PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات ویندوز !

Juventus FC
19-09-2012, 19:54
سلام

من ویندوزم چند تا مشکل پیدا کرده عجیب !

اولین مشکل ماله CMD هست وقتی من این پنجره باز میکنم و یک آدرسی و PING میکنم ، در حالی که اینترنت وصل و فعال است و از طریق مرورگرهای ویندوز همه سایت ها به خوبی باز میشوند CMD پیغام میده که من اصلا کلمه PING نمیشناسم و reply هم نمیده !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل دومم اینکه وقتی روی یک فایلی حالا یا موزیک یا پوشه یا فایل RAR هرچی کلیک راست میکنم ، ویندوز خیلی کند میشه و اشاره گر موس روی ویندوز به کندی حرکت میکنه و وقتی از حالت کلیک راست خارجش میکنیم ویندوز به حالت عادی بر میگرده و خوب کار میکنه !

مشکل سوم ، من یک RAM با ظرفیت 2 گیگابایت و DDR2 خریدم ، که برندش Kingmax هست خودم دو تا RAM با ظرفیت هرکدام 1 گیگابایت با برند KINGSTONE داشتم وقتی اینها را کنار هم میگذارم ظاهرا مچ نیستن با هم و حالت کندی داره ! میشه یکم برای من توضیح بدین که دقیقا وضعیت چه جوریه و باید چیکار کنم که بهترین استفاده از این رم ها ببرم !؟

باتشکر فراوان

jafarian
22-09-2012, 14:26
برای مورد اول طبق سایت پایین برین فقط تو شکل آخر تو کادر مورد نظر این دستور پایین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

وارد اینتر کنید بعدش از نوع تست کنید

not recognized as an internal or external command” in Windows ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ping not recognized as internal or external command ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مورد دوم احتمالا برنامه ای نصب کردین که به کلیک راست ویندوز اضافه شده باعث شده سیستم حین اجرا کند بشه شما برنامه shellexview ازقسمت پایین دانلود اجراش کنید بعدش هر گزینه که به اسم Context Menu دیدین از ستون type روش کلیک راست گزینه disable انتخاب از نوع تست کنید

ShellExView ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برا مورد آخرم مشکلتون مربوط به سخت افزار میشه باید داخل انجمن مربوط به خودش مطرح کنید همین قدر میتونم راهنمایی کنم که بایوس مادربورد آپدیت کنید به دفترچه مادربورد مراجعه کنید یا که با سایت سازنده مادربورد ببینید مادر بورد شما با چه رمهایی بیشتر مچ هست:20:

Juventus FC
27-09-2012, 15:17
خیلی ممنونم ! مشکلم تمام برطرف شد !

یک سوال اینجا میمونه ! چه عاملی سبب شد که اون CMD و دستوراتش کار نکنه و هیچ واکنشی نسبت به Command های من نشون نده ؟