PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرمت نشدن هارد اکسترنال

m-a-z
15-09-2012, 23:19
سلام
من یه هارد اکسترنال وسترن دیجیتال المنت 1 ترا بایت دارم که می خواستم با برنامه Wondershare USB Drive Encryption 1.0.0 براش رمز بزارم که تا 49 درصد رفت اما هرچی صبر کردم ادامه نداد و منم برنامه رو نیمه کاره بستم و کابل هارد رو کشیدم اما وقتی دوباره کابل رو وصل کردم میگه باید فرمت بشه اما وقتی رو فرمت میزنم میگه windosw unable to format
حالا باید چیکار کنم ؟ راهی هست ؟ یا هاردم به فنا رفته؟! کمک کنید

EXTREME
15-09-2012, 23:43
سلام
من یه هارد اکسترنال وسترن دیجیتال المنت 1 ترا بایت دارم که می خواستم با برنامه Wondershare USB Drive Encryption 1.0.0 براش رمز بزارم که تا 49 درصد رفت اما هرچی صبر کردم ادامه نداد و منم برنامه رو نیمه کاره بستم و کابل هارد رو کشیدم اما وقتی دوباره کابل رو وصل کردم میگه باید فرمت بشه اما وقتی رو فرمت میزنم میگه windosw unable to format
حالا باید چیکار کنم ؟ راهی هست ؟ یا هاردم به فنا رفته؟! کمک کنید

هاردتون به حالت raw رفته اگه اطلاعات مهم دارین اول از همه با نرم افزار test disk ببینید میتونید این مشکل رو فیکس کنید یا نه
اینم لینکش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه درست نشد با نرم افزار easeus data recovery اطلاعات پارتیشن raw شده رو ریکاوری کنید و سپس اون پارتیشن رو پاک کنید دوباره ایجاد کنید و فرمت سریع

m-a-z
16-09-2012, 05:59
هاردتون به حالت raw رفته اگه اطلاعات مهم دارین اول از همه با نرم افزار test disk ببینید میتونید این مشکل رو فیکس کنید یا نه
اینم لینکش

اگه درست نشد با نرم افزار easeus data recovery اطلاعات پارتیشن raw شده رو ریکاوری کنید و سپس اون پارتیشن رو پاک کنید دوباره ایجاد کنید و فرمت سریع

هاردمو تازه خریدم و هیچی توش نیست. در این صورت باید چی کار کنم؟

EXTREME
16-09-2012, 07:24
هاردمو تازه خریدم و هیچی توش نیست. در این صورت باید چی کار کنم؟

پس با همون test disk یه تست بزنید درست نشد پارتیشن هارد رو پاک کنید دوباره ایحاد کنید و فرمت کنید

m-a-z
16-09-2012, 09:50
پس با همون test disk یه تست بزنید درست نشد پارتیشن هارد رو پاک کنید دوباره ایحاد کنید و فرمت کنید

مشکل منم اینه که الان هاردم پارتیشنی نداره! (عکس پیوست شده) و تا الان هر راهی رو امتحان کردم فرمت نمیشه . اگه میشه راهی رو برا فرمت کردن هارد بهم بگید. (خواهشا گام به گام بگید چون من مثل شما حرفه ای نیستم) ممنوووووووووووووووون:40:

ata.royalfalcon
16-09-2012, 10:47
مشکل منم اینه که الان هاردم پارتیشنی نداره! (عکس پیوست شده) و تا الان هر راهی رو امتحان کردم فرمت نمیشه . اگه میشه راهی رو برا فرمت کردن هارد بهم بگید. (خواهشا گام به گام بگید چون من مثل شما حرفه ای نیستم) ممنوووووووووووووووون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام . شما بايد بريد ديسك منجمنت ويندوز . عكسي كه داديد my computer هست . براي اجراي برنامه ديسك منجمنت دستور DISKMGMT.MSC رو در run وارد كنيد و اگر اطلاعاتي توش نداريد پارتيشن موجود رو كلاً حذف كنيد و ار نو بسازيد و فرمت كنيد .

EXTREME
16-09-2012, 11:52
مشکل منم اینه که الان هاردم پارتیشنی نداره! (عکس پیوست شده) و تا الان هر راهی رو امتحان کردم فرمت نمیشه . اگه میشه راهی رو برا فرمت کردن هارد بهم بگید. (خواهشا گام به گام بگید چون من مثل شما حرفه ای نیستم) ممنوووووووووووووووون:40:

یک عکس از disk managment بزار
روmy computer راست کلیک کن گزینه ی manage و بعد disk managment رو بزن از اونجا عکس بده

m-a-z
16-09-2012, 21:55
یک عکس از disk managment بزار
روmy computer راست کلیک کن گزینه ی manage و بعد disk managment رو بزن از اونجا عکس بده

سلام
این عکس از منجمنت

EXTREME
16-09-2012, 23:23
شما هاردتون پارتیشن داره منتها به حالت raw رفته پارتیشنو delete کنید دوباره ایجاد کنید و فرمت کنید

m-a-z
16-09-2012, 23:32
شما هاردتون پارتیشن داره منتها به حالت raw رفته پارتیشنو delete کنید دوباره ایجاد کنید و فرمت کنید

دمت گرررررررررررررررررررررررر رررررررررررررررررم . مرسی
درست شد.:40::26:

Neverthing
24-11-2012, 12:49
سلام
منم همین مشکل دوستمون رو دارم
اما متاسفانه بعد از Delete کردن پارتیشن و ایجاد یه پارتیشن جدید بازم موقع Format کردن اگه توی Disk Managment باشه فرمت نمیشه و فقط عبارت Formatting مدت ها نمایش داده میشه
و اگر از طریق My Computer بخوام فرمت کنم بعد از چند دقیقه ارور Windows Unable to format disk میده :sq_3: