PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این پیام آپدیت برای چیه؟

TimeWarp
12-09-2012, 21:02
سلام
چند روزه هر وقت به نت وصل میشم این پیام میاد و با زدن دکمه ی کلوز ، بازم پشت سر هم پدیدار میشه و این سوال رو از من میپرسه که آپدیتش کنم یا نه.

هیچ راهی برای پدیدار نشدن این پیام وجود نداره؟؟:41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jafarian
13-09-2012, 22:14
شما این برنامه pcoptomizer روی سیستم دارین که باید این برنامه رو پاک کنید پیغامش مربوط به این میشه که درایورهای روی سیستم قدیمی باید آپدیت بشه :20:

TimeWarp
13-09-2012, 23:59
شما این برنامه pcoptomizer روی سیستم دارین که باید این برنامه رو پاک کنید پیغامش مربوط به این میشه که درایورهای روی سیستم قدیمی باید آپدیت بشه :20:

خوب ، همچین برنامه ای با این نام در کنترل پنل نیست. پس از کجا باید پاکش کنم؟؟

arash59b
14-09-2012, 00:10
خوب روی دکمه اپدیت کلیک کن ببین اپدیت می کنه یا نه.

اگه پیغام خطا داد یعنی احتمالا قبلا این برنامه نصب بوده و بطور صحیح و اصولی ریموو نشده

jafarian
14-09-2012, 06:51
خوب ، همچین برنامه ای با این نام در کنترل پنل نیست. پس از کجا باید پاکش کنم؟؟

این برنامه Everything رو نصب کنید بعدشم داخل کادرسرچ برنامه اسم همین برنامه رو که شکلش گذاشتین وارد کنید اگر که باشه پیدا میشه منظورم همون DriverPro درضمن برنامه بهینه سازی روی سیستم نصب نکردین یا که برنامه ای که مربوط به آپدیت درایورها باشه ؟ برنامه Malwarebytes' Anti-Malware از قسمت دوم دانلود کنید بعد رجیستر آپدیتش کنید از طریق safe mode بالا بیاین سیستم فول اسکن کنید.

search everything ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Malwarebytes Anti-Malware | نرم افزاری کاربردی برای حذف انواع ویروس و اثرات آن ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])