PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش : نقاشی پرهای رنگی

sara-t
21-07-2006, 23:52
سلام،
اين فايل pdf آموزش نقاشی پرهای رنگی هست قبل از اینکه mahsoft بگه خودم بگم اصلا طبیعی نیستن :laughing:
من خواهش میکنم اگه با يك تغيير يا ابتكار به نتيجه بهتري ميرسيد به من هم ياد بديد.

عكس پايان كار:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك pdf ساخته شده در Adobe Acrobat v.6.0

لينك منبع : گمش کردم D:

saghar_sh
22-07-2006, 05:29
اولاص كه عكسهات قشنگ شد
تازه تو اون لينكهايي كه من داده بودم هم آموزش پرهاي رنگي داره
به نظر طبيعي تر هست

Babak_King
22-07-2006, 07:32
بسیار طبیعی کار شده
کارتون عالیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منتظره آموزش هایه بعدیه شما هستم

بابک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saeed kmss-D
22-07-2006, 11:08
واقعا زيبا شده.
كارتون عاليه.

Elfin-D
22-07-2006, 17:37
سلام
مرسی سارا جان
عالی بید
ممنون

saghar_sh
22-07-2006, 19:45
اين هم كار من

sara-t
22-07-2006, 23:44
سلام اولا از همه دوستان ممنونم
بعدش خداییش کار ساغر قشنگتر شده دستت درد نکنه راستی ساغر جان من گشتم اما پیدا نکردم لینک هایی رو که گفتی کجا گذاشتی برای ترجمه راهنمایی کن لطفا

mahsoft
23-07-2006, 00:56
1- ساراجان 'گل کاشتی قشنگ شده

2 - ساغر جان خیلی قشنگ شده خیلی خوب در اوردیش فقط خط وسط پر کمی برجسته است نمیدونم میتونی بهترش کنی

3- ساراجان شرمنده کردی خیلی ممنون منم دارم یه اموزش درست می کنم به زودی میذارم

ساراجان ساغر جان منو به خاطر انتقاد های زیاد ببخشید

Shahin King
23-07-2006, 04:08
سلام

دیروز هر کاری کردیم نه عکس وا میشد و نه فایل دانلود میشد . مثل اینکه پرشین گیک سر عقل اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سارا خانوم عالی بود . دستت درد نکنه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ساغر جان طر ح شما هم قشنگ بود . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

»» شاهین کینگ

saghar_sh
23-07-2006, 05:06
سلام
ممنونم سارا جون لينكشو برات اينجا ميذارم
شاهين و مه سافت ممنونم از تشويقتون
مه سافت ناراحت نميشم
خودم هم فهميدم خط وسطش برجسته شده
منتها وقتي jpg كردم متوجه شدم. در كل كشيدن اين خطا يا خود پر با استفاده از ابزار pen و vector برام سخته
به زور ميتونم بهش حالت بدم؟
سارا! جدي ميگي كار من از كار تو بهتر شد؟
راستي من باز هم فيلم درست كردم مشكل كنترل آي هم حل شد نميتونم فيلم را بذارم تو سايت اخه عكسهاش خانوادگي بيد
هااااااا نوشد

rb97
23-07-2006, 21:21
قشنگه ولی همونطور که گفتید طبیعی نیست

ممنون

sara-t
24-07-2006, 00:31
قشنگه ولی همونطور که گفتید طبیعی نیست

ممنون
:laughing: درسته طبیعی که نیست قبول دارم . . . این عکس گربه حرف نداره من عاشق گربه ها هستم
mahcoft گلم خواهش میکنم من اگه چیزی میگم برای اینه که کلا شاید کمی زیادی شوخ هستم و اصلا منظوری ندارم فقط برای اینکه محیط زیادی جدی نشه ( کمی هم لبخند بزنیم ضمن کار بد نیست ) البته اگه از نظر مدیریت سایت اشکالی نداشته باشه شما هم خواهش میکنم حتما هرجا ایرادی دیدی بگو و از اون بهتر اینکه راه حل هم بگو برای بهتر شدن بابا من مردم بسکه گفتم راه حل مشکلات رو هم بگید
از تمام دوستانی که ابراز لطف کردن هم ممنونم
شاهین جان خدا رو شکر اینبار تقصیر من نبوده :laughing:
همگی سلامت و موفق باشید

mahsoft
24-07-2006, 01:25
:laughing: درسته طبیعی که نیست قبول دارم . . . این عکس گربه حرف نداره من عاشق گربه ها هستم
mahcoft گلم خواهش میکنم من اگه چیزی میگم برای اینه که کلا شاید کمی زیادی شوخ هستم و اصلا منظوری ندارم فقط برای اینکه محیط زیادی جدی نشه ( کمی هم لبخند بزنیم ضمن کار بد نیست ) البته اگه از نظر مدیریت سایت اشکالی نداشته باشه شما هم خواهش میکنم حتما هرجا ایرادی دیدی بگو و از اون بهتر اینکه راه حل هم بگو برای بهتر شدن بابا من مردم بسکه گفتم راه حل مشکلات رو هم بگید
از تمام دوستانی که ابراز لطف کردن هم ممنونم
شاهین جان خدا رو شکر اینبار تقصیر من نبوده :laughing:
همگی سلامت و موفق باشید

سارا جان خیلی ممنون من یکم ایراد گیرم خوب دوست دارم کار بهتر از اب در بیاد خود کلنگیم هم نه اینکار رو انجام میدم نه اموزش میذارم فقط از شما ایراد میگیرم

شرمنده دیگه

دارم روی طرح پر شما کار می کنم شاید بتونم بهترش کنم که بعید میدونم :happy: شما کارت درسته
امیدوارم از حرفهای من ناراحت نشی ساراجان
:happy: