PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید لپ تاپ تا 2000000

amir..tajari
15-09-2012, 23:57
آقا سلام،تروخدا یکی بگه این lenovo بدرد بخور هس؟؟؟؟؟ینی از خریدنش پشیمون نمیشم؟؟؟؟ینی بهترین گزینس تا 2تومن؟؟؟؟پ سونی ینی پر؟؟؟؟؟:13:

snkinect
16-09-2012, 16:49
سلام دوست عزیز.
دو تا مدل برات دارم
راستی این لنوو خیلی مارک دهن پر کن و صد البته و خیلی قوی نیست ولی من یه مدل ایسوس سراغ دارم.
این مدل رو من امروز تو دیجیکالا قیمت گرفتم حدود1800000بود
Asus N53SM-SX049 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
cpu:core 15
ram:4 gig
hard disk:750 gig

vga:Nvidia GeForce GT 630M DDR3 VRAM 2048 MB UpTo 4096 MB
led 15.6 inch
windows:7
dvd writer-hdmi-lan-wifi-webcam-bluetooth-card reader
weigh:2.71
battery 6 cell
فکر کنم مدل خوبی باشه.باز هم شما پرس و جو کن ببین چی بهتره.

--------------------------------------------------------------------------------
مدل دوم
Dell Inspiron N5520-A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
cpu:core i7
ram:8 gig
hard disk:1024 g=1 trabite
vga:
AMD Radeon HD 7670M DDR3 1024 MB
led 15.6
windows: dos
wifi-lan-hdmi-dvd writer-bluetooth-card reader
weigh:2.65
battery 6cell
این مدل هم عالی است و خیلی زیاد هم قوی.فقط ویندوز ندارد و باید خودتان بریزیدوالبته اگر ویندوز دارش را می خواهید باید مبلغ بیشتری بپردازید.
قیمت:1800000

تمامی قیمت ها از سایت دیجیکالا.

امیدوارم که لپتاپ مورد نظرت رو پیدا کنی.

ssiinnaarad
16-09-2012, 19:37
سلام دوست عزیز اگه لبتابی میخوای که قدرت بدنه وسیستم خوبی داشته باشه من سامسونگ رو بهت پیشنهاد میکنم اگه لبتابی میخوای که درایوراش آسون پیدا شه و گارانتی خوبی داشته باشه من دل رو بهت پیشنهاد میکنم من خودم دل5110 با مشخصات زیر رو دارم عالیه و1700000 خریدمش:
cpu:core i7
ram:8gig
hard disk:2tra
vga:4gig nvidia GT525M
LED15.6
windows dos
wifi lan hdmi dvd writer bluetooth cardreader
weigh:2.4kg
batterya 6cell litium
این مدله خوبیه ولی زود لک بر میداره و بدنه با کیفیتی نداره

samira_googleOne
18-09-2012, 13:30
اگه همه جوره یه لپ تاپ خوب میخوای حتما" دل بخر چون قیمتهای vaio با این وضع فعلی دیگه واقعا" سر به فلک کشیده . با مدل N5110 و کانفیگ زیر موافقم . قیمتش 1450 تومن و بهترین انتخابه .
پردازنده: Intel® Core™ i7-2670QM
حافظه: 8 گيگابايت
هارد ديسك: 750 گيگابايت
گرافيك: 1 گيگابايت GeForce

maneshghe72
18-09-2012, 20:18
del کیفیت مناسبی نداره
تو ایسوس هم Asus N45SF گزینه مناسبیه
مارک لنوو مارک باکیفیتیه

30we
18-09-2012, 21:35
پیشنهاد میشه دل نخرید.....هیچ ارزونی بی منطقی بی دلیل نیست.
ایسوس و لنوو مارکهای خوبی هستند و گارانتی خوبی هم دارند hp هم مدل های خوبی داره به خصوص این 7000 که اگه شما یه 100 بزاری رو بودجت میتونی بری سراغش.
راهنمایی بیشتر میخواید کاربرد لپ تاپت رو مشخص کن تا بهتر راهنماییت کنن.

