PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل بزرگ

half_life3
08-09-2012, 19:46
سلام.
من لپ تاپ asus g53sx دارم.یه بار سوزن شارژرش گیر کرد توی لوله ی سیم شارژر و مجبور شدم چون گارانتی نداشت بدم به تعمیرکار.تعمیرکار اونو درست کرد.شرکت معبر هم بود.
بعد وقتی لپ تاپ رو اوردم خونه احساس میکنم دماش خیلی بالاتر رفته.
حالا مشکل اصلی:
1-ویندوز که نصب میکنم بعضی وقتا سرعت افتضاحه.جالبه اگه همون ویندوزو دوباره عوض کنم درست میشه.
2-وب کم کار نمیکنه.نرم افزارشو نصب میکنم.درایور رو هم نصب کردم.قبلا با همین نرم افزار نشون میداد.ولی ارور میده و میگه:the camera is used by another program
جالبه چندین بار ویندوزو عوض کردم و همین مشکلو داره
3-نصب برنامه ها کند هست.مثلا یاهو مسنجر رو میخوام نصب کنم کلیک میکنم روش بعضی وقتا بعد از 4دقیقه منوی نصبش میاد.بعضی وقتا هم همون لحظه میاد!
4-یاهو مسنجر وصل نیمشه.اون شکلک کله ی خندون یاهو روی مسنجرم محو هست.وقتی هم وصل اینترنت هستم و ایدیمو میزنم وصل نمیشه و بعد از مدتی ارور میده و میگه برنامه رو باید قطع کنی و stop working میشه.
5-وقتی پیگیر مشکل یاهو از طریق خود ویندوز میشم,مینویسه چند فایل یافت نشد!مثل activex!
6-من خودم فکر میکنم مشکل سخت افزاری باشه.چون به نظرم ویندوز کامل نصب نمیشه و بعضی فایل هاش نیست.چندین بار ویندوز رو با ویدنوز های مختلف عوض کردم و همینجوری بود
7-نود32 رو که نصب میکنم با اینکه frimwork .net نصب هست یهویی ارور .net میده و همونجا هنگ میکنه.اورجیناله نود32 ام.رمز و شناسه ی نود رو هم میزنم سریع میگه اشتباهه!!!!
8-مشکل سخت افزاریه؟مشکل از کدوم قطعس؟این سرعت کم شدنای گاه گاه و دمای بالا و یافت نشدن برخی فایل های ویندوز!
9-مشکل وب کم چیه؟به نظرتون وب کم در فرایند تعمیر مشکل پیدا کرده؟حتی وقتی از طریق "مسنجر" هم وب کم رو تست میکنم چیزی نشون نمیده!

خیلی نگرانم.التماس میکنم جوابمو بدید.خواهشا.مرسی

half_life3
08-09-2012, 22:10
کمک خواهشا

mrt2iran
09-09-2012, 01:32
از دیده من مشکل از هارده با نرم افزارای مربوطه هارد رو چک کن ! موفق باشی

half_life3
09-09-2012, 04:15
با چه نرم افزاری دوست من؟چجوری چک کنم؟نرم افزارو معرفی کن بهم و یه کم توضیح هم بده.مرسی

ssiinnaarad
09-09-2012, 10:18
سلام دوست عزیزمن میخوام یه راهنمایی بهت بکنم شاید فن لبتابت کم کار شده باشه و گرما باعث بشه که پردازنده نتونه به خوبی کارشو انجام بده و ویندوزتو عوض کن و جدیدترین نسخه درایور لبتابتو روش نصب کن و برنامه های اضافی برای درایور لبتابت نصب نکن همچنین به گارانتی ویستا برو و لبتابتو چکاپ کن شاید هاردش یه مشکلی داشته باشه

mrt2iran
10-09-2012, 09:37
سلام داداش یه سربزن این جا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] موفق باشی

half_life3
16-09-2012, 17:26
دوستان مشکل رفع نشد.وب کم هم تعویض شد و بدسکتور هم نداشت.ولی هنوز مشکلات رفع نشده و حتی وب کم درست نشده.
من فکر کنم به خاطر خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ هست.گمون کنم یه چندبار که لپ تاپ قبلا یهویی خاموش شد این مشکل پیش اومد.به هر حال علی رغم تعویض وب کم,هنوز وب کم کار نمیکنه.ویندوز بارها عوض شده.درایو ها همگی اخرین ورژن و ورژن روی سیدیش نصب شده.اما هنوز درست نشده.ممکنه قطعه ای سوخته باشه؟کدوم قطعه؟

ssiinnaarad
16-09-2012, 18:44
هادتونو عوض کنید حتی اگر بدسکتور نداشته باشه اگه درست نشد ممکنه سی پی یوتون موردی داشته باشه

alenush
17-09-2012, 20:38
احتمالآ موقع تعمیر کابل وب کم رو رو جا نزدند چک کن ببین Ram هات درست اند یا شاید 1 اسلات رم تو تعمیرگاه جا مونده

mrt2iran
17-09-2012, 21:02
احتمالآ موقع تعمیر کابل وب کم رو رو جا نزدند چک کن ببین Ram هات درست اند یا شاید 1 اسلات رم تو تعمیرگاه جا موندهموافقم با نظرت شکی نیست که تعمیرکار کارش درست بنوده و به قطعات اسیب زه !!