PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کند شدن اجرای بازی ها

amir0131
11-09-2012, 18:45
سلام.این اولین پست من تو انجمن هست.:31:

خب مشکل من این هست که مدتی هست وقتی وارد بازی ای میشم بعد یه مدت بازی کردن شاید حدود 7-8 دقیقه ناگهان بازی کند میشه و شاید حدود 5 دقیقه همینطور هست!بعد درست میشه و بازی روون اجرا میشه.ولی باز حدود 6-7 دقیقه بعد دوباره کند میشه و بعد از چند دقیقه دوباره مشکل برطرف میشه!

حتی اگه در پایین ترین رزولیشن و تنظیمات گرافیکی اجراش کنم همینطور هست!حتی بازیهای ساده ای مثل Slender! میخواستم ببینم مشکل از چیه؟ ویندوز رو عوض کنم درست میشه؟باید اضافه کنم که من از نرم افزار Game booster هم استفده میکنم ولی حتی با اون هم اینطور هست!

لازم به ذکر هست که تا چند وقت پیش اصلا اینجور نبود و این مشکل فقط تو یه بازی بود اونهم spider man shattered dimension که اونهم وقتی رزولیشن رو آوردم پایین مشکل حل شد.

------------------------------------

Processor: Pentium(R) Dual-Core CPU E5400 @ 2.70GHz (2 CPUs), ~2.7GHz

Memory: 2048MB RAM
Available OS Memory: 2046MB RAM
Page File: 1429MB used, 2663MB available

Card name: NVIDIA GeForce 9400 GT
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce 9400 GT
DAC type: Integrated RAMDAC
Device Key: Enum\PCI\VEN_10DE&DEV_0641&SUBSYS_00000000&REV_A1
Display Memory: 1776 MB
Dedicated Memory: 1009 MB
Shared Memory: 767 MB

این هم مشخصات سیستمم.خب حالا لطفا بگین مشکلم چیه؟:41:

amir0131
11-09-2012, 20:06
دوستان این رو هم اضافه کنم که الان متوجه شدم فن کارت گرافیک نمیچرخه! و با استفاده از game booster فهمیدم که دمای کارت گرافیک حدود 120 هست. البته وقتی یه پنکه گذاشتم جلوش دماش اومد دوروبر 55-61 !

EXTREME
11-09-2012, 21:15
چون شما قبلا این مشکل رو نداشتین و تازگی به مشکل خوردین و حتی با بازیهای گرافیک پایین مشکل دارین و با پایین آوردن تنظیمات گرافیکی بازی هم درست نمیشه پس مشکل از ضعیف بودن سیستم و خود بازی نیست اول از همه باید ویندوز سیستم رو عوض کنید و سیستم رو اسکن ویروس بکنید
مرحله بعد آپدیت کردن درایور گرافیک است
افزایش میزان جافظه مجازی کار بعدی است
درست نشد مشکل یا از دمای قطعات است که باید چک بشه یا پاور یا هارد

amir0131
12-09-2012, 00:00
با سپاس از شما که لطف کردین و جواب من رو دادین. میگم به نظرتون مشکل از کار نکردن فن کارت گرافیک نیست؟ چون وقتی یه پنک گذاشتم سمتش دماش نصف شد!!!

آپدیت کارت گرافیکم فکر کنم برای موقعی هست که بتل 3 اومده بود مدتی بعدش آپدیت کردم.

این رو هم اضافه کنم وقتی پنکه رو گذاشتم جلوی کیس تا باد به قطعات (بطور خاص کارت گرافیک) بخوره و دمای کارت گرافیک هم اومد پایین ! برای امتحان بازی پیروان تاریکی 2 رو اجرا کردم بازی کردم و بازی هم کند نشد به هیچ وجه!

EXTREME
12-09-2012, 09:38
بله گفتم یکی از دلایلی که میتونه باعث این مشکل از دماست
شما باید دمای قطعاتی مثل مین سی پی یو و گرافیک رو چک کنید
اگه از دما نبود سایر موارد چک بشه