PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فووووووری:کمک در مورد شبانه (خیلی ضروریه فقط تا آخر امشب وقت دارم)

elguaje7
16-09-2012, 17:49
دیدم کسی پست ها رو به این زودیا جواب نمیده مجبور شدم تاپیک بزنم :19:
دوستان یه سوال مهم:

من دانشگاه فردوسی شبانه قبول شدم.
میخواستم بدونم واسه ثبت نام اینترنتی باید 200تومن شهریه رو واریز کنم؟
امروز آخرین روز ثبت نامه خواهشا یکی کمک کنه :20:

من ثبت نام اینترنتیم کامل شد و رسید هم گرفتم اما تو pdf راهنمای ثبت نام خیلی 2پهلو نوشته.الان من موندم باید شهریه رو بدم یا نه.

یه سوال دیگه هم دارم:

کلا هزینه ی شبانه ها حدودا چقدره؟ :5:
در حد آزاد که نیست؟!!!

پیشاپیش ممنوووووووووووون :40: :11:

Azot
16-09-2012, 18:02
دوست عزیز، در مورد سوال اولتون اطلاعی ندارم. ولی در مورد سوال دومتون:

تو مقطع کارشناسی هزینه خیلی کمتر از دانشگاه آزاد ولی تو مقطع کارشناسی ارشد هزینه اندکی کمتر از دانشگاه آزاده.

shayan.mr
16-09-2012, 19:38
سال گذشته من کرمان شبانه فبول شدم، البته ثبت نام نکردم
ولی یادمه که واسه ثلت نام اینترنتی اسکن فیش واریزی رو میخواستن
دوستای مه دانشگاه های دیگه ثبول شدن هم ،شهریه ترم اول یا اون مثدار پولی که دانشگاه ازشون واسه ثبت نام میخواست رو واریز کردن

اکه میخوای مطمئن شی باید با روابط عموموی دانشگاه تماس بگیری. اونا راهنماییت میکنن

هزینه شبانه معمولا تو رشته های مخطلق متفاوته، وای میشه گفت بین 6 تا 7 میلیون میشه. بازم واسه اینگه هزینه دقیق رو دستت بیاد برو و دفترجه شماره 1 و 2 رو از سازمان سنجش دانلود کن، اونجا هزسنه واحد ها و شهریه ثابت رو ونوشته
البته این فقط هزینه دانشگاهه ، باید هزینه زندگی تو یه شهر دیگخ رو مد نظر داشته باشی

من از یکی از دوستام که الان داره فردوسی شبانه می خونه پرسیرم، گفت ماهی500 تا300 باید در نظر داشته باشی که شامل هزینه مسکن و غذا و رفت و امد و ... میشه!!

elguaje7
16-09-2012, 19:40
دوست عزیز، در مورد سوال اولتون اطلاعی ندارم. ولی در مورد سوال دومتون:

تو مقطع کارشناسی هزینه خیلی کمتر از دانشگاه آزاد ولی تو مقطع کارشناسی ارشد هزینه اندکی کمتر از دانشگاه آزاده.

ایول خیلی ممنون
کسی نیست که جواب اون یکی سوالمو بدونه؟

elguaje7
16-09-2012, 19:46
سال گذشته من کرمان شبانه فبول شدم، البته ثبت نام نکردم
ولی یادمه که واسه ثلت نام اینترنتی اسکن فیش واریزی رو میخواستن
دوستای مه دانشگاه های دیگه ثبول شدن هم ،شهریه ترم اول یا اون مثدار پولی که دانشگاه ازشون واسه ثبت نام میخواست رو واریز کردن

اکه میخوای مطمئن شی باید با روابط عموموی دانشگاه تماس بگیری. اونا راهنماییت میکنن

هزینه شبانه معمولا تو رشته های مخطلق متفاوته، وای میشه گفت بین 6 تا 7 میلیون میشه. بازم واسه اینگه هزینه دقیق رو دستت بیاد برو و دفترجه شماره 1 و 2 رو از سازمان سنجش دانلود کن، اونجا هزسنه واحد ها و شهریه ثابت رو ونوشته
البته این فقط هزینه دانشگاهه ، باید هزینه زندگی تو یه شهر دیگخ رو مد نظر داشته باشی

من از یکی از دوستام که الان داره فردوسی شبانه می خونه پرسیرم، گفت ماهی500 تا300 باید در نظر داشته باشی که شامل هزینه مسکن و غذا و رفت و امد و ... میشه!!

جدی میگی؟!!!!!
من فک میکردم خیلی کمتر از این حرفا باشه.
ماهی 300-500 زیاده :(

mvsoft
17-09-2012, 22:07
راجب شهریش نگران نباش جور میشه خودبه خود همین که مدرکش دولتیه دستی بردی حتما شبانه رو برو من خودم آزاد میخونم واقعا پشیمونم...

r4deon
18-09-2012, 10:26
عزیز وام هم میدن ظاهرا" ،بدون سود،نگران هزینه نباش

Alireza SM
21-09-2012, 18:17
هزینه شبانه خیلی کمه توی پیوست های دفترچه انتخاب رشته شهریه ها رو زده
ترمی از 200 تومن هست تا 600 تومن. از غیرانتفایی هم خیلی کمتره چه برسه به آزاد !