PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درمورد edonkey,emule

abay
22-07-2006, 12:18
سلام!بنده در مورد نرم افزارهاي edonkeyوemuleسوالي داشتم وآن اينكه من به وسيله يكي از اين نرم افزارها يك كليپي را جستجو ميكردم كه پس ازاينكه نتايج جستجو بدست آمد يك مورد را براي دانلود انتخاب كردم كه به صورت اتفاقي يك پيامي آمد(( كه پرسيده بود آيا ميخواهي با دانلود منيجر دانلود كني))وبنده بازدن دكمه(قبول)آنرا بوسيله دانلود منيجر دانلود كنم حالا ميخواستم بدانم كه آيا راهي وجود دارد كه هر چيزي را كه خواستيم توسط نرم افزار هاي مزبور جستجو كنيم وتوسط دانلود منيجر ها دانلود كنيم يا نه!

M.B.Asadi
22-07-2006, 12:51
آگه آدرس اون فايل رو از اون برنامه بتوني بگيري كه معمولا در اكثر نسخه ها با كليك راست روي گزينه و انتخاب مشخصات نشان داده مي شود,مي توني با كپي كردن اون در گزينه ي add در برنامه هاي دانلود اونرو دانلود كني.

abay
22-07-2006, 16:51
البته من از آنچه به سوال من پاسخ داده شده سر در نياوردم اگه ميشه آنچه كه گفته شده را به صورت فايل تصويري(عكس)قرار دهيد در ضمن من يه سوال ديگه دا شتم كه در مورد قسمتpreview(پيش نمايش )نرم افزار emuleاست كه كار نمي كند ولي preview نرم افزار edonkey كار ميكند لطفا" راهنمايي بفرماييد

Bedahe
22-07-2006, 17:02
سلام دوست من
نحوه كار سايتاي مرجع edonkey,emule تقریبا مثل راپید شیر هستش ، اگه شما همونطور که دوستمون گفتن بتونین لینک فایل رو به دست بیارین و نیز اون سایت دانلودر شما رو بشناسه میتونی با دانلودر فایل مورد نظر رو دانلود کنی.

Bedahe
22-07-2006, 17:07
در ضمن من يه سوال ديگه دا شتم كه در مورد قسمتpreview(پيش نمايش )نرم افزار emuleاست كه كار نمي كند ولي preview نرم افزار edonkey كار ميكند لطفا" راهنمايي بفرماييد

فعال کردن حالت preview در emule جوری فایل رو میگیره که سریع بتونی preview اونو ببینی حالا ممکنه این 10 روزم طول بکشه .