PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیه مباحث مرتبط با کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

M A S 0 U D
12-09-2012, 20:54
سلام

دیروز نتایج ارشد دانشگاه آزاد 91 اومد و من هم قبول شدم خدارو شکر (مدیریت دولتی گرایش مدیریت نیروی انسانی)

در ابتدا با چند تا سوال شروع میکنم:

1-به نظر شما ثبت نام کی شروع میشه؟تو سایت میزنه دیگه؟
2-تا مرحله آخر یعنی گرفتن مدرک چقدر باید خرج کنم؟
3-من شاغلم و فقط بعداز ظهر پنجشنبه ها وقت دارم آیا میشه در این تایم و اگه بشه جمعه کلاسها رو گذاشت؟
4-برای همین اول ترم چقدر باید بپردازم؟
5-کلا طبق روال عادی برای یک فرد شاغل چقدر طول میکشه؟و البته چقدر هزینه برمیداره؟

الان دیگه سوال خاصی به ذهنم نمیرسه ولی اگر رسید میپرسم باتشکر

M A S 0 U D
13-09-2012, 09:38
فوری فوری

دوستان کسی از زمان ثبت نام خبر نداره
من تو سایت دانشگاه آزاد رشت که چیزی نمیبینم
اگه کسی ارشد رشت قبول شده یه خبری بده
به دانشگاه هم هرچی زنگ میزنم بر نمیدارن:32

brad pitt
13-09-2012, 09:50
سلام
دوست عزیز ارشد مدیریت قبول شدی تبریک میگم

زمان ثبت نام 1 تا 3 مهر هست
و شما 1 مهر باید بری برا ثبت نام

حدودا ترمی 1.600 و ترم آخر هم حدود 2.500 یعنی کلا 7 ملیونی

اکثرا کلاسای ارشد آخر هفته و بیشتر جمعه است . البته قانون تعطیل پنج شنبه های دانشگاه آزاد هم میخواد اجرا بشه . اگر اینجور بشه احتمالا چهارشنبه بعدازظهرها و جمعه کلاسا میشه
خیلی مواقع تعیین تایم کلاس دست ما دانشجوا نیست

2 سال تمومه . 32 واحد هست کلا

aftab_azad20
13-09-2012, 10:50
سلام میگم تو تکمیل ظرفیت بازم فقط میتونیم یک شهر رو انتخاب کنیم اگه اینجوری باشه که خیلی بد میشه:41:

brad pitt
13-09-2012, 11:17
دوستان

اگر کسی ارشد آزاد بخاد مرخصی بگیره باید همون روز ثبت نام برای این کار اقدام کنه ؟

نصف شهریه ثابت باید بپردازه ؟

M A S 0 U D
13-09-2012, 13:33
سلام
دوست عزیز ارشد مدیریت قبول شدی تبریک میگم
خیلی ممنون

زمان ثبت نام 1 تا 3 مهر هست
و شما 1 مهر باید بری برا ثبت نام
تو سایت که چیزی ننوشته-زمان ثبت نام سراسریه؟یعنی به میل دانشگاه نیست؟من که هرچی به دانشگاه زنگ میزنم کسی گوشی رو بر نمیداره
منبع شما چیه؟

اکثرا کلاسای ارشد آخر هفته و بیشتر جمعه است . البته قانون تعطیل پنج شنبه های دانشگاه آزاد هم میخواد اجرا بشه . اگر اینجور بشه احتمالا چهارشنبه بعدازظهرها و جمعه کلاسا میشه
خیلی مواقع تعیین تایم کلاس دست ما دانشجوا نیست

من چون شاغلم فقط بعد از ظهر ها و جمعه ها وقت دارم-بعد از ظهر پنجشنبه و جمعه عالیه
در ضمن فکر کنم بستگی به دانشگاه داره چون یکی از دوستام که میره جمعه ها اصلا کلاس نداره دانشگاهشون

M A S 0 U D
13-09-2012, 13:35
سلام میگم تو تکمیل ظرفیت بازم فقط میتونیم یک شهر رو انتخاب کنیم اگه اینجوری باشه که خیلی بد میشه:41:

مگه انتخاب شهر تو تکمیل ظرفیت دل بخواهیه؟
پس اگه اینطور باشه رفیقم میتونه یه شهر دیگه از استان خودش یا استان مجاور و بزنه دیگه؟

aftab_azad20
13-09-2012, 16:27
با این نمره به نظرتون امیدی هست واسه تکمیل ظرفیت تو هر جای ایران رشته مهندسی نرم افزار،من که علوم تحقیقات خوزستان زدم وضع رتبه ام اصلا جالب نبود البته فقط23نفر میخواستن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sha7ab
13-09-2012, 19:13
با این نمره به نظرتون امیدی هست واسه تکمیل ظرفیت تو هر جای ایران رشته مهندسی نرم افزار،من که علوم تحقیقات خوزستان زدم وضع رتبه ام اصلا جالب نبود البته فقط23نفر میخواستن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من برق رو اطلاع دارم که تا تراز 5000 هم شانس قبولی داره. نرم افزار اطلاعی ندارم

brad pitt
13-09-2012, 20:19
دوستان

اگر کسی ارشد آزاد بخاد مرخصی بگیره باید همون روز ثبت نام برای این کار اقدام کنه ؟

x3lmorgan
14-09-2012, 15:17
شهریه رو نمیدونم اما یکی از دوستای خودم یه ترم مرخصی می خواست، همون روز ثبت نام اومد واسه ثبت نام همه مدارکو تکمیل کرد.
شهریشو نفهمیدم چقدر داد اما فکر کنم کل شهریه ثابتو ازش گرفتن!
البته دانشگاه آزاده، هرموقع بری میتونی ثبت نام کنی.
اما بهتره همون روزای اول بری چون اگه یکم دیر بری با یه صف شبیه صف کپن روبرو میشی!:27:

x3lmorgan
14-09-2012, 15:19
دوستان

شهریه رو نمیدونم اما یکی از دوستای خودم یه ترم مرخصی می خواست، همون روز ثبت نام اومد واسه ثبت نام همه مدارکو تکمیل کرد. البته دانشگاه آزاده، هرموقع بری میتونی ثبت نام کنی.
اما بهتره همون روزای اول بری چون اگه یکم دیر بری با یه صف شبیه صف کپن روبرو میشی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شهریشو نفهمیدم چقدر داد اما فکر کنم کل شهریه ثابتو ازش گرفتن!

farshidshd
15-09-2012, 09:40
◄◄ تاپیک جامع مباحث مرتبط با کارشــناســی ارشـــد! ►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
◄◄ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])