PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا وقتي ميخوام email هامو چك كنم، اين پيغام مياد؟

shvalaie
22-07-2006, 00:52
سلام دوستان
چند وقتي شده وقتي ميرم توي mail ياهو، اولا كه خيلي طول مي‌كشه و بعدش هم اين پيغام رو ميده. اين اصلا چي هست؟ بايد install كنمش؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Satrikon
22-07-2006, 01:34
براي نمايش فايل هاي فلش بايد فلش پلير نصب نمائيد
پيشنهاد ميكنم نصب كنيد...

toadstool
22-07-2006, 01:35
این که مشخصه می خواد برنامه Flash Player رو نصب کنه اگه به قسمت بالای همون عکس دقت کنی متوجه میشی

این برنامه هم که فکر کنم نیاز به توضیح نداره برنامه ای برای مشاهده فایلهای فلش یا انیمیشن در صفحات اینترنتی

یا جاهای دیگر معمولا هر کس که ویندوز می ریزه از اولین برنامه هایی که نصب می کنه همین برنامه هست

تو هم نصبش کن

Satrikon
22-07-2006, 01:55
2 & 3 is SIMILAR

sentimental
22-07-2006, 02:22
دوست عزيز اين Security Warning نشانگر اين است كه براي اينكه شما وارد اين سايت بشيد بايد براي شما يك Certificate صادر بشه كه نشونگر شماست و اجازه دسترسي هايي است كه شما درآن دومين داريد.البته با زدن دكمه Yes اینcertificate برای شما صادر میشه و بیشتر در سایت هایی مثل Gmail که امنیت بالایی دارن این پیامو ملاحظه می کنید.

shvalaie
22-07-2006, 16:42
با سلام

از دوستان عزيزم Baradabs و toadstool و sentimental تشكر ميكنم.

من فقط ميخوام email رو چك كنم، توي سايت خاصي نميرم كه براي اجرا شدن احتياج به فلش داشته باشه.

و اما دوست عزيزم sentimental اگه yes بزنم مشكلي پيش نمياد ؟

حقيقتش من اينقده از ويروس مي‌ترسم كه وقتي اينجور پيغامها مي‌ياد، مخصوصا كه بالاش نوشته باشه scurity ، فوري no ميزنم.

sentimental
22-07-2006, 17:46
نه اتفاقا اين Certificate براي امنيت بيشتر صادر ميشه و در سايت هاي با امنيت بالا لازم استتا صادر بشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shvalaie
22-07-2006, 18:15
sentimental جان خيلي خيلي ممنونم.

venlo
22-07-2006, 18:22
sentimentaal كاملا راست ميگه.....براي security هست و مطمئن باش که مهم نیست اگر yes بزنی چیزی نمی شه.ربطی به ویروس نداره

shvalaie
22-07-2006, 18:24
venlo جان خيلي ممنون از كمك و راهنماييتون. همين امشب yes ميزنم و خلاص!!!!! :laughing: