PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا مهر نصاب برای ارائه خدمات گارانتی ضروریه ؟

anti-military
15-09-2012, 20:07
سلام ما یه تلوزیون 32 سامسونگ خریدیم اما زنگ نزدیم که نصاب بیاد و نصبش کنه و چون خودم وارد بود نصبش کردم اما الان می بینم رو گارانتیش یه قسمت داره به اسم مهر نصاب !

این مهر نصاب مهمه ؟ یعنی اگه نصاب خود سامسونگ تلوزیون رو نصب نکنه گارانتی باطل میشه ؟

amir-king1
15-09-2012, 20:35
خودتون میتونیین ببیرین به تعمیرگاهی که نمایندگی سامسونگ باشه و بگین براتون مهر کنه و اگه مهر نکنین گارانتی از تاریخ ساخت محسوب میشه

anti-military
15-09-2012, 20:53
خودتون میتونیین ببیرین به تعمیرگاهی که نمایندگی سامسونگ باشه و بگین براتون مهر کنه و اگه مهر نکنین گارانتی از تاریخ ساخت محسوب میشه

ممنون از کمک. تاریخ ساخت تلوزیون Jun 2012 هست و 18 ماه گارانتی داره و تو گارانتی نوشته 18 ماه از تاریخ تولید و 12 ماه از تاریخ مهر نصاب !
خوب تقریبا همون میشه دیگه !!

پس یعنی شما می گید بدون مهر نصاب هم بهانه ای نمی گیرن ؟ یا امکان داره گیر بدن ؟

Soroush-S
15-09-2012, 21:30
داداش چه گارانتی آخه - من یه تلویزیون LED به اصطلاح ایرانی صنام خریدم و 1 ماه پیش دیدم بلندگوهاش کار نمیکنه - بردم نمایندگی و تا الان توی نمایندگی هست و میگن به علت تحریم شرکت میگه قطعه نداریم - یعنی ساخت یدونه بلندگوی 2.5 وات ااینقدر تکنولوژیه بالایی میخواد که اینا نمیتونن تولید کنن و دستشون پیش خارجی دراز کنن ؟!!

anti-military
16-09-2012, 00:33
داداش چه گارانتی آخه - من یه تلویزیون LED به اصطلاح ایرانی صنام خریدم و 1 ماه پیش دیدم بلندگوهاش کار نمیکنه - بردم نمایندگی و تا الان توی نمایندگی هست و میگن به علت تحریم شرکت میگه قطعه نداریم - یعنی ساخت یدونه بلندگوی 2.5 وات ااینقدر تکنولوژیه بالایی میخواد که اینا نمیتونن تولید کنن و دستشون پیش خارجی دراز کنن ؟!!

آخه این تلوزیون یه مشکلی داره که ممکنه نیاز داشته باشه کلا عوض بشه
یعنی 3 تا پیکسل سوخته داره که 2 تاش کنار هم هست و دقیقا وسط صفحه هستش و یه حالت خیلی بدی گرفته تلوزیون انگار یه پشه همیشه نشسته وسط تلوزیون :31:

matrix0642
16-09-2012, 13:33
آخه این تلوزیون یه مشکلی داره که ممکنه نیاز داشته باشه کلا عوض بشه
یعنی 3 تا پیکسل سوخته داره که 2 تاش کنار هم هست و دقیقا وسط صفحه هستش و یه حالت خیلی بدی گرفته تلوزیون انگار یه پشه همیشه نشسته وسط تلوزیون :31:

فکر کنم 4 تا به بالا رو عوض میکنن