضي باشن و همون براي كاربر ديگه بدترين حالت رو پيش بياره .
ما نظراتي كه ميديم سعيمون بر اينه كه بيشترين رضايت را و همچنين مرغوبيت و معروفيت سازنده و حتي نوع گارانتي ايراني را در نظر بگيريم .
مودمي كه حميد و شهروز معرفي كردن ( US R) از سري مودم هاي است كه سازنده معتبر داره و رتبه هاي جهاني داره و همچنين شركتهاي معتبر و خوبي گارانتي ميكنن .

Lucky Luck
19-04-2005, 17:29
سلام
صحبت ساقي تاييد ميشه ولي من با آقاي حميد فول مخالفم.يعني چي همشون قلاب هستند ؟ پس هر كي زولتريكس داره و ميشناسه قلابيه؟ :lol: :lol:
يا به شما ياد ندادن كه چه طوري يه زولتريكس قلابي رو از روي اصل تشخيص بدين يا اينكه اصلا زولتريكس توليد ايرانه :lol:
من دوست دارم اگه لازم باشه يه بحث حرفه اي بكنيم نه اينكه شما بگيد كه حرف حرف خودتونه دليل شما قانع كننده نيست!!! :arrow:

HamidFULL
19-04-2005, 20:19
Lucky Luck جان من جواب اين پست شما رو ميزارم برای ساقی جان :wink:

saghy
20-04-2005, 01:48
سلام
لوكي عزيز شما ديگه خودموني شديد !!! خواهشن بهتر با مخاطب صحبت كنيد و دوستي هارو هميشه نگه دارين . حميد جان اگر نظري ميدن و تا جايي كه من از ايشون سراغ دارم حرفشون كارشناسيه . البته نظر هركس محترمه و قابل بحث و مبادله اطلاعات . دوستان اگر در موردي نظر خاصي دارن براحتي ميتونن در انجمن به تبادل نظر بپردازن . پس منتظر دلايل شما بر اصلي بودن مودم زولتريكس هستيم .

Navid
20-04-2005, 04:00
يعني چي همشون قلاب هستند ؟

تا اونجايي كه من پست ها ي حميد و خوندم نگفته بود همشون قلابن فقط گفته بود الان خيلي هاشون قلابي ين ! و حتي اونايي كه به نظر اصل هم مي رسن قلابي ين !

يا به شما ياد ندادن كه چه طوري يه زولتريكس قلابي رو از روي اصل تشخيص بدين
تو اين چند وقته در خيلي از روزنامه ها و مجلات ما تفاوت بين زلتريكس اصل و غير اصل رو مي بينيم ! ولي يه نكته در اين مورد بگم : من اينا رو دقيق خوندم چون خودمم زولتريكس دارم ولي يه بار تو يه مجله عكس زولتريكس تقلبي انداخته بود نوشته بود زيرش : " نمونه اصل "
حالا حميد مي گه يه مدل مي زنن كه عين اصل هستش در ضمن كارت گارانتيش هم چاپ مي كنن ! اينطوري كي مي خواد بگه اين قلابي يه ؟! اصلا هنوز معلوم نيست اين مدل قلابي يا اصلن يا اين مدلي كه مي گن اصله !!!
همونطري هم كه قبلا گفتن ربتيك از همه بهتره ! من كارشو ديدم . واقعا عالي يه !

HamidFULL
20-04-2005, 22:38
خواهش ميکنم ساقيجن استاد ما هستن و هميشه به ما لطف دارن :oops:
نويد جان هم که هميشه مارو شرمنده ميکنن با ريز بينی و دقت خودشون :oops:
آخه بچه شما در جريان هستيد که تو بازار برای پول هر کاری ميکنن البته اصل هم هنوز تو بازار هست و اگه از آشنا آدم خريد کنه حتماً اصل گيرش مياد
ولی اين هميشه بوده وقتی يه جنسی خوب و پر فروش در مياد هميشه 100 تا مدل قلابی از روش ميسازن مثل ASUS 40x Silver!
اصلاً به نظر من مشکل بازار ايران Remark هست من يه چيزا ايی در اين ضمينه ديدم که ترجيح ميدم نگم چون بگم ديگه آدم به هيچيش نميتونه اعتماد کنه و آدم مخش سوت ميکشه!

saghy
21-04-2005, 03:01
سلام
حميد راست ميگه بدبختي ماها اينه كه تو بازاري قرار گرفتيم كه هيچ يك از فيلترهاي FCC يا كنترل كيفيت و ....بر روي كالا وارد نميشه . به قول حميد :

