PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل غیب شدن هارد سیگیت گو فلکس یک ترابایت از مای کامپیوتر

kane32
18-09-2012, 06:05
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده داشتم روی یک هارد 500 گیگ سوخته کار میکردم که ناگهان دیدم درایو سیگیت هم غیب شده در صورتی که وقتی همین هارد اکسترنال سیگیتمو به سیستمه دیگه ایی میزنم مینیویسه سخت افزار شما پیدا شده و اماده ی استفادست که باز میرم تو مای کامپیوتر درایو غیب شده هارد قشنگ چراغاش روشن میشه صدای گردش هارد بگوش میرسه دوستان لطفا کمکم کنید چطوری این هاردمو برگردونم این هارد زندگیم توش بود خاهش میکنم منو به حاله خودم نزارید و جواب بدید

OMEGAA
18-09-2012, 06:51
دوستا عزیز اگر اطلاعات مهمی دارین حتما ببرین مراکز بازیابی که به وفور پیدا میشن.

ata.royalfalcon
18-09-2012, 07:26
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده داشتم روی یک هارد 500 گیگ سوخته کار میکردم که ناگهان دیدم درایو سیگیت هم غیب شده در صورتی که وقتی همین هارد اکسترنال سیگیتمو به سیستمه دیگه ایی میزنم مینیویسه سخت افزار شما پیدا شده و اماده ی استفادست که باز میرم تو مای کامپیوتر درایو غیب شده هارد قشنگ چراغاش روشن میشه صدای گردش هارد بگوش میرسه دوستان لطفا کمکم کنید چطوری این هاردمو برگردونم این هارد زندگیم توش بود خاهش میکنم منو به حاله خودم نزارید و جواب بدید

سلام .
برنامه ديسك منجمنت ويندوز رو اجرا كنيد و بررسي كنيد كه وضعيت پارتيشن آن هارد چگونه هست (براي راهنمايي بهتر يك عكس اينجا بذاريد) . براي اجراي اين برنامه دستور DISKMGMT.MSC رو در run وارد كنيد .

EXTREME
18-09-2012, 07:58

یک عکس از disk managment سیستم بدین

kane32
18-09-2012, 16:32
سلام دوستان اینم یک عکس از دیسک منیجمنت هارد 931 مگابایتی همون یک ترابایتیه منه که فایلام توشه و جلوش زده unallocated دوستان مشکل کجاست چطور هاردمو به حالت اولیه برگردونم و ازش استفاده کنم

لطفا کمکم کنید هرچی که عشقش بودم رو این هارد بود

دوستان سایت اجازه گزاشتنه عکسو به من نمیده

ata.royalfalcon
18-09-2012, 16:59
سلام دوستان اینم یک عکس از دیسک منیجمنت هارد 931 مگابایتی همون یک ترابایتیه منه که فایلام توشه و جلوش زده unallocated دوستان مشکل کجاست چطور هاردمو به حالت اولیه برگردونم و ازش استفاده کنم

[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

عکس دیده نمیشد . میتونستید در اینجا آپلود کنید (لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) . در هر حال ابتدا با استفاده از نرم افزار testdisk سعی کنید مشکل رو حل کنید (توضیح در این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) در غیر اینصورت میتونید از نرم افزار easeus data recovery wizard professional برای ریکاوری اطلاعات استفاده کنید . در اینصورت به یک فضای جداگانه جهت ریکاوری اطلاعات نیاز خواهید داشت .

EXTREME
18-09-2012, 17:26

دوستان سایت اجازه گزاشتنه عکسو به من نمیده

با نرم افزار acronis اطلاعات پارتیشن unlocated شده رو ریکاوری کنید و سپس دوباره هارد رو پارتیشن بندی کنید برای اینکار نیاز به حجم اضافه دارین

kane32
18-09-2012, 23:33
با تشکر از ازیزان و دوستان با مرامم درست شد و هارد برگشت و برای ریکاوری از هارد برادرم استفاده میکنم فدای شما دوستان گل