PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منو و بالاي صفحه task manager در ويندوز xp پاك شده

HAMDER
22-07-2006, 13:27
منو و بالاي صفحه task manager در ويندوز xp پاك شده
دوستان ممنون ميشم راهنمايي كنيد چون در حال حاض در حالت پروسس مونده و هيچ برنامه اي را نميتونم end task كنم

hossein1990
22-07-2006, 15:15
سلام.
تو همون پنجره task manager تو قسمت هاي دورش كه خاكستري هست دوبار كليك كن تا بياد .
باي

shahedi
22-07-2006, 18:04
ويروس هايي هستند كه اين قسمت را پاك مي كنند براي بازيابي 3 راه پيش رو داريد كه به يكي بسنده مي كنم يكيش كه از طريق رجستريه ولي چون فكر مي كنم مشكلتان باشد ديگري را مطرح مي كنم
برو به استارت بعد سرچ كن اين فايل راmstask.infبعد آن راhighilihtكن بعد راست كليكو اينستال را انتخاب كنبعد سي دي وينت را بذار و يك بار سيست را ريسيت كن
ولي من با رجستري بيشتر حال مي كنم شما اگه آشنايي داري بگو با رجستري برات بگم موفق باشي

MB_Danger
23-07-2006, 00:47
ولی من فکر می کنم همون چیزی باشه که آقا حسین عزیز فرمودن ...

shahedi
23-07-2006, 01:03
نظر شما قابل احترام است و ارزشمند در هر صورت اين نظر من بود

MB_Danger
23-07-2006, 01:18
نظر شما قابل احترام است و ارزشمند در هر صورت اين نظر من بود
سلام خدمت برادر عزیزم جناب آقای شاهدی ...
امیدوارم حالتون خوب باشه و روزگار به کامتون !
من قصد جسارت نداشتم .
در هر صورت معذرت می خوام .
ولی همین اختلاف نظراته که تنوع ایجاد می کنه !
حالا ببینیم خود HAMDER جان چی میگه ...

HAMDER
23-07-2006, 13:25
ضمن تشكر از كليه دوستان كه راهنمايي نمودند
با روش hossein1990 مشكل حل شده از اين دوست عزيز و ساير دوستان سپاسگزارم

masoud_35_teh
23-07-2006, 20:11
ويروس هايي هستند كه اين قسمت را پاك مي كنند براي بازيابي 3 راه پيش رو داريد كه به يكي بسنده مي كنم يكيش كه از طريق رجستريه ولي چون فكر مي كنم مشكلتان باشد ديگري را مطرح مي كنم
برو به استارت بعد سرچ كن اين فايل راmstask.infبعد آن راhighilihtكن بعد راست كليكو اينستال را انتخاب كنبعد سي دي وينت را بذار و يك بار سيست را ريسيت كن
ولي من با رجستري بيشتر حال مي كنم شما اگه آشنايي داري بگو با رجستري برات بگم موفق باشي
این مال موقعی که کلا تسک منیجر رو غیر فعال میکنه .
از طریق اینستال کردنو همه بلدند ولی اگه شما از طریق رجیستری رو بلدی بد نیست که بگید.

hossein1990
31-07-2006, 00:13
سلام
خواهش مي كنم
قابلي نداشت .
باي