PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کنید.....-- شدم یا واقعاً تحت تعقیب پلیسم؟

mimi_p30world
20-09-2012, 07:14
سلام دوستان....لطفاً کمکم کنید....اولاً از ادمین محترم معذرت میخوام اگه جای اشتباهی تاپیک زدم....

دوستان دیشب وقتی من به اینترنت وصل شدم ،یه چند دقیقه بعد یهو وبکمم روشن شد یه عکس ازم گرفت یه صفحه اومد آی پی مو نوشته بود + اون عکسی که ازم گرفته شده بود ....یه خورده به زبون لهستانی نوشته بود با یه عکس دستبند که انگار من تحت تعقیب پلیس سایبریه لهستانم

.....منم از ترسم ری استارت کردم حالا ویندوز که به مرحله پسورد که میرسه....پسوردو که میزنم یه صفحه سفید میاد که اجازه هیچ کاری بهم نمیده....تورو خدا راهنماییم کنید....واقعاً به مطالب لپ تابم نیاز دارم....

merikhi
20-09-2012, 14:06
پلیسی در کار نیست این یه جور ویروسه به اینا ransomware میگن.از آسیب‌پذیری فلش مرورگر استفاده می‌کنند معمولا.همیشه حواست باشه مرورگر و فلش و جاوا رو آپدیت کنی.

ساده‌ترین راه اینه که از یه آنتی‌ویروس که میتونه بوت بشه استفاده کنی مثل Kaspersky Rescue Disk که باید باهاش سیستم رو بوت کنی. اگه از این دی‌وی‌دی‌های کینگ داشته باشی شاید توشون همچین آنتی‌ویروسهایی باشه.
سیستم رو از روی درایوی که آنتی ویروس هستش باید بوت کنی حالا سی‌دی یا یو‌اس‌بی هم میشه. تو منوی آنتی‌ویروس گزینه Kaspersky WindowsUnlocker رو انتخاب کنی ویندوزت رو آنلاک میکنه بعد هم اسکن میکنی ویروس رو گیر میاره.
بعد از ریستارت و بالا اومدن ویندوز باز هم بهتره سیستم رو با یه آنتی‌تروجان خوب مثل Malwarebytes اسکن کنی.

راه دیگه هم داره که کمی پیچیده‌تره البته: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mimi_p30world
22-09-2012, 13:25
پلیسی در کار نیست این یه جور ویروسه به اینا ransomware میگن.از آسیب‌پذیری فلش مرورگر استفاده می‌کنند معمولا.همیشه حواست باشه مرورگر و فلش و جاوا رو آپدیت کنی.

ساده‌ترین راه اینه که از یه آنتی‌ویروس که میتونه بوت بشه استفاده کنی مثل Kaspersky Rescue Disk که باید باهاش سیستم رو بوت کنی. اگه از این دی‌وی‌دی‌های کینگ داشته باشی شاید توشون همچین آنتی‌ویروسهایی باشه.
سیستم رو از روی درایوی که آنتی ویروس هستش باید بوت کنی حالا سی‌دی یا یو‌اس‌بی هم میشه. تو منوی آنتی‌ویروس گزینه Kaspersky WindowsUnlocker رو انتخاب کنی ویندوزت رو آنلاک میکنه بعد هم اسکن میکنی ویروس رو گیر میاره.
بعد از ریستارت و بالا اومدن ویندوز باز هم بهتره سیستم رو با یه آنتی‌تروجان خوب مثل Malwarebytes اسکن کنی.

راه دیگه هم داره که کمی پیچیده‌تره البته: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون من این نرم افزارو از کینگ برداشتم اسکن می کنه یه 10 % که میره یهو سیستم خاموش میشه ...البته لازمه بگم یه چند تایی تروجان پیدا می کنه ولی هر دفه همین روند تکرار میشه......

FOURTH RETURN
22-09-2012, 22:03
avg internet security 2013 رو نصب کن و ویندوز رو تو حالت سیف مد بالا بیار بذار اسکن کنه