PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری در مورد هارد دیسک مکستور

SAM_NEVADA
18-09-2012, 13:50
سلام دوستان گرامی
یه هارد 320 مکستور دارم که کلی اطلاعات داخلش بوده ، موقع نصب ویندوز در حین پارتیشن بندی هنگ کرد و کلا سیستم ریست شد ، بعد هم که سیستم روشن شد چند مشکل بوجود اومد
1. هارد شناسایی میشه تو بایوس اما به هیچ وجهه بالا نمیاد
2. سیستم با سی دی ویندوز بوت میشه بعد از یه مدت طولانی ،و تو منوی انتخاب پارتیشن برای نصب ویندوز کل هارد خالی نمایش داده میشه:13: و برای نصب ویندوز هم قاعدتا باید پارتیشن شه که تو پارتیشن بندی هنگ میکنه دوباره
3. با هیرن بوت هم که میخوام بوت کنم و پارتیشن بندی ...تو منوی بوت سی دی گیر میکنه و نمیره داخل dos programs
سی دی هیرن سالمه ، سی دی رام هم نو ، کابل ها چک شدن ، رو یه سیستم دیگه هم هارد رو نصب کردم همین وضعیته! ناگفته نماند که سی پی یو سیستم اصلی خراب بوده و تو بایوس ارور vcore میداد ...متوجهش نشده بودم ...بهرحال کل اطلاعات این هارد نیازه شدیدا و نمیدونم به چه شکل و چه ترفندی هارد رو برگردونم ...
لطفا اگر راه حلی به نظرتون میرسه بفرمائید ...هارد متعلق به یه دوسته و کاملا در مورد سیستم بی اطلاع و توجیه هم نمیشه که شاید خرابی سی پی یو موقع پارتیشن بندی باعث شده که هارد از دست بره ...لطفا کمک کنید
ممنونم

SAM_NEVADA
18-09-2012, 15:54
دست همگی درد نکنه ... دوستان تونستم با بوت ویندوز هفت پارتیشن اول رو که خراب شده بود درست کنم و گویا mbr هارد درست شد و تونستم بدون مشکل تو ویندوز ببینم ... یکی از دوستان دیگه پیشنهاد کردن برای برگردوندن اطلاعات و پارتیشن ها از ریکاوری استفاده کنم ...ولی نمیشه کل پارتیشن هارو یه جا برگردوند ؟
Active@ partition Recovery همین کارو میکنه ؟ گفتن که میکنه ...فقط چون طرز کار رو درست بلد نیستم اگر کسی با این نرم افزار کار کرده لطفا راهنماییم کنه ... فک کنم کل پارتیشن رو با اطلاعات برمیگردونه و اون پروسه طولانی ریکاوری با ساختن دوباره پارتیشن ها و فرمت و ............. رو نداره ...لطفا تو این مورد دیگه کمک بفرمائید ...فقط طرز کار و توانایی این نرم افزار رو بگید. ممنونم از همه