PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش و روشن شدن ال ای دی سامسونگ مدل UA22ES5550سام سرویس

soltanmohammadi
14-09-2012, 14:23
سلام من یک دستگاه تلوزیون ES5550 22 اینچ دارم که پنلش شکست و سام سرویس زحمت تعویزش رو کشید و به کل پنل را عوض کرد که بدش احساس کردم رنگهای دستگاه تیره شده و وارد سروس منو شدم و کلی ور رفتم که تا حدودی تونستم درستش کنم که بعد از خاموش و روشن کردن متوجه خاموش و غیر فعال شدن کلی منو تنضیمات تصویر داخل منو شدم که بازم وارد سرویس مد شدم و اقدام به برگرداندن بک آپ کردم که CLON USB TO TV بود که قبلش از خود دستگاه گرفته بودم که CLON TV TO USB بود و سیستم خاموش شد و آرم سامسونگ اومد و دیگه بالا نیومد و دستگاه باز خاموش شد و بازم تکرار می کنه ارم سامسونگ میاد باز خاموش میشه و هرچی سعی کردم وارد منو سرویس نشد
راستی چراغ قرمز دستگاه هم روشن میشه در زمان استند بای و وقتی با کنترل کلیک میکنم چشمک میزنه

ata_webmaker
15-09-2012, 17:12
دیگه از کاره تو گذشا باید ببری سام سرویس برات ریست کنند منم دقیقا همون تلویزیونو دارم

راستی چی شد پنلش شکست و ایا خودشون متحول شدن هزینه عوض کردنشو ؟

کلا سام سرویس خاک تو سر تشریف داره چند یاله پیش منم یک مدل تلویزیون سامسونگ 29350hp داشتم که اچ دی تی وی بود که اخرین نسله تلویزیون های سی ار تی بود منم همین اشتباه رو کردم و وارده سرویس منو شدن و گزینه ورتیکال دستگاه رو زیادی بردی بالا و بدونه اینکه اصلا سیو کنم دستگاه ریست شد و همون مشگله شما برای من پیش اومد

این ایراد ناشی از اینه که اون مقادیر داده شده با سخت افزاره دستگاه تطبیق نداره و دستگاه به اجبار ریست می کنه و این پروسه ادامه پیدا می کنه
نمایندگی برد رو با اتصال چند تا پایه ریت می کنه البته همه چیز بهم می خوره دستگاه کاملا خام میشه و بعد شروع به تنظیم کردنه مقادیر می کنه کلا هیچی عوض نمیکنه
ماله ما کلا 10 دقیقه بیشتر طول نکشید پدر... شده از ما 6 ساله پیش 25 تومان گرفت
تازه این حالا اول کاره اومدم خونه دیدم کلا از 6 تا وروردی 3 تا بیشتر نداره - دیجیتال تیوی غیره فعاله - اچ دی تی وی غیره فعاله - زبان فارسی نداره - تلتکست نداره - و ...
خودش منو راهنمایی کرد پای تلفن از سرویس منو همرو انجام دادم چون می دونست بلدم بهم گفت

حالا شده کارا شما
راستی شما دستگاه رو نرم افزارشو بروز کردی؟ اگر اره توضیح میدی؟
اگر سوالی بود بازم بگو تا راهنمایی کنم

soltanmohammadi
16-09-2012, 16:17
سلام مجدد
والا امروز زنگ زد سام سرویس گفت دستگاهتون از پنلش هت و اینم گفت که تعمیر کارشون این توری گفته که به نظره من چرت گفته و حالیش نبوده ودر اخر گفت میفرستیمش نمایندگی مادر سام سرویس که دوباره پنل رو عوض کنن که من فکر میکنم پنل عوض بشه حل نمیشه و با این کارشناسه محترم که اونجاست این دستگاه تعمیر نشه و زحمت یک دستگاه نو رو بکشن و منو بیش از پیش خوش حال کنن
البته هیچ حرفیم از پول نزدند

ata_webmaker
16-09-2012, 18:52
فکر اینو که تلویزیونو نو بهت بدن از سرت بیرون کن ما خودمون چند ساله پیش بابت یخچالمون به یک مشگل اساسی خوردیم که از داخل فریزرش ترک خور و چاک چاک میشد این ساید رو از شهرستان 2 مرتبه به اون سنگینی فرستادیم تهران درست کند عینه احمقا درست کردند به 5 دقیقه طول نکشید باز ترک خورد خلا صه این پروسه بازهم تکرار شد تا بلاخره به ما گفتن 400 سر بدین براتون عوض کنیم اونهم رفتیم یک دادو بیداد کردیم حالشونو جا اوردیم اینکارو کردند
اخرسر عوضی ها شبه 29 اسفند در حالی که یخچال نداشتیم به ما گفتن 600 بریزید ما هم از سره ناچاری ریختیم اینطوری بگم که یک عده پدرسوخته از خود زاضی تو اون شرکتن
راستی جوابه منو ندادی ها جوابه سوالامو...

mahdi0064
02-06-2016, 23:05
سلام به دوستان من یه LCD32سامسونگ دارم امروز داخل کدهای مخفیش وارد شدم یکی ازتنظیمات رو دستکاری کردم الان تلویزیون خاموش شده روشن نمیشه.البته لامپش هم روشن نیست نمیدونم چیکارکنم لطفا راهنماییم کنید.ممنون

matinpour
03-06-2016, 13:34
سلام به دوستان من یه LCD32سامسونگ دارم امروز داخل کدهای مخفیش وارد شدم یکی ازتنظیمات رو دستکاری کردم الان تلویزیون خاموش شده روشن نمیشه.البته لامپش هم روشن نیست نمیدونم چیکارکنم لطفا راهنماییم کنید.ممنون
دوست عزیز
دستگاه شما باید آی سی پروگرامش یا همان eeprom آن دوباره پرنامه ریزی و یا ریست شود که این یک کار تخصصی است.که اگر با این کاردوباره روشن نشود باید مین بوردتان تعویض شود.
و اگر به امور فنی وارد هستید از این پست استفاده کنید.
#52 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])