majidli
18-09-2012, 21:42
آقا سلام،تروخدا یکی بگه این lenovo بدرد بخور هس؟؟؟؟؟ینی از خریدنش پشیمون نمیشم؟؟؟؟ینی بهترین گزینس تا 2تومن؟؟؟؟پ سونی ینی پر؟؟؟؟؟:13:
به هیچ عنوان سمت دل نرو و همچنین سونی/لنوو یک شرکت بسیار بزرگی هستش.من این مدل رو پیشنهاد میکنم و مطمئن باش از گزفتنش پشیمون نمیشی:
acer v3g571
cpu:core i7 3610
vga:gt 640m 2g
ram:8 g
hdd:750g

mey3amm
18-09-2012, 21:56
hp probook 4540 بگیر.
در یک کلام عاییه.
دل اصلا نگیر...

samira_googleOne
23-09-2012, 14:22
واقعا" جای تعجب داره که دوستان خیلی راحت برند معتبری مثل دل رو زیر سوال میبرن . به نظر من dell و sony و asus از بهترین لپ تاپ ها هستن ولی بازم اگه بخوام از نظر دوام و کیفیت و قیمت مقایسه کنم باز هم میگم دل بهترینه .

hamid_IT63
23-09-2012, 14:56
hp Pavilion g6-1320sx با قیمت 1350 انتخاب خوبیه . رنگش خاکستری هست .

کانفیگ :
پردازنده : Intel® Core™ i5-2450M حافظه: 4 گيگابايت
هارد ديسك: 500 گيگابايت
گرافيك : 1 گيگابايت Radeon

سایر مشخصات : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

InsanelyCoolb0y
23-09-2012, 15:07
اتفاقا جای شگفتی داره که شما دل رو جزء بهترین می دونین چون واقعا نیست ...
دل تو چند سال اخیر فاجعه رقم زده و واقعا سهم زیادی از دست داده در بازار ...
کاربری رو بگین ...
بهتین انتخاب hp dv6 6c45 هست با i5 و گرافیک فوق عالی 7690M XT ..
اگر i7 می خواین باشه 6c55 ...
واقعا بی نظیره از هر نظر ...

majidli
23-09-2012, 15:23
واقعا" جای تعجب داره که دوستان خیلی راحت برند معتبری مثل دل رو زیر سوال میبرن . به نظر من dell و sony و asus از بهترین لپ تاپ ها هستن ولی بازم اگه بخوام از نظر دوام و کیفیت و قیمت مقایسه کنم باز هم میگم دل بهترینه .
شما برند لبتابتون دل هستش؟

3rdoor
24-09-2012, 11:54
من دل داشتم 5110 زیاد راضی نیستم
RF511-S05 از سامسونگ رو پیشنهاد می دم . کانفیگ و ظاهر خوبی داره

samira_googleOne
29-09-2012, 13:55
شما برند لبتابتون دل هستش؟
آره من هم لپ تاپ قبلیم دل بود و هم لپ تاپ جدیدم .
تا الان که راضی بودم و به دوستام هم معمولا" دل پیشنهاد میکنم چون به نظرم دل به خوبی سونی هست ولی با قیمتی منطقی تر .

majidli
29-09-2012, 14:04
آره من هم لپ تاپ قبلیم دل بود و هم لپ تاپ جدیدم .
تا الان که راضی بودم و به دوستام هم معمولا" دل پیشنهاد میکنم چون به نظرم دل به خوبی سونی هست ولی با قیمتی منطقی تر .
دل و سونی اره اسمشون قشنگه!!!!!!!!دلیل نمیشه ادم از برندی که خودش داره به دیگران پیشنهاد کنه/دل ثابت کرده که برای رفتن به گارانتی ساخته شده/تو بازارم بری تک وتوک فروشنده ها دل دارن و این یه چیز غیر قابل انکار هستش
شما قرار شد برا بتده core i5 زیر یه میلیون تومان بیاریا!!!!!!!!!!!!!

