PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یه نرم افزار برای رایت سی دی Mp3

aminspy12
22-07-2006, 12:53
سلام دوستان

من تا حالا چند تا نرم افزار برای رایت MP3 استفاده کردم ولی همشون یا خراب رایت می کنند یا اگه رایت کنن آهنگها
رو دستگاه پلیر درست اجرا نمی شن.از دوستام پرسیدم گفتن آهنگهات باید 128kpbs باشند.من این کار رو کردم اما بازم با برنامه mp3 cd writer اجازه اد کردن نمی ده.با nero هم رایت کردم ولی بازم مشکل درست اجرا نشدن روی پلیر رو داشت
خلاصه دوستان اگه یه نرم افزار واسه رایت درست آهنگهای mp3 دانلود شده از اینترنت هست یا نرم افزاری که بتونم باهاش کیفیت آهنگها رو افزایش بدم معرفی کنید ممنون می شم.

AK1
22-07-2006, 13:08
فكر نكنم به كيفيت ربط داشته باشه شما فقط بايد با نرو به صورت ديتا فايل هاي ام پي تري رو رايت كنني و پشت سي دي رو هم ببيندين تا در دستگاه اجرا بشه
اگه هم از نرو اكسپرس استفاده مي كنين كه بخش مخصوص ام پي تري داره

Diego
22-07-2006, 13:26
منظور از این که رو دستگاه پلیر درست اجرا نمیشن چیه؟بیشتر توضیح بدید.یعنی اجرا میشن یا کلا no disk اعلام میکنه.شاید مشکل از پلیر باشه.من با هر کیفیتی که رایت میکنم و ته cd رو هم نمیبندم باز هم دچار مشکل نشدم.

aminspy12
22-07-2006, 15:59
من نمی خوام سی دی رو روی کامپیوتر اجرا کنم .می خوام که مثلا ضبط ماشین اجراشون کنه.در ضمن من از اینکه به کیفیت مربوصه مطمئنم .اگه شما هم با نرم افزار MP3 CD Writer کار کنید متوجه می شید که من درست می گم.
منظورم از دستگاه پلیر همون ضبط صوته دیگه.
در مورد اجرا شدنشون هم نوشتم که درست اجرا نمی شن یعنی اینکه به عنوان مثال یه ویدیو سی دی یا ضبط صوت اجراش می کنه آهنگ رو رو دور تند میخونه. مشکل از ضبط هم نیست.مطمئنم.

aminspy12
23-07-2006, 02:59
از جوابی هم که ندادید ممنونم.
خودم راه حلش رو پیدا کردم.

Diego
23-07-2006, 10:21
از جوابی هم که ندادید ممنونم.
خودم راه حلش رو پیدا کردم.
راستش مشکلتون خیلی عجیب بود.حالا چیکار کردید؟منظورم اینه که مشکل از چی بود؟

aminspy12
23-07-2006, 22:48
از برنامه acoustica mp3 cd burner استفاده کردم.
البته اینم بگم که ضبط صوت ماشینمون هم سی دی هایی رو که با سرعت بالاتر از 32x رایت می شند رو درست اجرا نمی کنه با اینکه مارکش سونیه.
ولی خداییش این برنامهه خیلی باحاله.پیشنهاد می کنم یه امتحانش کنید.(جستجو کنید تو گوگل)

Tornado2800
24-07-2006, 14:04
می خواستم همین رو بهت بگم چک کنی ولی دیر رسیدم
Rip and burn CDs or organize your music
اینم برنامه ی دوست عزیز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]