PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازیابی تنظیمات regedit

alimooghashang
19-09-2012, 21:50
سلام
من ویندوزم به طور ناگهانی خراب شده و بالا نمیاد
میخوام بدونم که چطور میتونم تنظیماتی که داخل regedit ویندوز قبلی ذخیره شده رو بکشم بیرون و داخل regedit ویندوز جدید جایگزین کنم؟
البته نه همه ی تنظیمات رو
بعضی هاش رو
ممنون

jafarian
19-09-2012, 22:10
وقتی پنجره رجیستری اجرا هست از ستون سمت چپ روی یکی از پوشها کلیک راست گزینه Export انتخاب کنید بعدشم فایل خودتون به یک اسم ذخیره کنید برای فراخوانی هم باز باید از منوی file که داخل پنجره رجیستری هست گزینه import انتخاب کنید البته برای این مورد شما بنظرم نشه اگر که خواستین فایل رجیستری خودتون به فرمت Bat تبدیل کنید با برنامه RegToBat Converter :20:

RegToBat Converter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alimooghashang
20-09-2012, 09:08
وقتی پنجره رجیستری اجرا هست از ستون سمت چپ روی یکی از پوشها کلیک راست گزینه Export انتخاب کنید بعدشم فایل خودتون به یک اسم ذخیره کنید برای فراخوانی هم باز باید از منوی file که داخل پنجره رجیستری هست گزینه import انتخاب کنید البته برای این مورد شما بنظرم نشه اگر که خواستین فایل رجیستری خودتون به فرمت Bat تبدیل کنید با برنامه RegToBat Converter :20:

RegToBat Converter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من الان ویندوزم رواز دست دادم، ولی فایل های درایوم سر جاشه و دارمشون
از این فایل ها میخوام تنظیمات رو بکشم بیرون
میدونین چطوری باید این کار رو بکنم؟

jafarian
20-09-2012, 13:24
من الان ویندوزم رواز دست دادم، ولی فایل های درایوم سر جاشه و دارمشون
از این فایل ها میخوام تنظیمات رو بکشم بیرون
میدونین چطوری باید این کار رو بکنم؟

اینطوری که شما میگین ویندوزتونم بالا نمیاد پس دسترسی به رجیستری هم ندارین که بخواین اون کلیدهای رجیستری رو بردارین نمیشه کاری کرد به اینصورت البته این برنامه PCRegedit هست که میتونید روی سیدی بوتش کنید رجیستری خودتون با این برنامه دستکاری کنیددرمواقعی که ویندوز بالا نمیاد خودتون میتونید تست کنید.

PCRegedit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alimooghashang
20-09-2012, 20:58
من سرچ زدم فهمیدم داخل یه فولدر ذخیره میشه این اطلاعات
منتها نمیدونم با چه برنامه ی میشه این اطلاعات رو خوند و ازشون استفاده کرد
این برنامه هم همین کار رو میکنه منتها بیرون از ویندوز
داخل ویندزش چیزی سراغ ندارید؟
ممنون

pis_kuki
24-12-2016, 01:53
سلام
من تو سایت ها برای حل مشکل کارنکردن dvd رایتر لبتام نوشته بود ک برم تو تنظیمات ریجستری و اونجا ی پوشه رو پاک کنم
از زمانی ک پاک کردم پوشه رو دیگ کار نمیکنه dvd رایترم
یعنی ن بیرون میاد ن سی دی رو میخونه
لبتابمم سونی وایو