PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید لپ تاپ؛ سونی یا مک بوک ؟

pegah_a
08-09-2012, 13:31
سلام به دوستان عزیزم
بنده قصد خرید لپ تاپ رو دارم و با توجه به نیاز هام بین دو لپ تاپ sony vaio se17gg و macbook md314 نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم ، البته خودم بیشتر تمایل داشتم سونی را بگیرم ولی توی معایبش نوشته بود نبود درایو ssd کاملا محسوس است ، اصلا این درایو ssd چی هست ؟ و چه تاثیری داره توی کارایی لپ تاپ ؟
ممنونم از دوستانی که به من کمک میکنند :40::40::40:

iUser1998
08-09-2012, 22:44
دوست عزیز درایو ssd همون حافظه برای ذخیره سازیه درست مثل هارددیسک. و البته سرعتش چندین برابر هارد هست و به علت این که مثل فلش مموریه و قطعه متحرکی نداره امنیت اطلاعات رو هم خیلی بالا میبره.
اما من منظورتون رو از "نبود درایو ssd کاملا محسوس است" نفهمیدم.

در نهایت اگه از نظر مالی مشکل ندارید به شدت بهتون مک بوک پرو MD314 رو توصیه میکنم. در غیر اینصورت هم می توانید به مک بوک ایر جدید (2012) فکر کنید که دارای درایو ssd هم هست.

موفق باشید.

r4deon
08-09-2012, 22:58
کاربریتون دوست عزیز؟

pegah_a
09-09-2012, 10:58
دوست عزیز درایو ssd همون حافظه برای ذخیره سازیه درست مثل هارددیسک. و البته سرعتش چندین برابر هارد هست و به علت این که مثل فلش مموریه و قطعه متحرکی نداره امنیت اطلاعات رو هم خیلی بالا میبره.
اما من منظورتون رو از "نبود درایو ssd کاملا محسوس است" نفهمیدم.

در نهایت اگه از نظر مالی مشکل ندارید به شدت بهتون مک بوک پرو MD314 رو توصیه میکنم. در غیر اینصورت هم می توانید به مک بوک ایر جدید (2012) فکر کنید که دارای درایو ssd هم هست.

موفق باشید.

آخه این هم شنیدم که مک بوک ها برای بازی مناسب نیستند

کاربریتون دوست عزیز؟

بیشتر اینتنرنت و یه مقدار بازی و بعضی وقتا نرم افزار های گرافیکی

wildfire.m
09-09-2012, 17:11
دوستان اگه سایت معرفی کنند برای مقایسه قدرت گرافیکهای لب تاپ ممنون میشم

shifter
09-09-2012, 21:27
دوستان اگه سایت معرفی کنند برای مقایسه قدرت گرافیکهای لب تاپ ممنون میشم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]