PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه محدود كردن سرعت دانلود و حجم مصرفي

مديريت
12-09-2012, 17:10
با سلام بچه ها
من يك نرم افزار ميخام كه اهاش حجم و سرعت اينترنت كنترل كنم روي كامپيوترهام
بهترين چيزي كه ميشناختم BWMETER بود اما نميدونم چرا روي اينترنت من كه وايمكس هست هم سيستم خودم كه با كابل وصله هم سيستم دوستانم كه با واي فاي باعث ميشه كه واي فاي قطع بشه هي و حتي خوده منم كه با سيم وصلم قطع ميشم وقتي برنامه ران هست
يه برنامه خوب معرفي كنيد

MicrosoftH
13-09-2012, 12:33
ببین یه نرم افزارهایی مدیریت کافی نت هستن که برای تمامی کسایی که به وایمکس وصل هستند و میتونی محدودیت سرعت بزاری برو سایت آسان دانلود اونجا سرچی بکن پیدا میکنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

beebak
19-09-2012, 12:04
برای محدودیت در پهنای باند میتونی از ISA استفاده کنی که یک تکنولژی در ویندوز سرور هست

MicrosoftH
25-09-2012, 11:35
بابا کافی نت نمیخواد اینقدر پیچیده اش کنی و ویندوز سرور بزنی و ..... از نرم افزار ها استفاده کنی خیلی بهتره

rasouli.823
26-10-2012, 15:29
سلام دوستان من هم دنبال یه همچین نرم افزاری میگردم که با نصب فقط بر روی سرور باقی کلاینت ها دانلودشون محدود بشه یعنی اینکه احتیاجی نباشه رو کلاینت ها نصب کنیم. لطفا راهنمایی کنید.

rasouli.823
31-01-2013, 10:24
:n02:
سلام دوستان
من پس از تلاش فراوان موفق به پیدا کردن نرم افزاری برای این کار شدم:
Bandwidth management and traffic shaping software for Windows ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این هم آموزش نرم افزار:

سلام اینم آموزش کامل bandwidth manager امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره .

اول از همه باید برنامه رو نصیش کنین که فکر میکنم مشکلی نباشه !

::::::: یادتون نره بعد از نصب برنامه حتما حتما باید یه بار سیستم ریست بشه
و الا تا فردا صبح هم بشینی جواب نمی ده :::::

بعد از اینکه ریست کردین و سیستم اومد بالا روی آیکون Softperfect bandwidth manager که تو منوی استارت میادش کلیک کنید برنامه باز می شه که از شما LOCALHOST و پسورد رو می خواد .

احتیاجی به پر کردن هیچ کدومش نیست روی همون Localhost بزارین باشه و Ok کنین تا وارد برنامه شید و پسور رو هم خالی بزارین.

اون بالای برنامه یه آیکن + سبز هست که اسمش ADD RULE هست ازونجا باید شما کلاینت مورد نظرتو ن رو تو برنامه اضافه کنین.

بعد از اینکه روی ADD RULE کلیک کردین یه صفجه کوچولو باز میشه تب GENERAL باید در قسمت RULE NAME اسم کلاینت رو بدید مثلا PC1 قسمت DIRECTION رو احتیاجی نیست دست بزنید . در قسمت TRANSFER RATE
شما اون مقدار که می خوای به طرف پهنا باند بدی رو مشخص میکنی مثلا 16000 می شه 128 تا سرعت .
قسمت های زیرین رو دیگه احتیاجی نیست دست بزنید .

اما تب SOURCE که باید IP سرور که معمولا 192.168.0.1 هست رو وارد کنین روی قسمت MAC ADDRESS کلیک کنین یه آیکون کوچولو کنارش میاد روی اون کلیک کن و ip سرور رو وارد کنین .

بعد باید بری قسمت destination و روی mac address کلیک کنین و ip کلاینت رو بدین مثلا : 192.168.0.2
تب advance رو هم زیاد دست نزنین احتیاجی نیست !

بعد از اینکه کلاینت رو اضافه کردین اسم کلاینت به همراه مشخصاتش توی صفحه اصلی برنامه دیده می شه که شما می تونین با دابل کلیک روی اون میزان استفاده از پهنای باند رو ببینید .و همچنین از قسمت Edit می تونین پهنای باند کلاینت رو محدود کنین .

توجه : bandwidth manager وقتی کلاینت رو محمدود میکنه کلا پورت رو محمدود می کنه یعنی شما اگه بخوای
پرینت بگیری یا فایل شیر کنی هم باید تحت محدودیت نرم افزار باشه !

با تشکر از آقای مهدی زیدآبادی نژاد

m.m.m5651
31-01-2013, 13:35
میشه روی روترتون dd-wrt بریزید البته نسخه پرمیومش که قابلیت لیمیت کردن هر فرد رو هم داره (QOS) میشه هم از نرم افزار NetLimiter استفاده کنین که خیلی معرکست.

awatmhabadi
30-04-2013, 16:50
سلام داداش... آقا این NetLimiter من کە سیستم 32بیت داشتم نصبش کردەبودم و کرک کردەبودم مشکل نداشت.. ولی الآن کە سیستم 64بیت ورژن 64بیت دانلود کردم ولی کرک روی اون نصب نمیشە..
اگە میشە یە نرم افزار دیگە معرفی کنید.. ممنون می‌شویم

golshahrnet
12-07-2013, 12:04
با این نت لیمیتر چه طوری میشه بقیه سیستم ها از طریق سرور محدود کرد؟

mostafah67
05-10-2013, 13:25
آقا من خیلی ساده بگم، من خونه یه مودم وایرلس دارم که یک پی سی هم از طریق کابل بهش متصل هست، چطور می تونم بدون شبکه کردن کامپیوتر ها و ترجیحا با یک نرم افزار کاری کنم که پی سی متصل به مودم محدودیت حجم در دانلود داشته باشه مثلاً ماهیانه 1گیگ، با برنامه i net تونستم زمان اتصال رو محدود کنم اما امکاناتی برای محدود کردم حجم مصرفی نداشت