PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال دو کامپیوتر وقتی مودم بریج شده

M.K_Soft
15-09-2012, 21:14
سلام دوستان.
می خوام همزمان دو کامپیوتر رو به اینترنت وصل کنم وقتی مودم در حالت bridge است.
وقتی مودم در حالت ppp بود، چون یوزر و پس تو خود مودم ست بود، یه کامپیوتر با USB و یکی با LAN به مودم وصل بود و مشکلی نداشتم.
الان مودم و گذاشتم در حالت بریج و تو هر کامپیوتر یه کانکشن ساختم؛ اما هر زمان یه سیستم با کانکشن وصله، اون یکی نمیتونه وصل بشه.
مودمم هم Level One هست.
پیشاپیش ممنون.

alikhafan123
15-09-2012, 23:17
سلام
روی یکی از سیستما یک کانکشن بساز و مودما با کابل USB بهش وصل کن وکانکشن را روی این سیستم شیر کن

اون سیستم هم با کابل LAN به مودم وصل باشه.

در این حالت یک شبکه ایجا میشه بین این دوتا کامپیوتر و چون کانکشن ADSL را شیر کردی اینترنت هم شیر میشه

فقط تنظیمات IP را باید درست انجام بدی

اگه نمیتونی بگو راهنماییت کنم.

MicrosoftH
16-09-2012, 07:25
یه سری به تاپیک یر بنداز راهنمایی کاملی داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.K_Soft
16-09-2012, 18:26
سلام
روی یکی از سیستما یک کانکشن بساز و مودما با کابل USB بهش وصل کن وکانکشن را روی این سیستم شیر کن

اون سیستم هم با کابل LAN به مودم وصل باشه.

در این حالت یک شبکه ایجا میشه بین این دوتا کامپیوتر و چون کانکشن ADSL را شیر کردی اینترنت هم شیر میشه

فقط تنظیمات IP را باید درست انجام بدی

اگه نمیتونی بگو راهنماییت کنم.

در این صورت باید سیستم هاست همیشه روشن باشه تا سیستم دیگه بتونه از کانکشن شیر شده استفاده کنه.
برای راه اندازیش هم گمان کنم باید IP ها و subnet mask رو ست کنید در هر دو سیستم. درسته؟
به هر صورت این روش به کار من نمیاد و من می خوام هر سیستم به صورت تنها هم بتونه به اینترنت وصل بشه.

M.K_Soft
16-09-2012, 18:27
یه سری به تاپیک یر بنداز راهنمایی کاملی داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینطور که معلومه در این روش هم مانند روشی که Alikhafan میگه باید یه هاست همیشه روشن باشه.

MicrosoftH
16-09-2012, 22:59
بله صد در صد اینطوریه وگرنه اصلا نمیشه یا باید از مودم مستقیم استفاده کنی و وصل بشی به اینترنت