PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صدا در p8z77-v

isbn
16-09-2012, 22:06
سلام
به طور ناگهانی صدا به کل قطع شد ! همه چی رو به راهه اما جک 3.5 اسپیکر رو که چه تو rear چه تو front میزنم شناسایی نمیکنه قبلا که میزدم میپرسید که چی هست انتخاب میکردی بین میکروفن و باند و هدفن ! اما الان اصلا چیزی نمیپرسه و شناسایی هم نمیکنه صدایی هم خارج نمیشه چند بارم درایور صدا رو پاک کردم و ورژن آخر رو ریختم اما انگار نه انگار الکی الکی صدا پرید ! البته الان که از جولو تست میکردم صدای نویز میومد !
آیا مجبور به خرید کارت صدا هستم ؟

EXTREME
16-09-2012, 23:26
سلام
به طور ناگهانی صدا به کل قطع شد ! همه چی رو به راهه اما جک 3.5 اسپیکر رو که چه تو rear چه تو front میزنم شناسایی نمیکنه قبلا که میزدم میپرسید که چی هست انتخاب میکردی بین میکروفن و باند و هدفن ! اما الان اصلا چیزی نمیپرسه و شناسایی هم نمیکنه صدایی هم خارج نمیشه چند بارم درایور صدا رو پاک کردم و ورژن آخر رو ریختم اما انگار نه انگار الکی الکی صدا پرید ! البته الان که از جولو تست میکردم صدای نویز میومد !
آیا مجبور به خرید کارت صدا هستم ؟

در کنار ساعت سیستم علامت صدا رو روش ضربدر قرمز نزده ؟

isbn
17-09-2012, 01:04
نه صدا کم و زیاد هم میشه اما خروجی نداره عملا !

EXTREME
17-09-2012, 06:54
با یک اسپیکر دیگه تست کن
اگه بازم نشد ویندوز رو عوض کن و درایور رو مجددا نصب کن بایوس هم دیفالت کن تنظیمات صدا رو هم چک کن در کنترل پنل
اگه درست نشد اونموقع میتونیم بگیم مشکل از صدای مینه

isbn
17-09-2012, 13:31
با کارت صدای USB رفیقم اکتحان کردم شد ! و از همین اسپیکرها صدا امد ! اما از مین خودم نمیاد دیگه اما اگه سوخته باشه عملا باید نشناسه ولی میشناسه ولی صدایی پخش نمیکنه

EXTREME
17-09-2012, 13:56
کارهایی که گفتم بکنید ببیینید نتیجه میده یا نه نشد برین یک کارت صدا تهیه کنید