PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترتيب خواندن ترك ها در پخشهاي پايونير

kamip30
16-09-2012, 21:16
سلام من يه پخش پايونير مدل DEH-P5050UB دارم كه براي اتصال فلش يه كابل از پشتش وصل ميشه مشكلي كه دارم اينه كه وقتي از فلش استفاده ميكنم: 1-بعضي از آلبوم ها رو به كل نمياره 2-بعضي از ترك هارو نميشناسه و اجرا نميكنه 3-ترتيب خوندن آهنگها مشخص نيست حتي وقتي تو كامپيوتر براي آهنگها اسم ميزارم كه به ترتيب بخونه اين كارو نميكنه فلش رو فرمت كردم حتي عوضش كردم درست نشد متاسفانه به خاطر اين قضيه يه بارم تصادف كردم اگه كسي راه حل رو ميدونه ممنون ميشم بگه مرسي.

mohamad skystar
16-09-2012, 23:29
دوست من پخش های پایونر فایل ها رو به ترتیب کپی شدنشون میخونن و کاری به اسم فایل ندارن ( یعنی اینکه اولین فایلی که رو فلش کپی میشه رو به تزتیب میخونه و کاری به دسته بندی فایل ها طبق حروف الفبا نداره )
اگر میبینید بعضی آلبو ها یا ترک ها رو نمیخونه 100% مشکل از اون آهنگ هست یا فرمت آهنگ
برای من اتفاق افتاده یه موزیک mp3 دانلود کردم ریختم رو فلش اما نخوند همون ترک رو از هارد یکی از دوستام کپی کردم خوند.
و در آخر زمانی که میبینید پخش فایل هارو به ترتیب نمیخونه از منوی Function گزینه Random رو خاموش کنید.

ihatef
24-04-2015, 12:12
سلام.
من یه 3650 دارم.
من میخوام آهنگ ها رو به ترتیب زمانی که ریختم روی فلش پخش کنه ولی اینجوری نیست.
ولی مثلا ده تا آهنگ جدید که میریزم روی فلش باید یه جا باشه (حالا یا اول لیست یا آخرش)، ولی اینجوری نیست.
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.