PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اتصال به اینترنت

mohsen_gh1991
19-09-2012, 15:36
سلام دوستان
من امروز به یه مشکل برخوردم که برای اتصال به اینترنت باید فقط از ------ فایر استفاده میکردم . در غیر این صورت میگفت ارتباطم با اینترنت قطع میشد. حالا اون مشکل حل شده ولی چیز دیگه ای تو قسمت وایرلسم اومده که عکسشو براتون میزارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این BMI-hotspot تا امروز ظهر نبود ولی بعد همین مشکلی که گفتم بوجود اومده وقتی هم کانکتو میزنم این پیغامو میده

وقتی که روی troubleshoot problems میزنم این پیغامو میده

و چیز دیگه ای هم که میمونه اینه که اینترنتم هر بار وصل میشه بعد چند دیقه دوباره قطع میشه و هی اون bmi hotspot ظاهر میشه . کسی میدونه مشکل از کجاس؟ ممنون.

alikhafan123
20-09-2012, 16:48
سلام دوستان
من امروز به یه مشکل برخوردم که برای اتصال به اینترنت باید فقط از ------ فایر استفاده میکردم . در غیر این صورت میگفت ارتباطم با اینترنت قطع میشد. حالا اون مشکل حل شده ولی چیز دیگه ای تو قسمت وایرلسم اومده که عکسشو براتون میزارم

این BMI-hotspot تا امروز ظهر نبود ولی بعد همین مشکلی که گفتم بوجود اومده وقتی هم کانکتو میزنم این پیغامو میده

وقتی که روی troubleshoot problems میزنم این پیغامو میده

و چیز دیگه ای هم که میمونه اینه که اینترنتم هر بار وصل میشه بعد چند دیقه دوباره قطع میشه و هی اون bmi hotspot ظاهر میشه . کسی میدونه مشکل از کجاس؟ ممنون.

خوب این BMI-hotspot مربوط به یک مکان عمومیه که اینترنت داره و در محدوده منزل شماست و کارت شبکه شما اونا پیدا میکنه هر مودم دیگری هم که نزدیک شما باشه تو این لیست میاد و مشکلی نداره

ولی شما که نباید به اون وصل بشی شما باید به مودم خودت وصل بشی که همون TP_LINK هست تو این عکس که شما گذاشتی بهش وصل هستی و اینترنت هم وصله

mohsen_gh1991
20-09-2012, 21:05
ممنون دوست عزیز اینترنتم بعد چند ساعتش وصل شد. فک کنم مشکل از خط خودم بود. بازم ممنون از راهنماییت