samira_googleOne
29-09-2012, 15:38
دل و سونی اره اسمشون قشنگه!!!!!!!!دلیل نمیشه ادم از برندی که خودش داره به دیگران پیشنهاد کنه/دل ثابت کرده که برای رفتن به گارانتی ساخته شده/تو بازارم بری تک وتوک فروشنده ها دل دارن و این یه چیز غیر قابل انکار هستش
شما قرار شد برا بتده core i5 زیر یه میلیون تومان بیاریا!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز چه ربطی به قشنگ بودن اسم داره ؟! من اگه خودم دل خریدم واسه این بوده که ازش راضی بودم و چون راضیم به دوستان هم پیشنهاد میکنم . والا تا به حال که به مشکلی برخورد نکردم . نمیشه خیلی راحت برندی مثل دل رو زیر سوال برد . هر برندی یه سری مدل با کانفیگ خوب و بد داره و نمیشه گفت به کلی یه برند خوب نیست و یه برند خوبه .
در مورد قراری هم که میگی من متوجه منظورت نشدم !

majidli
29-09-2012, 15:51
دوست عزیز چه ربطی به قشنگ بودن اسم داره ؟! من اگه خودم دل خریدم واسه این بوده که ازش راضی بودم و چون راضیم به دوستان هم پیشنهاد میکنم . والا تا به حال که به مشکلی برخورد نکردم . نمیشه خیلی راحت برندی مثل دل رو زیر سوال برد . هر برندی یه سری مدل با کانفیگ خوب و بد داره و نمیشه گفت به کلی یه برند خوب نیست و یه برند خوبه .
در مورد قراری هم که میگی من متوجه منظورت نشدم !
مزخرف بودن دل برای همه ثابت شدس ادم برند اشی مشی بخره ولی دل نخره!!
شما تو یکی از پستاتون فرمودین i5 زیر یه میلیون هستش/من ممنونتون میشم برام تعدادی با هر برندی که هست بیارین!!
اینم لینک پستتون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samira_googleOne
02-10-2012, 14:27
شما تو یکی از پستاتون فرمودین i5 زیر یه میلیون هستش/من ممنونتون میشم برام تعدادی با هر برندی که هست بیارین!!
اینم لینک پستتون

من نمیدونم چرا شما انقدر اصرار داری نظر شخصیتو مطرح کنی ؟ توی یکی از پست ها هم یکی از دوستان hp معرفی کرده بود شما باهاش درست صحبت نکردی !
من به برند خاصی وابسته نیستم و معمولا" سعی میکنم بر اساس بودجه و کاربرد دوستان پیشنهاد بدم و تا حالا ایسر ، ایسوس ، اچ پی ، دل و ... زیاد معرفی کردم ولی شما گویا تعصب خاصی داری!
به هر حال هنوزم میگم به نظر من 4110 و 5110 جزء مدلهای خوب دل هست . ضمن اینکه قیمت این کانفیگی که من از 5110 گفتم دقیقا" همینه که اعلام کردم . توی پست قبلی که گفتم زیر 1 تومنه همین بود و دیروز با توجه به نوسانات قیمت بازار قیمتش 1120 تومان بود .

majidli
02-10-2012, 14:37
من نمیدونم چرا شما انقدر اصرار داری نظر شخصیتو مطرح کنی ؟ توی یکی از پست ها هم یکی از دوستان hp معرفی کرده بود شما باهاش درست صحبت نکردی !
من به برند خاصی وابسته نیستم و معمولا" سعی میکنم بر اساس بودجه و کاربرد دوستان پیشنهاد بدم و تا حالا ایسر ، ایسوس ، اچ پی ، دل و ... زیاد معرفی کردم ولی شما گویا تعصب خاصی داری!
به هر حال هنوزم میگم به نظر من 4110 و 5110 جزء مدلهای خوب دل هست . ضمن اینکه قیمت این کانفیگی که من از 5110 گفتم دقیقا" همینه که اعلام کردم . توی پست قبلی که گفتم زیر 1 تومنه همین بود و دیروز با توجه به نوسانات قیمت بازار قیمتش 1120 تومان بود .
من تعصبی رو برند خاص ندارم.ولی میام با توجه به تجربیات افراد دیگه و چیزاهایی که خودم دیدم نظر میدم/از هر 10 نفر دارنده لبتاب دل یه نفر راضی هستش و از هر 10 نفر خرید کننده لبتاب یک نفر دل میخره/چیزی هست که ثابت شده
در مورد قیمتی که فرمودین ممنون میشم لینک اون سایتی که این قیمتو گذاشته بدین.ممنون

