PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Microsoft Surface یا iPad

شـیـفــو
12-09-2012, 01:18
سلام دوستان
پسرخالم میخواد یه تبلت بگیره مونده بین این دوتا چی بخره :

Microsoft Surface Pro 128GB
Apple iPad (3rd Gen.) Wi-Fi + 4G - 64GB

حالا نظر شما چیه ؟ از سخت افزار گرفته تا پشتیبانی نرم افزاری ، بدون در نظر گرفتن قیمت ؟؟؟؟

( خودم از تبلت و لبتاپ و .. این چیزا متنفرم ، چیزی هم سردرنمیارم ، مطمئن نیستم جای درستی تایپیک زدم ، اگه اشتباه ساختم ببخشید )

Stream
12-09-2012, 02:01
مقایسه ای نمیشه کرد... Surface که عرضه نشده و Surface Pro هم که احتمالا ژانویه 2013 عرضه میشه (یعنی تقریبا همزمان با آیپد نسل چهارم و بیشتر از سه ماه دیگه).

قیمت گذاری هم نشده ولی چیزی که الان میشه گفت اینه که با توجه به اینکه قراره هم قیمت Ultrabook ها باشه یعنی به طور محسوس از آیپد گرون تره، تقریبا 2 برابر سنگین تره و احتمالا عمر باتری کمتری هم داره. تاپیک Surface رو مطالعه کنید در اینجا بحث زیاد شده:

SURFACE | اولین تبلت مایکروسافت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلا پیش بینی شخصی من اینه که Surface در بازار آیپد تغییری ایجاد نخواهد کرد و کماکان آیپد به عنوان بهترین تبلت برای مصرف کننده ها گزینه اصلی خواهد بود.

arash59b
12-09-2012, 05:59
اگه سورفيس هم بياد فعلا.اپليكيشن زيادي نداره و به اين زودي ها هم دستتون رو نميگيره

اگه سايز كوچكتر از ١٠ اينچ مي خواي بهتره ١ ماه ديگه صبر كني تا ipad mini بياد

The Black Dahlia
12-09-2012, 06:12
خب آیپد از سرفیس rt بهتره ولی از pro نه
اینو فک کنم نیومده هم بشه نظر داد ولی خب وقتی اومد اختلاف قیمت با آیپد ملاک میشه...

Sent from my XPERIA S using Tapatalk 2