اصلاً به نظر من مشکل بازار ايران Remark هست من يه چيزا ايی در اين ضمينه ديدم که ترجيح ميدم نگم چون بگم ديگه آدم به هيچيش نميتونه اعتماد کنه و آدم مخش سوت ميکشه!
ولي خوب اين تجار محترم ما به هيچ چي رحم نميكنن حتي به سي پي يو كه من ديدم ريماركشو !!! از موس گرفته تا سي پي يو همه و همه اش ريماركش هست . مثلا همين مودم
يا گرافيك رو من خودم تهران خط توليدش رو ديدم !!!! :wink:
خيلي هم خرجي نداره اگر كسي خواست بياد تو كارش بگه تا معرفي كنم تجهيزات چي ميخواد !!! يا اصلا شما كافيه يه كارتي چيزي ببري چين بگي از روي اين 10000 تا برات بزنن و ميتوني 15 روز بعد جنستو دوبي تحويل بگيري . هر اسمي هم كه بخواي برات توي بايوسش ميذارن تا همونو ويندوز بشناسه .
شما اگر در اتحاديه اروپا يه پاور بخواي بخري حداقل بايد حدود 45 هزارتومان پول بدي در حاليكه پاور هايي كه روي كيس هاي ايراني هست رو روي تعداد بالا ميتوني 4500 دوبي تهيه كني .
همچنين تمام بردها و پردازنده ها و .... را اگر شما در اروپا تهيه كني بسيار گرانتراز ايران هستند چون از زير همون فيلتري كه گفتم رد ميشه . سي پي يو ها همشون مالزي هستن ولي خب همشون يه جا نميرن !

HamidFULL
22-04-2005, 00:26
گرافيك رو من خودم تهران خط توليدش رو ديدم !!!!
ساقی جان درست ميگن خيلی چيز ها خط توليدش تهران يا کرمان هست مثلاً و مدم و ...

اين مشکل BIOS که ساقی جان اشاره کردن 100 بار تو بازار پيش امده مارک يه چيز ديگه هست و BIOS يه چيز ديگه!! :lol:

اينم بگم 400W Power اصل Green تو بازار 43.000 تومان قيمت داره!!

ramtinmusician_ramtinmusi
22-04-2005, 00:57
سلام ! خوبيد ؟ :wink:
من مودمم US Robotic V.92 External هستش . خطم هم Call Waiting داره
ولي مثل اينكه گفتند اين سيستم Call Waiting براي اينترنت هنوز توي ايران راه نيوفتاده
مي خواستم ببينم درسته ؟ يا با بعضي كارتها ميشه از اين سيستم استفاده كرد
ميگن پارس آنلاين از سيستم V.92 پشتيباني ميكنه !! آره ؟!؟!؟!؟ :?:

habib
22-04-2005, 04:37
سلام
براي اونهايي كه مودم يو اس روبوتيك رو پيشنهاد مي كنند بد نيست يه سري به اين صفحه بزنند واشكال مطرح شده در باره اين مودم رو جوابگو باشند.
با تشكر از توجهتان.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HamidFULL
22-04-2005, 14:55
ramtinmusician_ramtinmusi جان شما مدم خيلی خوبی داريد درست هست اين سيستم برای ايران هنوز راه نيفتاده حبيب جان هر مدم ايی اشکال داره و کامل نيست ولی من که چند سال هست کار ميکنم کمترين اشکال مال US.Robotics بود به همين خاطر اينو توصيه ميکنيم

ramtinmusician_ramtinmusi
22-04-2005, 17:55
ramtinmusician_ramtinmusi جان شما مدم خيلی خوبی داريد درست هست اين سيستم برای ايران هنوز راه نيفتاده حبيب جان هر مدم ايی اشکال داره و کامل نيست ولی من که چند سال هست کار ميکنم کمترين اشکال مال US.Robotics بود به همين خاطر اينو توصيه ميکنيم

مرسي :arrow:

ZiTaNiX
23-04-2005, 01:56
بابا من تا حالا 2 بار این مودم و عوض کردم خیلی بیخوده همون راکول خودم سگش شرف داشت میگن اصلش پیدا شه خوبه ولی کو اصل؟

HamidFULL
23-04-2005, 21:43
اصل گير مياد عزيز ولی اين مدم سازگاريش خيلی بستگی به خط شما و منطقه يه شما داره
يعنی هر جايی يه مدم خوب جواب ميده