PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب سرویس پک 2

smm_shire
13-09-2012, 11:10
با عرض سلام من برای اینکه D3D11 رو نصب کنم باید سرویس پک 2 رو نصب کنم که دانلود کردم ولی هنگام نصب این ارور رو میده
ERROR_FILE_NOT_FOUND 0X80070002:42:

jafarian
13-09-2012, 23:18
طبق مراحل پایین برین:20:

مرحله اول

منوی run اجرا کنید داخلش دستور services.msc تایپ کنید بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید داخل صفحه ای که باز میشه از قسمت سمت راست گزینه Automatic Updates پیدا کنید روی این گزینه کلیک راست گزینه Stop انتخاب کنید بعدتایید کنید بعدش پنجره Services به حالت Minimize دربیارین

مرحله دوم

بعد داخل سرچ منوی استارت تایپ کنید cmd بعدش روی گزینه مورد نظر کلیک کنید درمرحله بعد این دستور پایین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ازروش با موس کپی بگیرین داخل پنجره cmd با موس paste کنید بعد اینتر کنید باز این دستور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

طبق روش بالا عمل کنید بعدم دستور exit تایپ اینتر کنید

مرحله سوم

اون پنجره service که بحالت Minimize درآوردین باز به حالتMaximize دربیارین بعد روی گزینه Automatic Updates کلیک راست اینسری گزینه Start انتخاب کنید بعدم تایید اکی کنید بعدش از نوع اقدام به نصب سرویس پک کنید

You receive a "0x80070002" or "0x80070003" error code after you download an update from Windows Update, from Microsoft Update, or from Windows Server Update Services ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])