PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش قدم به قدم آپديت گوشی سوني اريكسون w800 و k750

msgoldasteh
21-07-2006, 23:47
بااين كه بروبچ ديگه هم در مورد اپديت تاپيك زده بودند گفتم شايد بدرد جديد يها بخوره

1- گوشي رو به طور كامل شارژ كنيد. براي اين كار به حدود 20% باتري نيازه ولي تا حالا كار از محكم كاري عيب نكرده.
2- درايورهاي زير رو دانلود كنيد. اون ها رو unZip كنيد و مسير رو به خاطر بسپريد.
K750_USB_Drivers.zip

D750_K750_W800_Update_Service_USB_driver.zip

3- اگه قبلا چيزي مربوط به گوشي (اعم از نرم افزار و درايو) نصب کرديد اون رو unInstall کنيد. (براي اطمينان)
4- گوشي رو خاموش كنيد. كابل USB رو تنها به کامپيوتر (و نه به گوشي) وصل کنيد. دکمه C بر روي گوشي رو پايين نگه داشته و در همون حين كابل USB رو به گوشي وصل كنين. تا روشن شدن گوشي دكمه C رو فشرده نگه داريد. پس از روشن شدن، سيستم براي نصب Decive جديد از شما كسب تكليف مي كنه. از طريق محتويات دايركتوري K750_USB_Drivers مراحل نصب رو كامل كنيد.

5- كابل رو از گوشي جدا كرده و مجددا وصل كنيد. اين بار هم سيستم از شما براي نصب وسيله جديد سئوال مي كنه. از طريق محتويات فولدر D750_K750_W800_Update_Service_USB_driver مراحل نصب رو تكميل كنيد.
6- نرم افزار PC Suit رو از دورن CD همراه گوشي به طور کامل نصب کنيد.
7- به آدرس زير رفته و مراحل دانلود و نصب رو ادامه بديد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7-1- پس از انتخاب عبارت Get started Now. گزينه Automatic verification mode رو انتخاب کنيد. تمام گزينه هاي مربوط به صفحه به بعد رو انتخاب و به صفحه بعدش بريد. پيغامي از شما در مورد اجازه اجرا و دسترسي اپلت هاي جاوا سئوال مي کنه. اجازه دسترسي بديد. پس از تاييد آخرين نسخه نرم افزار Sony Ericsson Update Service(SEUS) شروع به نصب مي کنه. پنجره مرورگر رو تا انتهاي کار نبنديد.

7-2- پس از پايان دانلود فايل که نسخه آخر اون (1.19) حدود 18 مگابايته اون رو نصب کنيد. بازم پنجره مرورگر رو تا انتهاي کار نبنديد.

7-3- پس از نصب، مرورگر نسخه SEUS رو چک مي کنه و پس از اون از شما مي خواد که تمام برنامه ها ي ديگه رو ببنيد (محض احتياط) و چک کنيد که گوشي روشن و به سيستم متصل ـه. بعد از تاييد مرحله بعد که دانلود فايل مربوط به Firmware ـه آغاز ميشه. نرم افزار مربوط به SEUS که تازه نصب کرديد باز ميشه و دانلود نهايي رو شروع مي کنه. اين مرحله با خطوط تلفن حدود يک و نيم ساعت و با خطوط broadband حدود 10 تا 20 دقيقه طول ميکشه. بازم پنجره مرورگر رو نبنديد.

7-4- بعد از پايان دانلود مرحله نهايي که همون نصب update ـه شروع ميشه که اين مرحله حدود 10 دقيقه طول ميکشه.

7-5- گوش رو خاموش کرده، از کابل جدا کنيد و دوباره روشن اش کنيد. اين بار زمان بيشتري طول مي کشه تا گوشي روشن بشه. از گوشي به روز خود لذت ببريد.