mahanomah
02-10-2012, 14:43
با سلام خدمت همه عزیزان

راستش قصد دارم یک لپ تاپ بخرم .....

قیمت حدود 1 تومن.

چه پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟؟؟
بهترین گزینه چیه؟

همه جوره خوب باشه: واسه بازی و نرم افزار، سرعت، کیفیت، شارژ باتری، و دیگر امکانات که من زیاد وارد نیستم بهشون.

لطفا راهنمایی کنید.

خیلی ممنون

GHOST RECON
02-10-2012, 15:40
اینم لینک پستتون

آوردن اسم دل کنار اشی مشی توهین به اشی مشی هست:D
من تا حالا ۵تا دل 5110 فروختم همش خراب بوده

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

majidli
02-10-2012, 16:39
آوردن اسم دل کنار اشی مشی توهین به اشی مشی هست:D
من تا حالا ۵تا دل 5110 فروختم همش خراب بوده

سلام داداش گلم.شما i5 دل زیر یه میلیون سراغ داری؟اصلا از هر برندی زیر یه تومن هست؟
ادم بره پولشو بده پفک بخره ولی لبتاب دل نخره/چندتا از مدلای دل رو سراغ دارم که وقتی داغ میشه ویندوزشون میپره و باید دوباره ویندوز بریزی!1!!!

GHOST RECON
03-10-2012, 00:55
سلام داداش گلم.شما i5 دل زیر یه میلیون سراغ داری؟اصلا از هر برندی زیر یه تومن هست؟
ادم بره پولشو بده پفک بخره ولی لبتاب دل نخره/چندتا از مدلای دل رو سراغ دارم که وقتی داغ میشه ویندوزشون میپره و باید دوباره ویندوز بریزی!1!!!

قبلا که میفروختم یادم بود همون 1 تومن بود ( 100 تومن بالا پایین )
الان که اصلا نیست
یه چند ماهی هست دیگه کار نمیکنم قیمتا در رفته از دستم

majidli
03-10-2012, 01:39
قبلا که میفروختم یادم بود همون 1 تومن بود ( 100 تومن بالا پایین )
الان که اصلا نیست
یه چند ماهی هست دیگه کار نمیکنم قیمتا در رفته از دستم

چند وقت پیش؟

GHOST RECON
03-10-2012, 01:42
چند وقت پیش؟

یادمه قبل از نوروز 91 بود ولی یادم نیس اسفند بود یا بهمن
بازم میگم
من تا حالا دل فقط 5 تا فروختم که همه i7 بودن اونو فقط قیمت گرفتم

majidli
03-10-2012, 02:00
حرف من اینه طی هفته گدشته شما i5 زیر یه تومن میتونستی گیر بیاری؟

GHOST RECON
03-10-2012, 09:04
حرف من اینه طی هفته گدشته شما i5 زیر یه تومن میتونستی گیر بیاری؟
لبتاب های دل معمولا تنها مدلی هستند که کمتر دچار افزایش قیمت میشن ولی با این حال من فکر نمیکنم تو هفته گذشته زیر 1 تومن بوده باشه
چون خودم دنبال V3 رفته بودم واسه خودم اکثرا شاید 90 درصد اصلا فروش نداشتن یعنی خودشون میگفتن نمیفروشیم
به نظرم اگه جایی هم قیمت زیر 1 تومن داده یا لیست قیمتش به روز نبوده یا اینو گفته که مشتری بره تو مغازه بعد حرف دلار رو بکشه وسط و خلاصه مشتری رو شستشو مغزی کنه بندازه بش