PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جوش . موقع اثر راکوتان

scinohe
10-09-2012, 15:01
سلام دوستان !

من دارم از کپسول راکوتان استفاده میکنم و الان 6 روزی هس که این کپسول رو دارم میخورم !

ولی من متوجه چیز خاصی نشدم !

میشه یه کم منو راهنمایی کنین !

دکتر من هم رفته مسافرت . پیش هر دکتری هم میرم میگه بهتره با دکتر خودت مشورت کنی !

این دارو بعد از چند هفته اثر میکنه ؟

ایا به صورت کمکم خوب میکنه صورت رو یا سریع ؟

ممنون:11:

SIR MAMAD
12-09-2012, 18:48
عزیز راکوتان دارویی نیست که هر موقع خواستی شروع کنی و هر موقع هم خواستی قطع کنی.
اگه شروع کردی باید تا آخرش بری.مدت زمان استفاده از راکو تان هم بسته به وزن و شدت جوش ها هست. اگر 80 کیلو باشید حداقل 8 ماه باید راکوتان مصرف کنید معمولا 15 روز قبل تر و بعد تر هم برای اطمینان می زارن و با یک قرص (20 میلی گرم) شروع می کنن و بعد 10-15 روز دیگه می شه روزی 2 قرص.
بعد از یه هفته شاید احساس کنید که احساس دفع ادرارتون بیشتر شده که موقتیه ولی خشکی لب ها و در مرحله بعد چشم و پوست خودشون رو تا زمانی که راکوتان می خورید نشون می دهند. برای لب ها از این لیپ استیک ها مدام استفاده کنید و قطره چشمی و ضد افتاب هم بهتره استفاده کنید. یواش یواش جوش ها کنار می رن و رنگ قرمز و ملتهب پوستتون از بین می ره.
تا اخرش حتما حتما ادامه بدین.
جوش ها به طور کامل و به مرور زمان از بین می رن و در 95 در صد موارد دیگه بر نمی گردن.

aftab_azad20
13-09-2012, 11:57
فعلا بدنت داره مقاومت میکنه،ولی چنان این جوشها رو از بین میبره که پوستت میشه مثل بچه ها:31:که خودت کف میکنی،با عوارضشم باید بسازی و صبور باشی

omid.unique
13-12-2012, 22:17
من هم از راکوتان استفاده کردم چند سال پیش و خیلی خوب جواب داد و جوشهام همش از بین رفت. فکر کنم یک سالی استفاده کردم. اولش شاید تا یه حدی بیشتر شه ولی نگران نباش چون بعدش خوب میشه. ولی ایکنه برگشت پذیره یا نه. برای من که بعد از مدتی که مصرفش رو دکتر قطع کرد. دوباره برگشت. و با اینکه الان 26 سالمه هنوز جوش میزنم.

perspolis for ever
28-08-2013, 13:11
من هم از راکوتان استفاده کردم چند سال پیش و خیلی خوب جواب داد و جوشهام همش از بین رفت. فکر کنم یک سالی استفاده کردم. اولش شاید تا یه حدی بیشتر شه ولی نگران نباش چون بعدش خوب میشه. ولی ایکنه برگشت پذیره یا نه. برای من که بعد از مدتی که مصرفش رو دکتر قطع کرد. دوباره برگشت. و با اینکه الان 26 سالمه هنوز جوش میزنم.

میخواستم بدونم شما بازم جوش میزنی و ایا شدتش مثل قبل هست یا نه ؟ واینکه تو این یک سالی که مصرف کردی اگر موهای پرپشتی داری وضعیت موهات نسبت به قبل از مصرف در چه حالی بود ریزش یا تغییر دیگه ای مثل نازک شدن داشتی یا نه و ایا بعد از قطعش دوباره به حالت اولش بر میگرده ؟

علی۵۰
13-12-2016, 18:31
سلام من یک پسر ۱۸ ساله هستم که الان حدودا پس از سه سال دیگه نتونستم با جوشام کنار بیام و تصمیم گرفتم رواکوتان مصرف کنم چون از کپسولایی مث ازیترو مایسینم جواب نگرفتم
الان ۱۰ روزه ازین قرص ۲۰ میلی روزی یکی استفاده میکنم حدود ساعت ۶
و الان یه طرفه صورتم صاف شده و یه طرف صورتم هنوز جوش داره البته اونور صورتم جوش داره ولی خیلی ریز.بعد من تو این سه سال اصلا پیشونیم جوش نمیزد اما تو این ده روز جوش های ریزی زده.میخواستم ببینم چقد طول میکشه قرص اثر کنه چون من جوشایه صورتم خیلی زیاد نیست ولی تایمه موندشون رو صورتم خیلی زیاده و این اذیتم میکنه و دکترم فقط برام سی تا قرص تجویز کرده.دوستانی ک اطلاع دارن لطفا بگن بعد چه مدت جوش ها شروع میکنن به بهبود یافتن
تشکر فراوان:n16:

Life24
13-12-2016, 19:54
سلام من یک پسر ۱۸ ساله هستم که الان حدودا پس از سه سال دیگه نتونستم با جوشام کنار بیام و تصمیم گرفتم رواکوتان مصرف کنم چون از کپسولایی مث ازیترو مایسینم جواب نگرفتم
الان ۱۰ روزه ازین قرص ۲۰ میلی روزی یکی استفاده میکنم حدود ساعت ۶
و الان یه طرفه صورتم صاف شده و یه طرف صورتم هنوز جوش داره البته اونور صورتم جوش داره ولی خیلی ریز.بعد من تو این سه سال اصلا پیشونیم جوش نمیزد اما تو این ده روز جوش های ریزی زده.میخواستم ببینم چقد طول میکشه قرص اثر کنه چون من جوشایه صورتم خیلی زیاد نیست ولی تایمه موندشون رو صورتم خیلی زیاده و این اذیتم میکنه و دکترم فقط برام سی تا قرص تجویز کرده.دوستانی ک اطلاع دارن لطفا بگن بعد چه مدت جوش ها شروع میکنن به بهبود یافتن
تشکر فراوان:n16:

سلام
من خودم چند سال گیر جوش بودم. واقعیت این هست که خود دکتر ها هم به این قضیه اعتقاد دارند...تا سن 25 سالگی همراه شما هست این جوش ها
خودش فروکش میکنه
فقط لطفا سعی نکنید به خاطر اینکه زودتر جوش ها بروند، درمان های خطرنام و پر ریسک انجام دهید.
حالا شاید زودتر هم فروکش کنه ..برای من دیر تر شروع به جوش زدن کرد و دیر تر هم رفت...
سعی کنید از لحاظ اعصاب آرام باشید..استرس بدتر میکنه
تغذیه سالم و ورزش هم کمک میکنه