چند توصيه:

- اگر از خطوط تلفن استفاده مي کنيد و ISP شما در ساعات 12 ظهر و 12 شب ارتباط شما رو قطع مي کنه (نمي دونم چرا ولي هنوز بعضي شرکت ها اين کار رو مي کنن) اين کار رو موکول به ساعتي بکنيد که مشکلي به وجود نياد. در بدترين حالت شما به 3 ساعت زمان نياز داريد. پس 9 صبح و 9 شب به بعد زمان مناسبي براي اين کار نيست.
- قبل از شروع کار از تمام اطلاعات روي گوشي يه BackUp بگيريد. بازم کار از محکم کاري چي؟ .... عيب نمي کنه.
- تحت هيچ شرايط اعتماد به نفس تون رو از دست نديد و پنجره مرورگر رو هم نبنديد.
- و بالاخره هميشه نسخه کاملي از Java Virtual Machine روي سيستم تون نصب داشته باشد.
پايان

منبع :سايت موبايلستان

Mohammad Modarresi
21-07-2006, 23:57
من نفهميدم منظورت از اپديت چيه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EMPERATOUR
21-07-2006, 23:59
آقا اگه مطلب مي نويسيد منبع را هم ذكر كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sise
22-07-2006, 00:19
من نفهميدم منظورت از اپديت چيه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يعني به روز رساني. هر تغيراتي كه در توليد گوشي تا الان صورت گرفته را بتوني در گوشي اي كه داري پياده كني.

Mohammad Modarresi
22-07-2006, 00:43
خب اين چقدر در كاركرد گوشي تاثير داره ؟

sise
22-07-2006, 01:06
من تا حالا اين كار رو نكردم. ولي فكر نكنم خبري باشه. مثلا تو گوشي بعضيها زبان فارسي نيست ولي اخيرا بهش اضافه شده. خب اگه آپديت كني فارسي هم داري.

EMPERATOUR
24-07-2006, 20:06
تمام هنگ ها و مشکلات نرم افزاری حل میشه

kaviresoozan
28-05-2007, 15:40
سلام
من k750 دارم .یه برنامه از سایت سونی اریکسون دانلود کردم و گوشیمو با اون برنامه آپدیت کردم .همه ی مراحل کار به خوبی انجام شد ولی مشکل اینه که گوشیم دیگه هیچ سیم کارتیو نمیشنایه و پیغام میده که سیم کات صحیح را وارد کنید "insert correct sim card " باید چیکار کنم حالا ؟؟ یعنی بادد گوشیم رجیستر بشه یا مشکل دیگه ای داره ؟ چون این مشکل واسم پیش اومده از این روش آپدیت شما هم نمیتونم استفاده کنم . لطفا راهنمایی کنید . ممنونم

kaviresoozan
28-05-2007, 15:45
یکی به دادم برسه:42: :42: :wac: :29:
سلام
من k750 دارم .یه برنامه از سایت سونی اریکسون دانلود کردم و گوشیمو با اون برنامه آپدیت کردم .همه ی مراحل کار به خوبی انجام شد ولی مشکل اینه که گوشیم دیگه هیچ سیم کارتیو نمیشنایه و پیغام میده که سیم کات صحیح را وارد کنید "insert correct sim card " باید چیکار کنم حالا ؟؟ یعنی بادد گوشیم رجیستر بشه یا مشکل دیگه ای داره ؟ چون این مشکل واسم پیش اومده از این روش آپدیت شما هم نمیتونم استفاده کنم . لطفا راهنمایی کنید . ممنونم
.

حالا که رجیسترش پریده باید چیکار کنم ؟؟ کجا باید رجیستر کنم ؟ چند خرجش میشه ؟؟؟

faridOnline
28-05-2007, 16:49
سلام

رجيسترش پريده !!:41:

lover_pc_games
28-05-2007, 17:19
سلام

باید ببری بدی واست سریالشو عوض کنن !
آخی ... بمیرم الهی ... درکت میکنم ... بعد از 2 ساعت انتظار و نگرانی یهو میبینی ... ضد حال بدیه ! :41:
با 5-4 تومن حله ! :46: