PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوت نشدن سیستم بعد از آپدیت بایوس گرافیک

isbn
09-09-2012, 13:37
سلام

در یک کلام با ATi flash بایوس رو آپدیت کردم ولی بعد اون دیگه بوت نشد سیستم اصلا ! تصویر دادن به کنار سیستم اصلا بوت نمیشه و چراغ قرمز سمت گرافیک روشن میمونه !
فقط بگید اگه کارتم سوخته من برم خودم رو بقل دستش خاک کنم ! 7950 سافایر روش ریکاوری هم امتحان کردم نشد که نشد بوت نمیشه

EXTREME
09-09-2012, 13:49
شاید یک دکمه ی سوئیچ بایوس گرافیکتون داشته باشه اگه داره سیستم رو خاموش کنید و با دکمه روی گرافیک سوئیچ کنید رو اون بایوس تا سیستم بوت شه اگه دکمه سوئیچ نداره تنها کاری که باید بکنید اینه که ببرید بیرون با پروگرمر براش بایوس بریزن بایوس گرافیک پریده و سیستم به همین دلیل تصویر نمیده

isbn
09-09-2012, 14:06
آخه روش ریکاوری و نصب بایوس اصلی هم انجام دادم از طریق DOC ولی نمیشه هیچ جوره ! با استفاده از ati flash و یک کارت PCI دیگه وارد داس شدم و همونجور که آپدیت کرده بودم دوباره این بار بایوس اصلی که بک آپ ازش گرفته بودم رو نصب کردم ! اما باز بوت نمیشه
تصویر ندادن بحثش جداس اصلا سیستم بوت نمیکنه !

EXTREME
09-09-2012, 14:11
آخه روش ریکاوری و نصب بایوس اصلی هم انجام دادم از طریق DOC ولی نمیشه هیچ جوره ! با استفاده از ati flash و یک کارت PCI دیگه وارد داس شدم و همونجور که آپدیت کرده بودم دوباره این بار بایوس اصلی که بک آپ ازش گرفته بودم رو نصب کردم ! اما باز بوت نمیشه
تصویر ندادن بحثش جداس اصلا سیستم بوت نمیکنه !

الان سیستم شما تصویر میده یا نه ؟
در post screen اول رم دیتکت میشه بعد گرافیک اگه بوق رم هم زده میشه و تصویر نیست این مربوط به همون بایوس گرافیک میتونه باشه بایوس گرافیک بپره یا به هر دلیلی دچار مشکل بشه سیستم بوت نمیشه
باید با پروگرمر درست بشه
اگر هم دکمه سوئیچ بایوس رو خود گرافیک داره که مشکلتون حله

isbn
09-09-2012, 14:34
درسته بوق اول زده میشه .
خوب خدارا شکر الان درست شد یک بار دیگه فلش کردمش اما با بایوس جدید ATI که مدل 7950 بوست هست که تا 925 بوست میکنه و بالا آمد ! ولی به مال خودش که دیگه بر نگشت ! من اول هم همین بایوس رو آپدیت کرده بودم که بعدش به راحتی هم بالا آمد ! اما بعد این گفتم بذار مال خود سافایر رو بریزم که مدل OC بود از سایت tech power!
ترسیدم چون مدل بوست مال برند ATI بود نه سافایر
دوستان توجه کنید بایوس های سایت techpower زیاد اعتمادی بهشون نیست ! من بعد فلش بایوس 7950 OC که تو همین سایت بود به این مشکلی که میبینید گرفتار شدم از دیشب تا الان 100 بار امتحان کردم تا درست شد آخر !
از شما هم ممنون extreme جان