PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین اسمارت فون دنیا...دوربین بی نظیر...رابط کاربری عالی و ... شما بگید؟

SIMTAN
11-09-2012, 01:38
سلام دوستان.من قصد خرید یک اسمارت فون قدرتمند رو دارم.معیار های من دوربین فوق العاده با کیفیت،(بهتره بگم یک دوربین خارق العاده)پردازنده ی قوی 4هسته ای،2گیگ رم،باطری با دوام،قابلیت شارژ بی سیم و ... هست.از لحاظ بودجه مشکلی ندارم.خودم بین چند گزینه شک و تردید دارم که خیلی هاشون هنوز وارد بازار نشدن. این گزینه ها بعضی قابلیت های مورد علاقم روندارن ولی احتمالا جز بهترین اسمارت فون های بازار خواهند شد

نوکیا لومیا۹۲۰ (دوربین فوق العاده و سیستم عامل ویندوز فون 8)
سامسونگ گلکسی اس ۳ (پردازنده ی 4 هسته ای ،دوربین خوب،امکانات جذاب و فانتزی مثل s voice-direct call-smart stay و ...)
LG Optimus همون بهترین محصول ال جی(شنیدم بهترین محصول اندرویدی هست،البته فعلا روی کاغذ،شناختی ندارم ولی میگن هیولایی هست واسه خودش)
بهترین محصول سونی یعنی اکسپریا T(دوربین 13 مگاپیکسل!!صفحه نمایش با کیفیت عالی و یک اسمارت فون فوق العاده شیک)
و گلکسی نوت2!!(نیازی به معرفی نداره ولی با چنتا چیزش مشکل دارم:(دوربین 8 مگاپیکسلیِ اس 3 ،رزولیشن تصویری پایینترش نسبت به نوت1)
1-تو بخش دوربین روی کاغذ گلکسی اس ۳ باید از همه ضعیف تر باشه آیا در عمل همین طوره؟
در مجموع کدام اسمارت فون کامل تر از بقیقه محسوب میشه؟به نظرتون در تمام بخش ها محصول سامسونگ از نوکیا و سونی بهتره؟نظرتون درباره ی محصول ال جی چی هست؟
ترجیح میدم ۱ نفر کامل و جامع توضیح بده تا چندنفر گذرا و خلاصه توضیح بدن و ازتون خواهش میکنم به من کمک کنید.از بین این 5 محصول بهترین از همه نظر کدام هست؟
و سوال آخر آیا گلکسی نوت۲ بیشتر از ۲ میلیون تومان قیمت خواهد داشت؟با این وضع دلار و … ؟
آیا گلکسی نوت ۲ امکاناتی نظیر smart stay – s voice و قابلیت شارژ بی سیم و امکانات فانتزی و جذاب اس ۳ رو داره؟

دوربین کدوم یک از این اسمارت فونها قوی ترین هست؟راجب محصول سونی نظرتون چی هست؟قیمتش حدود چند دلار هست ؟ کی وارد ایران میشه؟

میگن گلکسی اس 3 هنگ میکنه رم 1 گیگش با پردازنده ی 4 هسته ایش اصلا نمیخونه.حقیقت داره؟کی اس 3 داره؟عمو جون بیا بگو با اس 3 چقدر حال میکنی؟

لپ مطلب:بهترین اسمارت فون دنیا چی هست؟از این 5 محصول بالا خارج هست؟از آیفون 5 چیزی نگید چون حالم از اپل به هم میخوره و با صفحه نمایش 4 اینچیش اصلا حال نمیکنم.

من چندجا درخواست راهنمایی کردم اما کسی کامل توضیح نداد.اطلاعات زیادی هم راجب اسمارت فون ها ندارم.امیدوارم کمکم کنید.چون به اطلاعات بالای کاربران پی سی ورد ایمان دارم.

.:PAR3A:.
11-09-2012, 01:54
دوست عزیز اکثر این مدل ها وارد بازار نشدن ، توصیه میکنم صبر کنید تا وارد بازار بشن و همچنین آیفون 5 معرفی بشه (فرداست) ، بهتر میشه تصمیم گرفت. :)

SIMTAN
15-09-2012, 11:04
از راهنمایی ها و مشاوره های دوستان بی نهایت ممنونم.این بخش رو اصلا تعطیل نکنید چون خودش تعطیل هست!

SIMTAN
28-10-2012, 22:04
دوستان موفق باشید

SIMTAN
28-10-2012, 22:10
موفق باشید و خسته نباشید

SIMTAN
28-10-2012, 22:11
موفق باشید

tiyam 01
31-10-2012, 22:06
از راهنمایی ها و مشاوره های دوستان بی نهایت ممنونم.این بخش رو اصلا تعطیل نکنید چون خودش تعطیل هست!

D:
نمیدونم چرا اینجا اینطوری شده، قبلاً فعال بود
به لیست ال جی نکسوس 4 هم اضافه کن :دی

h!tman
31-10-2012, 23:30
دلیل تعطیلی این بخش اینه که امروز به کسی که مشاوره میخواد میگیم برو مثلا Xperia mini بخر 300
میره بازار میبینه به! شده 550تومن!

tekno2006
01-11-2012, 16:44
من گالکسی تری دارم اصلا اینطوری که میگین نیست