PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار جستجوی اطلاعات موزیک.ترانه برای ویندوز

Amir 3d
19-09-2012, 21:29
سلام
من میخواستم بدونم آیا نرم افزاری هست برای " ویندوز "که مثل app ها و نرم افزارهای مختلف گوشی موبایل که آهنگی رو به مدت چند ثانیه ضیط میکنه و از طریق اینترنت
اطلاعات آهنگ.آلبوم و ... رو میده ....معرفی کنید!؟:5:

jafarian
20-09-2012, 15:23
این سایت پایین هست ببینید بکارتون میاد اسم موزیک کیدین اطلاعات اون موزیک میده:20:

letssingit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

xeNociDe
20-09-2012, 15:51
سلام
من میخواستم بدونم آیا نرم افزاری هست برای " ویندوز "که مثل app ها و نرم افزارهای مختلف گوشی موبایل که آهنگی رو به مدت چند ثانیه ضیط میکنه و از طریق اینترنت
اطلاعات آهنگ.آلبوم و ... رو میده ....معرفی کنید!؟:5:

نرم افزاری هست به نام Shazam برای گوشی های موبایل هست ، نمیدونم ایا برای ویندوز هم
چنین قابلیتی رو گذاشته یا نه .

Amir 3d
21-09-2012, 00:34
این سایت پایین هست ببینید بکارتون میاد اسم موزیک کیدین اطلاعات اون موزیک میده:20:

letssingit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون از پاسخ شما اما من نوشتم که
مثل نرم افزارهای مختلف گوشی موبایل که آهنگی رو به مدت چند ثانیه ضیط میکنه و از طریق اینترنت
مثلا یک آهنگ که نه اسمشو داری نه اطلاعاتی ضبط میکنی 4-5 ثانیه از اینترنت جستجو میکنی واسه اطلاعات

نرم افزاری هست به نام Shazam برای گوشی های موبایل هست ، نمیدونم ایا برای ویندوز هم
چنین قابلیتی رو گذاشته یا نه .
آره عزیز میدونم واسه گوشی ها هست اما من واسه کامپیوتر میخواستم ببینم همچین چیزی هست یا نه ؟!!! و تو پستم نوشتم واشه گوشی ها هست اما واسه کامپیوتر میخواستم :(:3:
به هر حال از شما دوستان تشکر میکنم:11:

jafarian
21-09-2012, 00:39
فقط یک برنامه در این زمینه پیدا کردم که مختص به xp به اسم Tunatic .

Tunatic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])