PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شارژ نشدن باطری

gt333
09-09-2012, 18:24
لپتاپ derll 1545 دارم که تو ویندوز اکثر مواقع میزنه plugin in not charging .
ولی وقتی ریست میکنم و میرم تو تنظیمات بایوس میبینم باطری شارژ میشهیعنی ایراد از ویندوزه ؟
بعضی موقع که در میارم و چند بار میزنم و در میارم شارژ میشه بعد مدتی دوبار همینجوری میشه

ویندوز 8 هم هست

mrt2iran
09-09-2012, 23:57
اگه دستگاه خاموش باشه و باطری شارژ بشه مشکل از ویندوزه اگه اون جوری هم شارژ نشد مشکل سخت افزازیه که مربوط به ای سی منبع تغذیه است ! موفق باشی

gt333
10-09-2012, 01:19
اگه دستگاه خاموش باشه و باطری شارژ بشه مشکل از ویندوزه اگه اون جوری هم شارژ نشد مشکل سخت افزازیه که مربوط به ای سی منبع تغذیه است ! موفق باشی
شارژ میشه .قبل اینکه ویندوز بالا بیاد تو بایوس میرم نشون میده شارژ میشه .ولی ویندوز بالا میاد بگیر نگیر داره

mrt2iran
10-09-2012, 08:37
شارژ میشه .قبل اینکه ویندوز بالا بیاد تو بایوس میرم نشون میده شارژ میشه .ولی ویندوز بالا میاد بگیر نگیر داره از دیده من شارژرت توان رسوندن برق به باتری و ویندوزت رو نداره یعنی کم میاره برای همین تو ستاپ شارژ میکنه. و وقتی رو ویندوز باشه توان نداره یا ویندوزت رو. عوض کن Xp% 7 نصب کن یا دنبال شارژر توان بالا باش موفق باشی

ssiinnaarad
10-09-2012, 13:26
دادا ویندوزتو عوض کن

gt333
10-09-2012, 16:35
امروز دیدم دیگه هیچ جوری شارژ نمیشه . :(
حتی خاموش و تو بایوس
مشکل از شارژره یا باطری ؟

mrt2iran
10-09-2012, 23:55
امروز دیدم دیگه هیچ جوری شارژ نمیشه . :(
حتی خاموش و تو بایوس
مشکل از شارژره یا باطری ؟

بله باههههههههههههههههههههه دیر جنبیدی شارژرت سوخته روش فشار اوردی سوخت البته این نظر شخسیم بود دیگر دوستان نظرشون چیه
البته میتونی شارژر رو ببری تعمیر گاه تست کنن ! موفق باشی

The Black Dahlia
11-09-2012, 00:25
داداش مشکل از شارژرته
من خودم قبلا dell 1525 داشتم همین اوضاع بود تو همین انجمن پرسیدم هر کی یه چی می گفت
یکی گفت باید یه پین تو لپتاپو عوضو کنی.......

شارژرو عوض کردم حل شد
هیچ راهی هم به جز این نداره خیالت راحت !

gt333
15-09-2012, 17:38
داداش مشکل از شارژرته
من خودم قبلا dell 1525 داشتم همین اوضاع بود تو همین انجمن پرسیدم هر کی یه چی می گفت
یکی گفت باید یه پین تو لپتاپو عوضو کنی.......

شارژرو عوض کردم حل شد
هیچ راهی هم به جز این نداره خیالت راحت !

آخه مشکل اینجاست یه موقع شارژ میکنه یه موقع نمیکنه . البته لپتاپ روشن هست وثتی شارژر وصله ولی نوشته plug in not charging .
بعضی موقع هم که خاموش میکنم روشن نمیشه چه با باطری چه با شارژر . ایراد اگر از شارژر باشه باید با باطری روش بشه .
موندم مشکل چی میتونه باشه